Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Печера Дракона
Додано 14 лип 2024

Печера Дракона

@dragonspech
Кількість підписників: 36 253
Фото: 4,610
Відео: 44
Посилання: 4,650
Опис:
Канал Дмитра "Калинчука" Вовнянка, блогера і письменика. Політика, економіка, історія, література - потрохи про все. Мій контакт: [email protected]

👥 Кількість підписників

36 253
Середній/День:: -55
Середній/Тиждень:: -287
Середній/Місяць:: -602

👁️ Середній перегляд на повідомлення

8 801
Середній/День:: 9,130
Середній/Тиждень:: 6,544
ERR: 24.28%

📊 Кількість повідомлень на день

2.7
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 3.1
Середнє за день: 2.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 8,050 26-04-19 08:58
​​Дивлюся на відео де менти тікають від терориста і кидають на розправу цивільну особу. Знав що вони не навчені воювати. Тепер бачу що вони ще й не навчені захищати. Я завжди був проти постановки питання "поліцію - на фронт". Я дуже гарно знаю наскільки відрізняється робота солдата від роботи поліцейського (особливо - оперативника або слідчого). Знаю я й ще дещо. Я дуже гарно знаю як люблять показувати поліцейські свою владу військовим - наївся цього за час служби. Як коли приїздиш з фронту і тебе штрафують за дрібне порушення і обов'язково додадуть "Тут тобі не фронт!" Знаю як летиш на службу, бо треба, а тебе штрафують бо їдеш на дозволеній швидкості але не тою смугою. І не хочуть чути ніяких пояснень. Все це зі зверхністю, мовляв "знай своє місце, солдатик". Знаю. Відчув. А ще почув від знайомих, що живуть на Деміївці, як зовні виглядало полювання на терориста. До супермаркета терорист йшов вулицею і стріляв у людей. А поліція...Для корабля найкращий іспит - шторм. Шторм стався і поліція іспит не склала. Вочевидь поліція потребує серйозних реформ. Бо коли ті хто мусять захищати виказують цілковиту неспроможність - це вже проблема всієї системи. Народні депутати вже пишуть що готують подання про відставку міністра МВС. Подивимося що з того вийде.
👁 12,600 26-04-18 05:21
​​По справі Ярини Ар'євої скажу коротко. Я не надто гарно знаюмий з Яриною. Але я пам'ятаю її по 206-му бату ТРО на самому початку повномасштабного вторгнення. Я тоді ненадовго приєднався до 206-го (до мобілізації у 72-у механізовану) і з Яриною перетинався. Працювала. Чув що їздила з хлопцями на бойові. Це як раз тоді, коли "Татаров вбивав чеченців, Арестович в ОПУ Зеленського давився теплою мівіною, а на Єрмака не налазив бронік". Все це - в будівлі ОПУ біля якої тоді пройти було неможливо, там все було очеплено нацгвардією і поліцією. Ярина тоді взяла зброю і встала на захист столиці. А багатьох депутатів-служок тоді в Києві було не знайти. Власне, не тільки депутатів.Нині Ярину Ар'єву звинувачують у ДТП, вона збила жінку, ніби-то перебуваючи під впливом наркотиків. Щойно Ярині суд присудив термін умовно. Експертиза довела - ніяких заборонених речовин Ярина не вживала. Свідки підтвердили, Ярина поводилася цілком адекватно. Ба-більше, Ярина не перевищила швидкість. Хто потрапляв під суд за ДТП, знає які мають бути обставини, аби отримати умовний термін за ТАКИХ умов. Та хіба це зупинить ЗЕботву? Якщо поставлена задача оббрехати - ботва оббреше. Я не суд і не можу виносити вироків. Проте я знайомий з Наталкою Фіцич (мамою Ярини - був у неї на ефірах) і пам'ятаю Ярину. Я не вірю що ці люди могли бути дотичні до того що їм закидають. Це моя особиста думка. А правду відкриють суд і історія. Колись все дізнаємося.
