Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Let’s talk
Додано 14 лип 2024

Let’s talk

@letstalkads
Кількість підписників: 3 493
Фото: 224
Відео: 46
Посилання: 127
Опис:
канал про маркетинг, роботу в tech-стартапі та амерікан лайф для зв’язку : @smuuk instagram : iryna.smuk
Джерело

Let’s talk | короче, я взагалі не знаю, що буде далі з тим, що штучний інтелект ста...

Логотип телеграм спільноти - Let’s talk Let’s talk @letstalkads
1 100 Охват/переглядів 2025-05-07 17:54 Повідомлення №534
короче, я взагалі не знаю, що буде далі з тим, що штучний інтелект став таким доступним. хоч би як ми не раділи цьому, але там стільки мінусів. зараз буквально все написано через чат джіпіті і я не можу змусити себе розбачити це. мені дуже тяжко стало читати щось, бо я одразу сприймаю це як текст з чату джіпіті, а він як правило, написаний без душі. ось ці всі логічна структура, правильні літературні слова, це дуже жостко. і я навіть не можу на тексті сфокусуватись в англійській я так цього не помічаю, бо англійська не моя рідна, а в українській дуже кидається в око.я також почала юзати його для всього. взагалі не памʼятаю, коли я останній раз писала мейл сама. я просто надиктовую мейл чату і він пише. це дозволяє мені швидше вести комунікацію, бо за день я обробляю близько 60-70 мейлів і це великий обʼєм. якщо відповідати самостійно, то по часу буде довго. але я відчуваю, як я тупію) ось написати зараз мейл самій мені тупо лінь. напевно єдине для чого я не юзаю чат, так це для рісьорчу даних, тому що він в 80% тупо видумує)) реально, я його недавно щось запитала, він мені покидав джерела звідки взяв цю інфу, а в цих джерелах або такої інфи немає, або зовсім інші дані. ще я харюсь, наприклад, коли я даю задачу комусь, а мені приносять текст з чату джіпіті згенерований за 2 хв. це ноу коментс навіть)всі текста стають якісь бездушні, а іноді хочеться бачити ці помилки, погано побудовані речення, це формування думок і тд. в них якось відчувається життя) але це ладно, найбільше мене напрягає, що я тупію і лінуюсь напрягати свій мозок для деяких задач. розкажіть, як у вас з ним справи?