Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Let’s talk
Додано 14 лип 2024

Let’s talk

@letstalkads
Кількість підписників: 3 493
Фото: 224
Відео: 46
Посилання: 127
Опис:
канал про маркетинг, роботу в tech-стартапі та амерікан лайф для зв’язку : @smuuk instagram : iryna.smuk

👥 Кількість підписників

3 493
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +2
Середній/Місяць:: +28

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 520
Середній/День:: 670
Середній/Тиждень:: 2,464
ERR: 43.52%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,300 25-06-15 07:30
я в четвер відкрила офіційні продажі на навчання з smm. у вас є ще остання можливість доєднатись, тому що ми вже от-от починаємо.🪩 всі деталі про навчання є тут: https://www.irynasmuk.com/там є програма, ціни, відгуки і формат навчання. що це це за навчання? це комплексне навчання з маркетингу в соцмережах навчання ділиться на дві частини:перші два місяці - модулі, домашки, онлайн-зустрічітретій місяць - практика (кожен працює над своїм запитом) в супроводі або куратора, або мене. останні два модулі будуть про карʼєру: робота в компанії чи на фрілансі. якщо це, наприклад, робота в компанії, то ми буквально робимо резюме, портфоліо і є телеграм-канал окремий, де за локацією кожного учасника приходять вакансії, які виходять на ринок і можна буде подаватись таким чином на вакансії.на курсі є окремий модуль про аналітику, я знаю, що він багатьох цікавить + бонусом про роботу зі штучним інтелектом (і ні, це не про чат джіпіті).Для кого підійде навчання? ☁️ повністю новачкам в SMM. повна база SMM. додатково етап працевлаштування, тому у вас немає шансу вийти без роботи після курсу + буде підтримка коуча, який буде підтримувати на кожному етапі, коли вам страшно робити крок. ☁️ для тих, хто вже пройшов різні з навчання з SMM, але досі не може знайти роботу. як і казала буде виділений час на пошук клієнтів та проєктів, тому це питання закриємо.☁️ для тих, хто вже працює smm-ником, але постійно вигорає, відчуває постійний хаос і страх "не дати результат клієнту" ☁️ для тих, хто вже досить довго працює в маркетингу, але хоче оптимізувати роботу, вийти на інший ринок чи знайти свій шлях масштабування у цій сфері.це є last call 🪩
👁 1,400 25-05-28 22:51
поки їхала в машині послухала відео ось це, де дівчинка розказувала, в який токсичний колектив вона потрапила. може глянути, кейс цікавий. взагалі вважаю, що якщо ви відчуваєте, що у вас на роботі є якась токсичність, то треба йти одразу, бо коли залазиш глибоко, потім буде тяжко вийти. це як з токсичними стосунками, ти або на початку обриваєш все, або лишається на дуже довго. я про інше хотіла поговорити. про мікроменджемент, бо дівчинка казала, що її керівник займалась мікроменеджментом. за час роботи в стартапі, моє сприйняття роботи змінилось максимально. бо працюючи в укр компаніях, я звикла, що мене контролювали на кожному кроці. але це не дуже норм. коли я почала працювати в стартапі, то там все було побудовано на довірі і всі сприймають один одного як "професіонал своєї справи" . хоча десь перші 3 місяці, мене менеджерили багато, але це нормальний процес на початку, коли людина починає і намагає розібратись. я зробила від себе все, щоб дати їм зрозуміти, що я абсолютно адекватна і мені можна довіряти. і після цього, мій графік роботи змінився, бо коли я показала, що добре роблю свою роботу без нагадувань по сто разів ⎯ в мене змінився графік. я більше не приходила в офіс на 10, а йшла тоді, коли зробила роботу, а не тоді коли стукає 6 вечора. потім я почала працювати з дому частково, тепер взагалі весь час з дому.