Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Let’s talk
Додано 14 лип 2024

Let’s talk

@letstalkads
Кількість підписників: 3 493
Фото: 224
Відео: 46
Посилання: 127
Опис:
канал про маркетинг, роботу в tech-стартапі та амерікан лайф для зв’язку : @smuuk instagram : iryna.smuk
Джерело

Let’s talk | бути дівчиною, це ніби якийсь жити в якомусь фільмі жахів)) вибачте зв...

Логотип телеграм спільноти - Let’s talk Let’s talk @letstalkads
1 300 Охват/переглядів 2025-02-19 19:05 Повідомлення №470
бути дівчиною, це ніби якийсь жити в якомусь фільмі жахів)) вибачте звичайно за такі деталі..прокинулась в 7 в гарному настрої, нафарбувалась, зібралась, пішла одразу майже працювати, написала собі на дошці всі задачки, розбила все на блоки і супер натхненна сідаю працювати за стіл. закінчую першу задачку і мене чомусь починає боліти голова і наче сили зникли. думаю ладно, може така реакція на роботу)) перевірила телеграм, прочитала новини, починаю тривожитись. вже щось не можу зосередитись. думаю, ну клас, йду поснідаю, бо щось наче сил нема. встаю, буквально 1 хвилина поки спускаюсь з другого поверху на перший. мене ловить живіт і я вже на землі. розумію, що біль такий наче місячні. хочеться їсти, одночасно мене тошнить і я не можу знайти таблетки. хлопець на дзвінку, тому я тупо лежу безпомічна. ще за 2 хв внатурі починаються місячні взагалі на пару днів раніше, їх не мало бути сьогодні. і всьо. зрозуміла, що таблеток немає тих, що треба, випила щось подібне і лежу чекаю, коли знову зможу встати. (п.с. пройшло вже десь 3 год, а я досі не можу встати) а планувався такий продуктивний день))чому взагалі не можна просто жити свій день спокійно 🥲