Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Let’s talk
Додано 14 лип 2024

Let’s talk

@letstalkads
Кількість підписників: 3 493
Фото: 224
Відео: 46
Посилання: 127
Опис:
канал про маркетинг, роботу в tech-стартапі та амерікан лайф для зв’язку : @smuuk instagram : iryna.smuk

👥 Кількість підписників

3 493
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: +2
Середній/Місяць:: +28

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 520
Середній/День:: 670
Середній/Тиждень:: 2,464
ERR: 43.52%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,300 24-07-26 14:11
Дослідження Nielsen (міжнародна маркетингова компанія, що представлена у понад 100 країнах) за 2024 показало, що 41% споживачів активно відключають рекламу в соціальних мережах, а 67% повністю ігнорують її (феномен банерної сліпоти). Тому маркетологи частіше почали використовувати нативну рекламу. Це спосіб, яким рекламодавець привертає до себе увагу в контексті рекламного майданчика та інтересів користувача. В оригіналі нативна реклама сприймається як частина ресурсу, який переглядає користувач, бо вона враховує особливості майданчика, не виглядає як реклама та не викликає в аудиторії відторгнення.Вперше нативну рекламу почав використовувати бізнесмен Джон Дір, засновник виробництва сільськогосподарської техніки Deere & Company. Підприємець став випускати статті з порадами для фермерів, під час яких згадувалися трактори, які випускає компанія. Стратегія дійсно спрацювала, Deere & Company вийшли на новий рівень, ставши гігантом з багатомільярдними активами.Розпізнати нативну рекламу можна за декількома ознаками: ☁️ненав’язливість☁️відсутність повторюваності ☁️природність ☁️відповідність пошуковим запитам та інтересам користувачів (корисність)☁️адаптивність рекламної публікації під платформу ☁️відкритість щодо мети публікації ☁️правдивістьА що ви думаєте про такий спосіб просування👇