👁 13,700 26-04-15 14:44
​​Маю нескромне питання щодо обіцянки Зеленського до кінця квітня відремонтувати нафтопровід "Дружба". Тобто - за пару тижнів. Я правильно розумію? Качати російську нафту було погано для Угорщини на чолі із клятим Орбаном? А для Угорщини на чолі з проєвропейським Мадяром качати російську нафту - норм і респект? Тобто Роснафта і бюджет Росії виграють від програшу Орбана, бо нафта потече до Угорщини, бюджет РФ отримає бабло на ракети і Шахеди для війни, і все це за сприяння України, відповідно до обіцянок Зеленського? Нагадайте будь ласка, хто оце казав: "Скажу чесно, я б його ("Дружбу" - Д. В.) не відновлював. Це моя позиція. Я її сказав керівникам Європи і сказав тим, хто дзвонив до мене з цим питанням, а також до керівництва Європейського Союзу, тому що це російська нафта... Є ще деякі принципи, які не мають ціни. Зокрема, росіяни вбивають українців, а "ми повинні дати нафту"". Ці слова вирвані з контексту, чи просто не актуальні? Тобто питання не в тому щоби перекрити експорт російської нафти, а в тому аби продавати російську нафту правильним хлопцям?
👁 9,360 26-04-14 04:52
​​ЧОМУ ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРОГРАВ В УГОРЩИНІ? Зелені боти ніби з ланцюга зірвалися. Другий день вони мов навіжені волають: «Зеленський виграв вибори в Угорщині». Волають настільки гучно, що проти волі виникає питання – а чого це вони? Звідки аж таке заповзяття? Детальне ознайомлення із ситуацією показує, якщо ЗЕботва волає про гучну перемогу Зеленського, значить насправді ситуація з Угорщиною для зелених максимально загрозлива. Дивіться самі. Так, то правда. Орбан напередодні програшу влаштував гучний піар Зеленському. Орбан так гучно волав про загрозу з боку Зеленського, що його закиди найбільше цитували не в Угорщині, а в КВЦ «Парковий», тобто в офісі «Слуги народу». Враховуючи, що консультували Орбана російські політтехнологи і те що Песков зразу ж заявив, мовляв «Угорщина – не дружня до Росії країна», це все сильно наводить на роздуми. Але не про це мова. Щойно ми побачили дивовижну картинку – як система вибудована Орбаном зіграла прямо проти нього. Подумайте самі. Орбан збудував в Угорщині відверто корупційну вертикаль, де будь-якому з його опонентів не світило взагалі нічого. Він, здавалося, контролював все. Економіка Угорщини була збудована так, що приносила надприбутки команді влади, тобто самому Орбану. Орбан контролював ЗМІ. Угорщина – член ЄС і НАТО, проте Орбан регулярно викидав коники перед керівними органами обох спільнот (і як ми знаємо зараз, став «мишкою Путіна»). Орбан так вибудував систему виборів, що навіть за паритету з політичними противниками, Орбан здобував більшість на виборах. Власне, через це спостерігачі на угорських виборах чекали до останнього, аж допоки перевага Петера Мадяра не стала беззаперечною. А що згодовував Орбан своєму електорату на тлі всіх цих приваб свого правління? А він їм просторікував про економіку Угорщини, яка, мовляв, успішна через дешеві російські енергоносії (реально бензин в Угорщині був дорожчий ніж у сусідній Чехії), про стабільність, і про зовнішні загрози, то від Сороса, то від «жахливої України». Скажіть вам все це нічого не нагадує? Вам це не нагадує президента, в якого будь-яку критику оголошують «російським ІПСО і рукою Трампа»? У вас не виникає відчуття, що Сорос побудував в Угорщині «Україну мрій Зеленського»? Так, Зеленському ще багато чого не вдалося. У Зеленського – жорстка опозиція Петра Порошенка, яку він не може роздушити вже сім років. У Зеленського існують вільні ЗМІ, які говорять доволі вибірково, але про «Міндіч-гейт» розтрубили так, що дай Бог… Якщо існує політик, якого Зеленський може брати за приклад – це як раз таки Віктор Орбан у всіх його проявах. І от щойно ми побачили, як вся конструкція збудована Орбаном полетіла шкереберть. І гірше того, конструкція Орбана спрацювала на його найбільшого конкурента. Щойно Мадяр не просто виграв посаду прем’єра, він ввів до парламенту Угорщини свою «монобільшість». Це для Зеленського дуже загрозливий дзвіночок. Очевидно, Орбан задовбав угорців своїми витівками. І ще Орбан загрався бикувати перед лідерами ЄС та НАТО. Одного дня те саме може статися в Україні. І ба-більше, вже не раз ставалося. Так, Зеленський вивалює тони медійного бруду на Петра Порошенка, його піарники не гребують відвертою брехнею. Але. Хто сказав, що найбільшою загрозою для ЗЕ буде Порошенко? Давайте згадаємо, хто такий Петер Мадяр? Це колишній поплічник Орбана. Це представник команди Орбана, який очолив опозицію проти Орбана. Може бути таке в Україні? Насправді – таке вже було. Я можу нагадати, як серед рухівців у 2004 році ходили розмови: «Ющенко? Та як можна йому вірити?! Та він же кучмист!» Ми вже мали прецедент, коли колишній прем’єр часів Кучми переміг ставленика Кучми. Повірте, в Офісі Зеленського теж бачать ці паралелі. Тому й володають про «перемогу Зеленського в Угорщині». Аби не виказати переляку.
