А кого ми бачимо на фото? Ми бачимо п'ятого президента України Петра Порошенка, ми бачимо небожа пана Порошенка, Романа, який зараз успішно воює у 59-й окремій штурмовій бригаді Сил безпілотних систем. А ще ми бачимо "Пташку" з Азовсталі - Катерину Поліщук. Так-так, ту саму. Захисницю "Азовсталі", акторку, поетесу, а нині військовослужбовицю тої таки 59-ї бригади. І так, ту саму "Пташку" яку намагалися зробити епіцентром скандалу, здійнятого нібито від імені прибічників Петра Порошенка. Я ще тоді писав, що цілковито вважаю, що скандал з "Пташкою" розпалювали якісь невідомі ботоферми, на мою особисту думку - зелені як новенькі бакси. Бо те із якою швидкістю скандал підхопила ЗЕботва, а за ними й купа видань, говорило саме за себе. Нині "Пташка" приїхала з небожем Петра Порошенка до офісу партії Петра Порошенка. Отримувати допомогу для фронту, передачу якої ті таки зелені ботоферми стабільно називають піаром Порошенка. Ні. "Пташка" не стала прибічницею Порошенка. "Пташка" воює за Україну і особисто для мене це найбільш цінно. Зараз на першому місці - збереження України, а щодо всього іншого історія все розставить по своїх місцях. Згодом. Проте, для пані Катерини нормально зустрітися з п'ятим президентом України Петром Порошенко. Під камери. Чомусь зелені медіа і зелена ботва про це - ані мур-мур.
ЗеПОХА. СЬОМА РІЧНИЦЯСьогодні сьома річниця першого туру президентських виборів 2019 р. Рівно сім років тому стало зрозуміло, новим президентом України напевно стане особа без будь-якого політичного та адміністративного досвіду. Просто шоумен. Я вже писав про те що в Україні наразі стріляють тільки салюти на весіллях, відкрити бізнес можна за годину, у Польщі масово обдирають оголошення "Робота в Україні", молоді сім'ї сперечаються купити їм велику квартиру чи заміський будинок, лікарі отримують реальну ЗП ($4000 - ніяк інакше), корупціонери отримують реальні терміни, недоторкані Карпатські ліси а не депутати, є дороги а не дурні, і в Україну ломляться повернутися українці, які виїхали раніше. Впізнаєте? Ви що, за вікно не дивилися? Ах, правда, сьогодні сьома річниця першого терміну Володимира Зеленського, а все перелічене він обіцяв зробити за п'ять років. Все насправді набагато краще! А всі байки ніби війна не завершилася, а переросла в повномасштабне вторгнення й тому Маріуполь, Бердянськ, Мелитополь, Авдіївка, Курахове, Покровськ та багато інших міст захоплені Росією; що навіть виробництва дронів-перехоплювачів українські підприємці створюють за кордоном а не в Україні; що сотні тисяч українців уїхали (у т ч до Польщі) і вертатися не збираються; що критично впала народжуваність; що депутати з президентської фракції лишаються безкарні так само як друзі дитинства Зеленського на кшталт Баканова; що на Москву уходять двушки, а НАБУ яка це розкопала тепер пресує СБУ; й нарешті що дороги, якими влада хвалилася роками, щойно зійшли разом зі снігом - так от все це брехня порохоботів і взагалі російське ІПСО. Кожен зелений медіамайданчик підтвердить - благо телеканали опозиції вирублені з загальнодержавних кабельних телевізійних мереж, а на телебаченні панує моноЗЕмарафон. За що вирублені телеканали опозиції - ніхто не може пояснити. Так само як ніхто не може пояснити чому проти лідера опозиції впроваджено санкції президента - щойно ми спостерігали шоу, як представники ОПУ заявляли в суді що санкції проти Петра Порошенка "превентивні і впроваджені з виховною метою". Від фрази "превентивні санкції" в Ізраїлі в багатьох під серцем смикнуло - там пам'ятають. Скажете, то все війна винна? Війни було не уникнути? Я навіть погоджуся... І нагадаю, що війна триває взагалі-то від 2014 р. І ще пригадаю, що у 2019 р. нас переконували, ніби війна триває тому що вона вигідна Порошенкові і його оточенню. Порошенко не президент вже сім років. Тобто... напрошуються дуже цікаві паралелі. Зеленський прийняв Україну із замороженою війною. Як він вирішував цю проблему? Я нагадаю, він віддав Москві живовго співучасника збиття малазійського "Боїнга" і розводив війська. А ще за Зеленського регулярно зривалося держоборонзамовлення. Про "травневі шашлики" напередодні повномасштабного вторгнення якось вже навіть згадувати незручно. Зате перед вторгненням, з кожної праски волали про "велике будівництво". Зараз всі водії те "велике будівництво" криють останніми словами через 300 метрів будь-якої траси. Перший же серйозний мороз всю "велич" помножив на нуль і опустив до рівня доріг збудованих в часи Кучми і Ющенка. А ще була пандемія КОВІД, коли смертність в Україні сягнула кількості двох Іловайськів на день. Та Зеленському нібито нема про що перейматися. Рейтинги в нього такі, що йому постійно малюють 1-3 місце в разі виборів. Жоден президент України не міг похвалитися таким. Щоправда жоден президента України не створив монополії на ТБ, не вирубив з ефіру опозиційні телеканали і не впроваджував санкції проти свого головного опонента з числа діючих (!!) політиків. І ще, я не пригадую президента який би погрожував депутатам своєї (!!!) фракції.Будь-який інший президент розумів би що в нього чудове політичне майбутнє, і не переймався б. Лихо в тому, що Володимир Зеленський в українській політиці може бути тільки президентом. Не інакше.