я вірю, що якщо будувати стосунки з двох сторін, то робота в компанії, може стати дуже комфортним місцем, де закриваються інтереси обох сторін. але це не є легко. треба щоб дві сторони вміли поводитись по-дорослому. довірливі стосунки на роботі дуже впливають на ефективність і на те, як людина розкривається в роботі. для декого, це стає таким приводом бути ініціативним і підтримує мотивацію працювати довго в компанії. це було моїм кейсом. тепер, коли я вже на іншій позиції, то скажу, що терпіти не можу мікроменджити когось. і якщо мені це треба робити, то я одразу задаюсь питанням чи треба ця людина тут. це може звучить чуток жостко, але я не в дитячому садку, щоб ходити до кожного і питатись по 30 раз що там. це дуже виснажує насправді, тому якщо вас десь на роботі починають мікроменеджити, то це знак, що вам треба поговорити з керівником і пояснити, що там у вас відбувається або звернути увагу чи щось змінилось в роботі. але в цьому відео, керівник поводиться максимально погано і непрофесійно. не давати людині піти пообідати, коли вона хоче, це жостко))
👁 1,400 25-05-09 14:53
Що, якби секрет кращого сну був не у медитації, а в чашці кави без кофеїну? Саме на цій ідеї побудували нову кампанію Nescafe Clasico Decaf у Панамі. Бренд вирішив не просто рекламувати себе, а реально допомогти мешканцям міста вирішити проблему нічного світлового забруднення.У Панама-Сіті дуже багато висоток, і майже кожна друга вкрита яскравими рекламними білбордами. Вночі ці екрани світять прямо у вікна квартир, заважаючи людям нормально відпочивати та засинати😴Nescafé разом із агентством Star5 запустили ініціативу "Білборди без кофеїну". Протягом останньої години вечора вони замінювали яскраві рекламні ролики на уповільнене відео, де наливають каву, і суттєво знижували яскравість екранів.Ця кампанія стала більше, ніж просто гарною ідеєю. Це був жест турботи: не змагатися за увагу людей, а подарувати місту тишу й спокій перед сном. Приклад того, як маркетинг може працювати не лише на продажі, а й на благо людей🤍Кампанія “Білборди без кофеїну” привернула свою увагу не тільки на місцевому рівні, а й міжнародному. Активісти в Гонконзі та Мумбаї казали, що міста занадто освітлені. Люди не можуть нормально спати, а водії втрачають концентрацію під час керування автомобілем. До речі, це не перший досвід Nescafe у темі сну та відпочинку. Раніше бренд встановлював у містах спеціальні "капсули для сну", де можна було коротко відпочити навіть стоячи.
👁 1,100 25-05-07 17:54
короче, я взагалі не знаю, що буде далі з тим, що штучний інтелект став таким доступним. хоч би як ми не раділи цьому, але там стільки мінусів. зараз буквально все написано через чат джіпіті і я не можу змусити себе розбачити це. мені дуже тяжко стало читати щось, бо я одразу сприймаю це як текст з чату джіпіті, а він як правило, написаний без душі. ось ці всі логічна структура, правильні літературні слова, це дуже жостко. і я навіть не можу на тексті сфокусуватись в англійській я так цього не помічаю, бо англійська не моя рідна, а в українській дуже кидається в око.я також почала юзати його для всього. взагалі не памʼятаю, коли я останній раз писала мейл сама. я просто надиктовую мейл чату і він пише. це дозволяє мені швидше вести комунікацію, бо за день я обробляю близько 60-70 мейлів і це великий обʼєм. якщо відповідати самостійно, то по часу буде довго. але я відчуваю, як я тупію) ось написати зараз мейл самій мені тупо лінь. напевно єдине для чого я не юзаю чат, так це для рісьорчу даних, тому що він в 80% тупо видумує)) реально, я його недавно щось запитала, він мені покидав джерела звідки взяв цю інфу, а в цих джерелах або такої інфи немає, або зовсім інші дані. ще я харюсь, наприклад, коли я даю задачу комусь, а мені приносять текст з чату джіпіті згенерований за 2 хв. це ноу коментс навіть)всі текста стають якісь бездушні, а іноді хочеться бачити ці помилки, погано побудовані речення, це формування думок і тд. в них якось відчувається життя) але це ладно, найбільше мене напрягає, що я тупію і лінуюсь напрягати свій мозок для деяких задач. розкажіть, як у вас з ним справи?