👁 9,650 26-04-12 17:42
​​Дожилися. Російські воєнкори ниють, що ракет Росія стала виробляти менше, тому що обрізали фінансування. Ще пишуть, що на Росії відчутна нестача ракет для ППО. Та й з Шахедами не все гаразд. Дослідники помітили що їхній розхід протягом півроку взагалі не збільшується, хоча запускає Москва свіженькі апарати. Причина очевидна, у Москви грошей нема, у неї за І квартал дефіцит бюджету 4,6 трильйонів руб. при тому що на весь 2026 рік заплановано дефіцит 3,8 трильйони рублів. І так, війна в Ірані Росію не рятує, бо по-перше, нікуди не поділися причини обвалу економіки агресора, а по-друге, у них регулярно горять Усть-Луга, Приморське і Новоросійськ - нафтоналивні термінали. Ми стараємося. Я не раз писав, що ми побачимо той день, коли в Москви поменшає дронів і ракет, просто тому що електронна частина там імпортна, привозять її через паралельний імпорт (тобто добряче дорожче), а в Москви грошей не стане.Я не знаю воно це чи ні. Але російські воєнкори вже плачуться. В тому що ми все це побачимо, я не сумніваюся.До речі, ще пропагандисти Москви плачуться, що Україна по них дронів запускає вже більше ніж вони по нас. А буде ще більше. Ми як раз працюємо над цим.
👁 10,000 26-04-10 06:35
​​МОЖНОВЛАДЦІ ВИКЛАДАЮТЬ І ВКЛАДАЮТЬТихо і непомітно за всім гучним галасом моноЗЕмарафону жевріє скандал, який за будь-якого іншого президента став би топом. Це мають обсмоктували б всі без винятку «ідейні демократичні» видання. Виявляється що прем’єр Свириденко, міністр економіки Соболев, міністр Фінансів Марченко, уповноважений президента із санкційної політики Власюк отримують другу зарплатню. При чому, отримують офіційно, не приховуючи від контролюючих органів. Ну, типу, законом не заборонено чиновникові викладати. Ба-більше, Київська школа економіки з гордістю виставляє фото всіх цих «достойників» на своєму сайті, мовляв – наші слоняри! Але, диявол, як відомо, живе в деталях. Отже. Прем’єр Свириденко у Київській школі економіки, керованій блазнюватим Тимофієм Миловановим, отримала зарплатню у 3,2 мільйони гривень. І все б нічого, якби не одне «але». Ця сама Свириденко була заступницею Милованова, коли той очолював Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства. Тобто спільна праця поєднувала їх не тільки на ниві науки. Далі Свириденко зробила карколомну кар’єру аж до прем’єрки України. І от ми бачимо Милованова членом наглядової ради Енергоатома. Так-так, того самого де ударно працювали схеми Міндіча. А наглядову раду призначає Кабінет міністрів, керує яким… колишня заступниця Милованова Свириденко. Спалахнув скандал, Милованова звільнили з Енергоатома, але таке не тоне, і ми дуже швидко ми бачимо Милованова членом наглядової ради вже Укроборонпрому. Наглядову раду якого (за результатами конкурсу, типу) призначає… знову таки Кабінет міністрів. Віщую питання, це що Милованов відвалив Свириденко 3,2 лями за призначення? Можливо. Але в мене як в людини зіпсованою роботою в бізнесі, з’являється інша версія. Існують такі люди, які називаються «решали». До них приходять з певними ідеями, які такі люди допомагають втілити в життя… завдяки своїм зв’язкам серед можновладців. Милованов такі зв’язки точно має – його колишня заступниця нині всією економікою України керує. Але ж пані Свириденко типу викладає у Київській школі економіки – заперечите ви. Нічого дивного в тому, що вона отримує зароблені кошти. Викладати – то важка праця. Я сержант-інструктор, то я  після викладання у мобілізованих на БЗВП щодня з ніг валюся, а тут – школа економіки!  