Трамп зробив те саме, що й Путін у 2004 р. Пригадуєте як пуйло спершу приїхало в Київ і по-факту висловило підтримку Януковичу, а потім кілька разів вітало проФФесора з перемогою? Трамп зробив ще краще - він прямо закликав угорців голосувати за Орбана. Тобто президент США прямо втрутився у вибори в іншій суверенній країні. Ні, а чьо? Ну вони ж так само потім прибіжать до Вашингтону грошей просити? Чьо Трампу з ними мигдальничати? Раніше підтримку Орбану висловив Нетаньяху... Мені цікаво, ці дві альтенативно-обдаровані особи, самі усвідомлюють який ящик Пандори вони відчиняють? Якщо втручатися у вибори в іншій країні можна США - чому не можна Росії? А чому не можна Китаю? А Японії? А... А ці два веселих чуваки не думали, що на наступних виборах у США, зберуться разом прем'єр Британії, канцлер Німеччини та президент Франції і хором підтримують опонента Трампа? А на всі протести відповістять: "А чьо? Тобі ж можна! Чому нам - ні?" До чого ми так дійдемо? Єдина радість - це ще один сигнал Європі, час коли можна було сподіватися на США, давно в минулому. Європі пора усвідомити, її безпека тепер тільки в її руках. Треба згадати Європі що то її сини відкрили Америку, а не навпаки. Європа або поверне собі велич часів Бонапарта та королеви Вікторії. Або все буде дуже погано. І болісно.
ФРАКЦІЯ НЕ ЗГОДНА З ПРЕЗИДЕНТОМТепер очевидно, тимчасові альянси між Блоком Петра Порошенка, Народного фронта, Самопомочі і навіть подекуди "Батьківщини" - це справді патріотичні державники, що переймалися долею Батьківщини, особливо коли перейматися їх просив президент Петро Порошенко. Чому? Бо все пізнається у порівнянні. А порівняти ми можемо з першою (і дай Бог останьою) монобільшістю у ВР, фракцією "Слуга народу", яку всю, у повному складі привів до парламенту Володимир Зеленський. Бо до обрання Зеленського президентом, про "Слугу народу" було відомо лише те, що вона існує. Вона не була представлена в жодній місцевій раді. Вона не брала участі в жодних виборах. "Слугу народу" реально набирали з кого трапилося. Через сім років ми маємо депутатів "Слуги народу", які сидять за звинуваченням у державній зраді. Ми маємо депутатів СН, які втекли за кордон від звинувачень у зраді. Ми маємо депутатів СН, які пішли на службу ворогу (вже покійних). Ми маємо депутатів СН зі звинуваченнями у відвертому криміналі. Ми маємо депутатів СН, які по-факту ігнорують Зеленського і діють як окрема фракція. Це група Разумкова - того самого який був головним політтехнологом Зеленського на президентських виборах і керував партією "Слуга народу" під час виборів до ВР. Тобто того Разумкова, який зробив Зеленського президентом, разом із Богданом та Бакановим. До речі, де вони всі зараз? І от сталося те, що й не снилося. Скажіть будь ласка, ви пригадуєте, аби Петро Порошенко (в якого за плечима зловісна школа виживання 90-х) бодай раз, бодай комусь із депутатів погрожував розправою руками прибічних до нього блогерів? А от з зелених медіа-майданчиків несуться ледь не прямі погрози, що от "прийдуть громадяни і запитають!" Прямо як у часи Януковича. Або інакше. Ви пригадуєте аби за Порошенка, в якого ніколи (!!) не було монобільшості та мономарафону, якого нещадно критикувало телебачення і якому доводилося домовлятися по кожному важливому голосуванню, так от ви пам'ятаєте таке, аби за Порошенка ВР категорично відмовлялася голосувати за законопроекти висунуті президентом Порошенко? Я такого не пригадую. А зараз... "...може призвести до чергових іміджевих втрат в кращому випадку, а в гіршому — кожен з нас може постраждати фізично десь в себе на окрузі чи біля будівлі ВР". Це написав не Золкін і не Петров, на яких вже відкрили справи за несплату податків. Це написала депутатка Василевська-Смаглюк. Та сама яка закликала людей у день вторгнення лишатися вдома, бо війська РФ гатять лише по інфраструктурних об'єктах - а потім розповідала що її неправильно зрозуміли. Зараз ми все неправильно зрозуміли, все вірно? Це - погроза розправою, такою самою як було з Тарасом Черноволом. Хіба ні? Натяки більш ніж прозорі. "Дзеркало тижня" щойно описало які гроші платили депутатам СН за голосування раніше. Нині грошей не платять, так само як двушки на Москву. Нині депутатів фракції Зеленського залякують інші депутати Зеленського. За Порошенка я такого собі не те що не уявляв, я припустити чогось подібного не міг. А нині... Ну почекаємо, що буде далі. Хочеться вірити що бодай частині депутатів СН набридне, що об них нахабно витирають ноги. Що їх примушують мовчки голосувати за рішення по яких із ними геть і не радилися. Що їхні вимоги ігнорують. Що президент з президентською фракцією поводиться мов пан з пахолками.Хочеться вірити. Що буде - побачимо. Але факт. Такого протистояння президента з президентською фракцією я давно не пригадую.