👁 1,400 25-04-24 06:08
я шукаю інфлюєнс-маркетолога на проєкт в США. Що треба робити? - будувати інфлюенс-стратегію для ринку США;- створювати контент-календар кампаній — від ідеї до публікації;- шукати блогерів, перевіряти їхні метрики та релевантність для бренду;- вести переговори, узгоджувати формати, креативи та бюджети;- координувати відправку продукції, контролювати оплату;- вести аналітику, зберігати контакти, формувати базу перевірених інфлюенсерів;- працювати в тандемі з командою маркетингу та онлайн-продажів.Що важливо? - розмовна англійська;- досвід роботи з інфлюенсерами від 1 року. Досід роботи на ринку в США буде перевагою - автономність та вміти самоорганізовувати себе;- досвід роботи з фешн буде також перевагою;- розуміти всі правила ділової переписки в Штатах;- вміти працювати з великим обʼємом інфлюенсерів та UGC;- брати відповідальність за виконання КПІ Ще деталі: - робочий день буде починатись з 14:00 та закінчуватись о 22:00 за київським часом (працюємо з Америкою, тому такі години) - робота повністю віддалена, фул-тайм. - гнучкий графік та прозора система мотивації- корпоративні знижки. - дуже класна команду, яка допоможе вирости карʼєрно. Надсилайте ваші резюме сюди @irasmukЗа поширення знайомим, яким це може бути актуально - буду вдячна!) Тільки, будь ласка, обовʼязково прикріпляйте резюме (без них не буде розглядатись заявка) і також без повідомлень "вам ще актуально?". Давайте будемо економити час один одного 🤍
👁 1,200 25-04-23 21:29
повернулась після трьох днів в Колорадо. Вчора був дуже хаотичний день, бо я спала 4 години, тому була весь день на дзвінках, але сил на сфокусовану роботу не було, бо хотілось дуже спати весь час) коли я мало сплю, то в мене такі зразу флешбеки ловлять з часів, коли я працювала в готелі вночі. я тоді як привид ходила, бо ось так ночами не спала. в мене було таке, що я не спала 48 годин 🤯 бо вирішила собі взяти одразу дві зміни. коли ти не виспаний, настільки сильний розфокус ловиться, що просто існуєш цілий день, а не живеш. тому більше ніколи таких помилок не роблю і вам не рекомендую 🙆‍♀️а сьогодні я виспалась і було заплановано всього два дзвінки, а це означає, що я можу вимкнути телефон і працювати собі в тиші цілий день. зараз зробила собі матчу, відкрила віконечко, записала всі задачки, включила собі трекер на ютубі і тепер вже 3 годину працюю сфокусовано з 10-хв перервами. просто кайф! щось за ці вихідні скучила трохи за роботою. я так обожнюю такі періоди, коли я маю дуже багато сил і стараюсь насолоджуватись і реалізовувати на максимум. це я сюди зайшла, бо в мене мишка до компа розрядилась, чекаю, коли зарядиться і знову вертаюсь))
👁 1,400 25-04-17 19:29
просто інфлюенсери ставлять настільки рандомні прайси на рекламу, що я не просто не можу. інфлюенсерка має аудиторію в 400К людей - одне відео $3k, також інфлюенсерка з аудиторією в 30К людей має такий самий прайс) ну просто треш. так само вчора, відповіла мені інфлюенсерка щось з 500К фоловерів і сказала, що зробить безкоштовно рекламу, бо дуже кльовий концепт. в цей самий час інфлюенсерка з аудиторією в 20К написала супер mean повідомлення, що вона працює тільки за оплату і всього вам зе бест. оу фак)щоб ви розуміли завжди, ЗАВЖДИ треба буде дуже полайт з брендами. В більшості бренди, які працюють з вами вперше, вони прийшли до вас на колабу "знайомство" і ваша перша колаба закладає ваші стосунки надалі. Абсолютно всі бренди зацікавлені працювати long-term. і мене просто дивує, чому деякі інфлюенсери не розуміють, що якщо дивитись на це в розрізі одного року, а не одноразової співпраці, то вони отримають більше профіту за рахунок роботи з одним з тим самим брендом. + аудиторія буде відгукуватись краще. В більшості кейсів, от як зараз, ми заходимо на новий ринок і я одразу кажу, що ми шукаємо long-term partnership і я прошу зробити нам якусь знижку на першу співпрацю чи щось таке, бо всі подальші співпраці ми готові роботи на повну оплату) але ось ця вилка цін - це просто якийсь прікол. В Штатах ще в більшості там комунікація йде не з інфлюенсером, а з агенцією і це буває ще гірше.