Логічно? От саме аби з’ясувати деталі викладацької діяльності пані Свириденко народний депутат Володимир Ар’єв подав до Київської школи економіки запит з простим питанням – скільки академічних годин занять мала прем’єр Свириденко у 2025 році? Знаєте що відповіла Київська школа економіки на запит народного депутата України? Вона відповіла: «Ми вимушені відмовити у наданні запитуваної інформації». В народі це називається: «Ми вас за русскім воєнним кораблем не послали». І така відсутність відповіді виглядає набагато більш промовисто ніж будь-яка відповідь. Але це не межа. Міністр економіки Олексій Соболев отримав у КШЕ зарплатню у 1,8 мільйони грн. – більше ніж його офіційна ЗП. Уповноважений президента з питань санкційної політики Владислав Власюк відзвітував про зарплатню у 2,8 мільйони грн. – певно багато і цікаво розповідав про санкції президента Зеленського, якими як відомо тепер Офіс президента торгує і використовує як інструмент розправи. Міністр фінансів Марченко доходів від КШЕ взагалі не відобразив, певно не викладав торік. Вся ця історія як мінімум вкладається в поняття «конфлікт інтересів» і вже має стати темою гучних журналістських розслідувань. Як мінімум, тому що можливий ще й інший варіант – милованівська КШЕ це чорна каса для регулярних доплат прем’єру і міністрам за лояльність і прийняття правильних рішень. Нагадаю, за Конституцією прем’єр влади має навіть більше за президента. А Верховна рада взагалі диктує президенту та прем’єру правила гри. Про конверти з готівкою для депутатів ВР ми вже чули. У прем’єра рівень дещо вищій.
👁 8,240 26-04-09 15:38
​​Зелені народили нову "сенсацію" про Петра Порошенка. Мовляв, Порошенко вивів в економіку Угорщини 15 млн грн. Як можна?! Це ж Орбан! Він же тої, кореш Путіна! Він же (старшно подумати) Бубочко наше не любить! Правда?! А тепер невеличке доповнення до ЗЕнсації. Так, то правда, Петро Порошенко придбав угорські облігації на 15 мільйонів грн. Проте отримав він з них з відсотками 52,5 мільйонів грн! А де поділися ці гроші? Я не знаю відповіді на це питання, натомість я знаю що від 2022 р. Порошенко на допомогу ЗСУ витратив 7,5 мільярдів грн (!!) тобто у 143 рази більше ніж отримав як дохід від купівлі угорських облігацій. Цілковито можливо що й гроші від угорських акцій пішли туди ж, на дрони, старлінки, квадроцикли, мобільні шиномонтажі та на все інше, що Фонд Петра Порошенка передає українському війську. Ну, це ж Порошенко! Він примусив Орбана фінансувати ЗСУ! Зеленського вистачило лише пролюбити золото Ощадбанку. А можна ще згадати що у часи Порошенка Україна не мала постійних проблем з Угорщиною - із тим самим Орбаном. Бо домовлятися уміти треба. Україна ще й з Трампом тоді проблем не мала, за Порошенка Трамп допомагав Україні. Але домовлятися на вигідних умовах - це для зелених надто складно. Зелені вміють тільки ЗЕнсації клепати.