МЕДІА, НА ЧИЄМУ ВИ БОЦІ? Існує теза відома від часів Клаузевіца - хочеш виграти війну, розвали мобілізацію у противника. Перелік засобів відомий, у першу чергу це паплюження в суспільстві противника самої ідеї необхідності захищати свою Батьківщину. Мовляв - "хай захищають поліція, СБУ, діти депутатів" і подібне. Існує факт. Який з українських медіа-майданчиків не відкрий (включаючи ду-у-уже авторитетні) кругом бачиш ролики про те як "кляті ТЦК" насильно мобілізують "нещасних цивільних". Чи правду показують у тих роликах? Напевно. Я категорично не хочу виправдовувати ТЦК. Я регулярно викладаю на школі БЗВП, перед недавніми клієнтами ТЦК. Про їхні витівки я чую і бачу таке, про що Олексій Гончаренко ще навіть не заікався. Претензій до ТЦК до біса - це правда. Але існує ще й інша правда. По-факту зараз вся мобілізація звалена виключно на ТЦК, тобто на військових. В окремих випадках групам ТЦК допомагає поліція, але не скрізь. У той час як мобілізація це пряма відповідальність верховного головнокомандувача і органів місцевої влади. Як органи місцевої влади забезпечують мобілізацію? Як пересічні громадяни виконують свій конституційний обов'язок? Де розмови і репортажі про ЦЕ? Агов, медійники? Але знову до роликів. Чи правда те, що там показують? Можливо. Я вже мав нагоду переконатися як паплюження БЗВП прямо здійснюють ботоферми ворога. Цілком готовий припустити що на Мосфільмі знімають ролики про "звірів з ТЦК", благо людей що володіють українською у Росії не бракує. Знімають, перекидують різним каналам-провокаторам та московським пахолкам типу Луганського і Олешка... Але знову таки, я не про те. Припустимо навіть що українські меді виставляють верифіковані ролики про перевищення ТЦК їхніх службових повноважень. Може це бути правдою? Так, може. Бусифікацію вже визнав навіть Зеленський. І повторюю, я про витівки ТЦК можу розповісти побільше ніж чимало медіа. Але. Я маю до медійників пряме питання - де інша правда? От така. Де такі самі короткі ролики змісту типу: "Він - штурмовик. Він щойно 12 годин перебував у кіл-зоні де роями літають ворожі дрони і де одна помилка - гарантована смерть. Зараз він 6 годин поспить і знову піде у кіл-зону. Тому що в його роті замість штатних 120 людей всього 40. Тому що поповнення не приходить". Або: "Він мехвод БМП. Щойно він 8 годин маневрував між вогнем і ворожими дронами аби його бойова машина могла вонем прикрити дії піхоти. Бо якби він уїхав, хтось би ніколи не повернувся до дому. Зараз він три години буде колупатися в двигуні, аби його броня була готова до виходу. Потім поспить годин п'ять. Потім знову стрибне за важілі і піде туди де смерть. Бо більше нікому. Бо за спиною в нього рідна земля, а поповнення - не приходить". Ще варіант: "Він інструктор на БЗВП. Він молодший сержант, але виконує обов'язки взводного, бо офіцерів бракує. Сьогодні він десять годин проводив заняття з курсантами. У перервах він вирішував питання з забезпечення курсантів. Зараз коли курсанти пішли відпочивати він ще чотири години буде оформолювати розслідування і заповнювати журнали. Потім поспить шість годин - і знову до навчання. І так тижнями і місяцями. Бо більше - нікому. Бо замінити його ніким". Чому медіа не говорять про ЦЮ правду? Чому не говорять про те, що армія вже четвертий рік працює на межі виснаження? Що сотні тисяч людей вирвані зі свого звичного кола, вже чотири роки їхнє життя на паузі і що ці чотири роки - це роки виснажливого шаленого гарування, часто з ризиком для життя і здоров'я? Я хочу спитати напряму, українські медіа ви на кого працюєте? Ви патріоти і вам не байдуже доля України чи ви свідомо допомагаєте Москві зривати мобілізацію? Я згоден, про порушення ТЦК треба говорити і треба нагаолошувати - але скажіть тоді всю правду. Візьміть інтерв'ю у тих ваших колег які уже в ЗСУ, і поцікавтеся, сильно їм кортить отак як зараз вкалувати ще рік-два-десять? Говоріть про цю правду. І запитайте - що з цим робити? Як українцям захистити Україну?