👁 1,300 25-04-17 04:26
коротко про мій графік зараз: в мене завтра буде проходити три дзвінки одночасно в той самий час)) це просто так смішно було, я тільки домовляюсь з кимось про дзвінок, як за 10 хв приходить два інвайти на той самий час, один з них, який я буквально не можу скасувати і перенести.але треба ще десь +- два тижні потерпіти такий графік, бо ми відкрили нову локацію в стартапі і зараз на етапі запуску просто 12340869 дзвінків впали на мене і ще додаткові задачки. але я мотивую себе тим, що це всьо закінчиться за два тижні і буде далі спокійне життя ахаха) в мене вже стільки ідей назбиралось для контенту, але поки немає часу на те все. пріоритизую роботу, а потім вже блога ще такий прікол два дні тому я знімала гроші в банку, причому це взагалі не мені, я там опинилась по збігу обставин. банкір просить мої документи, я даю водійське посвідчення, а вона така "ти знаєш, що твоє посвідчення водійське закінчуються цього тижня?" а я їх от лише поновила в жовтні.виявляється мені зробили права на інші документи, а ці документи закінчуються ось цього тижня і тому вони зробили мені їх не на два роки, а на пів. тобто, якщо би не збіг обставин і банкір не сказала мені про документи, то я би їздила з протермінованими правами) я була в шоці, тому що зробити водійське посвідчення це просто така величезна і довга історія, бо дуже великі черги. треба буквально хантити запис туди і він відкривається в конкретний час. я вийшла з банку, заходжу подивитись на сайт, коли є найближчі дати, щоб оцінити скільки часу я буду жити без машини. і що ви думаєте? буквально один слот був на післязавтра. я думаю, що хтось просто скасував якраз, воно зʼявилось і я в цей час зайшла.я одразу забукала і сьогодні зранку переробила і тепер маю нові права:) я навіть рада, що так сталось, бо на тому посвідченні в мене була жахлива фотка, де я дивилась не в камеру, а кудись в сторону)) а коли я робила в жовтні, то я робила запис на міяць вперед, бо не було місцьну короче, склалось якнайкраще, довелось тільки декілька дзвінків відмінити сьогодні 🙈
👁 1,600 25-04-09 18:19
life lately: ☁️ сьогодні я працюю вже з 7 ранку. зараз на годиннику тільки 1 дня, а по відчуттях ніби вже кінець дня і скоро спати☁️ на вихідних я дуже сильно захотіла нові туфлі 😶‍🌫️ не питайте, такий якийсь настрій дівчачий в мене. значить, я хотіла такі туфлі на каблучку, щоб можна було кожного дня ходити в них. я імпульсивно поїхала в тц недалеко від дому і за 10 хв купила собі туфл) довольна капець 😁 всі туфлі, які в мене є, вони так, щоб одягнути їх раз в сто років, бо вони незручні або мають високий каблук☁️ записуйте мене в клуб любителів матчі. не скажу, що я фанатка, я все-таки більше по каві, але здається, я нарешті розробувала матчу. я декілька разів пробувала її і вона була жахлива на смак, навіть купляла додому (виявилось, що це матча для випічки була). і ось недавно я в кавʼярні спробувала реально якісну матчу і вона має дуже цікави смак. мені сподобалось) ☁️ мені категорично не вистачає часу на книжки☁️ нарешті висадила частину квітів, прокрастинувала цю задачу до моменту, поки квіти не почали вʼянути)☁️ я не веду сторіз в інсті, що дуже мене