👁 17,000 26-04-08 07:57
​​Позаяк у стрічці великі збори іранологів (чи як там вони правильно називаються?), насмілюся нагадати кілька фактів. 1. США з Близького Сходу уйти можуть взагалі у будь-яку мить. Вони не страждають за будь-яких умов. Американської нафти через Ормузьку протоку проходить аж 2%. 2. Весь сир-бор навколо Ірану стався тому, що Іран упритул наблизився до створення ядерної бомби. Якби створив - він гарантовано перекрив би Ормузьку протоку, але буцатися тоді довелося б з ядерною державою із неадекватним керівництвом. Нині ситуація звідки не глянь - краща. 3. Економіка Ірану наразі в руїні і згарищі. Аби відновити свої виробничі потужності Ірану знадобляться десятиріччя. А економічна ситуація в Ірані була жахлива ще до американської атаки, бо прямо напередодні КВІР у крові потопив масові протести, викликані як раз жахливим економічним становищем. Єдиний товар, який Іран зараз здатний викидати на світовий ринок це... нафта. Багато і дешево, аби демпингувати. Бо всередині Ірану - срака, а гроші потрібні тут і зараз. А поява на ринку великих обсягів нафти - це гарантоване падіння цін. 4. Європа вкотре отримала потужний сигнал, що своєю безпекою треба займатися самим. Бо Штати легко влазять у війну, не узгоджуючи це із союзниками, і виходять без узгодження із союзниками. Штати по-хорошому зараз влаштували Європі великий економічний геморой, знову погрозили вийти з НАТО - а Європа здатна тільки облизуватися. Тому що в Німеччині знаходяться моральні уроди які заявляють "Краще під Путіна, ніж воювати". Для Європи це жахливо. Зараз. Але якщо для Європи це стане поштовом... Це краще ніж якщо Європі в нинішньому її стані доведеться буцатися з пуйлом. Для нас Європа, яка дбає про свою безпеку сама - однозначно плюс. І так. Війну уже зараз виграв... Ізраїль. Його основний противник наразі лежить в руїні і ще довго не зможе відновитися. Втягнути Штати у війну проти свого основного противника - це вищий пілотаж дипломатії. Ніяк не хочу виправдовувати Трампа - сам не маю до нього ніяких симпатій. Але нагадую знову й знову. В США вся система побудована так, аби не давати президенту забагато влади. Все що робить Трамп вигідно частині американських еліт. А чи зберуть ці еліти прихильність більшості американців - покажуть вибори. Ласкаво прошу у світ демократії.
👁 15,200 26-04-04 05:28
​​Зелена пропаганда вкотре заявила, що... Буча, Ірпінь, Бородянка і ще багато міст на Київщині були кинуті на розправу російстким горлорізам свідомо. Або - що влада розсаджена зеленими, вчинила злочинну недбалість і цивільне населення просто кинула напризволяще. Тобто - під зазубрені ножі окупантів. Генерал Сирський розповів, що Київ бачте готували до оборони - були сформовані рубежі, кільця оборони, місто було розділене на сектори... Він сам, мовляв, попросився у Залужного керувати обороною Києва! Тобто військове керівництво знало що частина територій опиниться під ворогом. І мусило доповісти про це керівництву держави. Відтак виходить, що керівництво держави на цивільне населення просто забило - і тому сталися Буча і Бородянка. Заяви депутатши Василевської-Смаглюк, що прозвучали у ті дні, тоді виглядають просто зловісно. Виходить так, що депутатша "Слуг народу" сама закликала українців покірно йти на розправу. Виходить - в "Слузі народу" знали які населенні пункти потраплять в пазурі ворога. І ні чорта не зробили. Я думаю, Офісу президента треба негайно виправити ситуацію і заявити, що генерал Сирський... дещо нафантазував. Благо в ті часи ніхто не помічав ніяких рубежів і кілець оборони, оборона Києва будувалася практично стихійно. Я це бачив у ті дні. Реальність же виглядає огидно. Влада так силиться виправдатися за провальну підготовку до вторгнення і за "травневі шашлики", і так намагається знецінити подвиг генерала Залужного (який на свій страх і ризик вивів війська назустріч ворогу), що підставляє себе сама. Хай влада обере. Вона не готувалася до вторгнення - і тому Москва дійшла до околиць Києва та Харкова? Чи влада готувалася, і території біля кордонів були нею здані свідомо? Разом з Бучею і Бородянкою.
