Джерело
Let’s talk | бути дівчиною, це ніби якийсь жити в якомусь фільмі жахів)) вибачте зв...
1 300 Охват/переглядів
2025-02-19 19:05
Повідомлення №470
бути дівчиною, це ніби якийсь жити в якомусь фільмі жахів)) вибачте звичайно за такі деталі..прокинулась в 7 в гарному настрої, нафарбувалась, зібралась, пішла одразу майже працювати, написала собі на дошці всі задачки, розбила все на блоки і супер натхненна сідаю працювати за стіл. закінчую першу задачку і мене чомусь починає боліти голова і наче сили зникли. думаю ладно, може така реакція на роботу)) перевірила телеграм, прочитала новини, починаю тривожитись. вже щось не можу зосередитись. думаю, ну клас, йду поснідаю, бо щось наче сил нема. встаю, буквально 1 хвилина поки спускаюсь з другого поверху на перший. мене ловить живіт і я вже на землі. розумію, що біль такий наче місячні. хочеться їсти, одночасно мене тошнить і я не можу знайти таблетки. хлопець на дзвінку, тому я тупо лежу безпомічна. ще за 2 хв внатурі починаються місячні взагалі на пару днів раніше, їх не мало бути сьогодні. і всьо. зрозуміла, що таблеток немає тих, що треба, випила щось подібне і лежу чекаю, коли знову зможу встати. (п.с. пройшло вже десь 3 год, а я досі не можу встати) а планувався такий продуктивний день))чому взагалі не можна просто жити свій день спокійно 🥲