засмучує!! мені хочеться, але постійно всьо якось так складається, що сторіз в пріоритетності падають на останнє місце. по часу, я маю їх викласти до 1 дня, бо після 1 в Україні в цей час вже пізний вечір і вже немає сенсу щось викладати. а в мене до першої дня всьо в дзвінках, тому я фізично не встигаю, а значить треба ввечері їх готувати. а ввечері я вже така втомлена, що хочу просто лягти і лежати. але короче, це треба виправляти, бо мені треба робити прогрів на курс. і я думаю зробити якусь публічну заявку, що маю виходити в сторіз 5 разів на тиждень. якщо не вийду, то той хто перший помітить і напише про це, то я кину $100. може це якось допоможе мені зрушити з мертвої точки. що порадите? ☁️ ще я думаю вписатись в одне комʼюніті, але є відчуття, що я фізично не вивезу, але це вже потім розкажу
👁 1,400 25-04-07 20:46
я вчора послухала це інтервʼю, коли готувала сніданок. і спікери сперечались чи треба освіта зараз чи ні. так от, я абсолютно погоджуюсь з дівчиною, що освіта треба. хлопець говорить, що освіта не треба, бо можна взяти ментора, який навчить тебе з нуля всього і ти так швидше виростеш. але як на мене, це трошки вузьке мислення і закладає не дуже хороші принципи в маси. це виглядає, як знайшов один варіант робочий і здається, що він буде всюди працювати.взагалі нічого немаю проти цього хлопця, навпаки чула хороші відгуки про нього, тільки хочу написати свою думку ще. знайти ментора - це класно, але це не означає, що це є рішенням до всіх карʼєрних проблем. + історія з ментором, це не завжди підійде для усіх професій, на жаль) наприклад, та сама медицина. ментор ніколи не дасть тобі стільки базової і різносторонньої інфи. він дасть тобі тільки своє бачення речей і свій досвід. получаться, що ти стаєш копією когось, а не формуєш себе і своє мислення. ти не вивчаєш, що було зроблено колись, дослідження, ти не бачиш різні кейси і тд. ти бачиш лише досвід однієї людини. ти наче ростеш дуже швидко, але без фундаменту в якийсь момент впадеш.університет дає дуже багато навичок і часто це не про хард скіли, а софт скіли. універ вчить взаємодіяти з людьми, проявляти себе як лідера, будувати стосунки, партнерство і тд. це є дуже кльова школа життя) і взагалі я вже це говорила і ще раз скажу і повторюсь: ви ніколи не знаєте, куди вас занесе життя. можливо, кудись в Штати, де буквально наявність освіти буде вирішувати чи отримаєте ви роботу чи ні. В Штатах, щоб отримати робочу візу треба мати освіту обовʼязково.взагалі не варіант, наприклад, медичному працівнику піти до когось на менторство і одразу практикуватись на практиці. тут якби життя людей і не спрацює набивати шишки на практиці. в маркетингу ще заканає набивати шишки. якщо ви будете тупити десь на роботі, то можна знайти завжди іншу. але є професії, де така історія не проканає. ментор - це класне доповнення, але ніяк не заміна базової освіти) я також була такої думки, коли зрозуміла, як можна легко рости через різні курси та менторства. мені здавалось, що я знайшла чіт-код, але це скоріше був мій підлітковий максималізм, а ніж раціональність. але тим не менш, я завжди за і сама рекомендую йти на менторства різні. просто не змішувати одне з другим