👁 10,500 26-04-03 06:14
​​ПРОВОКАТОР МОСКВИЯка проблема зараз турбує російських керманичів? У них обвал в економиці. У них на 40% впав експорт через удари українських дронів. Російські воєнкори волають що армія РФ не може пробитися через стіну українських дронів. А ще їм так і не вдалося підірвати українське суспільство зсередини. Вони теж гарно знають історію України і тому мріють аби повернулися часи коли більшовики пруть в Україну, а петлюрівці й гетьманці буцаються між собою або коли ріжуть одне одного бандерівці, мельниківці і бульбівці. Далеко ходити не треба, Лізьки Богуцькі, Найєми, Лещенки та інші палкі прибічники діючої влади, за президента Петра Порошенка під час війни (!!) залюбки хитали ситуацію в Україні. Зараз такого нема. Що Москва точно буде намагатися агітувати за внутрішній розбрат (аж до збройного бунту) від імені представників опозиції, я знав від самого початку вторгнення. І от вам конкретний приклад – телеграм-канал «ЗЕзраНда» («ЗЕзрада» в оригіналі). Це класичний канал-провокатор Москви. Офіційно канал веде така собі пересічна дописувачка Ірочка (я називаю її ЗраНдичиха). Канал колись був типово порохоботський, хіба що дуже радикальний. Каюся, колись я сам рекламував канал «ЗЕзраНда», бо всерйоз вважав що то свої. Нічого не поробиш, в душу всім не зазирнеш. Колись по доброті душевній я й збори мадам Подгорної рекламував. Зливати переписки з приватних чатів, у т ч мої, Подгорній це не завадило. Про що пише канал «ЗЕзраНда»? Якщо просто по діагоналі – про клятих «людодовів з ТЦК», які «вороги України ще гірші за Москву». Тих, хто здійснює напади на військовослужбовців ТЦК Ірочка-ЗраНдичиха виправдовує і подає як героїв. Канал «ЗЕзраНда» неприховано закликає до розправ над військовослужбовцями з ТЦК. Все це тривалий час – від імені нібито порохоботів. Що звісно, викликало збурення в середовищі самих порохоботів. Інакше й бути не могло, враховуючи скільки порохоботів служать у ЗСУ і захищають Україну. Не дивно, що «ЗЕзраНда» почала агресивно й злобно атакувати порохоботів-фронтовиків – Валеру Прозапаса, мене, Льошу Петрова тощо.Далі більше. Атаки «ЗЕзраНди» поширилися на депутатів ЄвроСоладірності. Чому? Бо бачте, ЄвроСолідарність під час повномасштабного вторгнення НЕ піднімає повстання і не валить презренну владу Зеленського, аби захистити нещасних ухилянтів від «людоловів з ТЦК». Тут «ЗЕзраНда» не оригінальна, ту саму платівку вже роками крутить ще один московський посіпака блогер Луганський, він теж волає що українська опозиція мусить не допомагати фронту, а захищати ухилянтів. До речі, ці створіння дикої природи активно поливають брудом ще й одне одного. Не дивно, в кожного своя аудиторія у свої задачі. В будівлі ФСБ багато вікон.  Чому я упевнений, що «ЗЕзраНда» канал-провокатор? По-перше, це не авторський канал. Я бачу це як блогер, який свій авторський канал веде багато років. Таку кількість постів як штампує «ЗЕзраНда» не може видавати одна людина, це точно працює колектив. А колектив – це фінансування. Чиє? Я довго вважав, що «ЗЕзраНда» то канал-провокатор влади, мета якого – дискредитація опозиції. Але характер контенту каналу переконує, він поширює суто московські тези. «ЗЕзраНда» агресивно паплюжить і знецінює ТЦК, тобто намагається зривати мобілізацію. «ЗЕзраНда» вивалює в багні ветеранів. «ЗЕзраНда» так само жорстко і агресивно критикує Зеленського і його оточення. «ЗЕзраНда» шпетить українську опозицію і закликає її до повстання під час війни… Пригадуєте Пуйла: «Українські військові, беріть владу у свої руки – з вами нам буде легше домовитися»? Очевидно, канал «ЗЕзраНда» (в оригіналі "ЗЕзрада") відверто транслює тези Соловйова і Скабеєвої. Сліпим треба бути, аби цього не помічати. У Москви проблема. При владі в Україні популісти, а в опозиції до них – державники. Ні тим, ні тим, не потрібна різанина всередині України. Вона потрібна Москві. Москва зі шкіри пнеться аби розбрат всередині України роздмухати. Руками каналів-провокаторів.