Помер патріарх УПЦ КП Філарет (в миру - Михайло Денисенко). Він прожив 97 років і практично до самої смерті привертав до себе увагу своїми, часто конраверсійними діями. Життя Філарета повністю вкладається в тезу: "Господь часто обирає собі дуже дивних виконавців своєї волі". Філарет був рукоположений в священики ще в часи Сталіна. Він майже 30 років був екзархом РПЦ в Україні. Він був місцеблюстителем патріарха Пімена в РПЦ. Але. Саме Філарет добився розширення прав українського екзархату і перетворення його на автономну церкву (ми знаємо її як УПЦ МП), а після усунення з голів церкви, Філарет по факту створив нову, вже суто українську церкву - Українську православну церкву Київського патріархату. Ота грамота патріарха Пімена про автономію УПЦ МП, яку нині московські попи намагаються називати Томомсом, була видана патріарху Філарету як іменна. Ніякої іншої грамоти Москва УПЦ МП не надавала. Філарет був одним з тих, хто висвячував у єпископи Кирила (Гундяєва). Є інформація що саме Філарет врятував Гундяєва від розправи з боку патріарха Пімена після смерті тодішнього покровителя Гундяєва - зловісного митрополита Нікодима (Ротова). Але. Саме Філарет виступав щитом проти ідей "Русскава міра" проголошеної Гундяєвим. Парадокси історії. Одні називали Філарета патріотом. Інші - людиною з непомірно роздутим честолюбством. Філарета характеризували як відверто авторитарного керманича церкви. Але цей самий авторитаризм Філарета втримав УПЦ КП як єдину структуру у часи Кучми та Януковича. І знову парадокс. Філарет як ніхто зробив для створенря помісної української церкви. А коли вона з'явилася, то став заявляти що церква неправильна і що потрібен інший Томос. Людина - протиріччя. Філарет завжди таким був і завжди залишиться таким у нашій пам'яті. Бо Православна церква України, частиною якої стала керована Філаретом УПЦ КП, стоятиме у віках.
ПОБРЕХЕНЬКИ ВІД ТАРУТИМільйонер і народний депутат від фракції «Батьківщина» Сергій Тарута дав інтерв’ю журналістці Наталії Влащенко, де знову повторив вже до болі набридлі побрехеньки – ніби «Порошенко здав Донбас» і ніби вихід банди Гіркіна зі Слов’янська у липні 2014 р. був результатом «договорняка» між президентом Порошенко і… невідомо ким. Бо ніхто й ніколи не навів реальних доказів якихось переговорів. Для початку про автора матеріалу. Мільйонер і колишній співзасновник корпорації «Індустріальний союз Донбасу» Сергій Тарута відомий тим, що 2 березня 2014 р. тодішнім тво президента Турчиновим він був призначений головою Донецької ОДА. 10 жовтня того ж року вже президент Порошенко звільнив Таруту з посади. Причина очевидна. У критичний для Донбасу момент Тарута взагалі ніяк не проявив себе на посаді керівника Донецької облдержадміністрації. Тарута ні чорта не зробив аби відстояти від сепаратистів Маріуполь і Донецьк. Навіть Ринат Ахмєтов тоді виступав зі зверненням до людей. Тарути на вистачило навіть на це. Тарута взагалі ніяк не проявив себе під час звільнення Маріуполя. У всіх подальших подіях його участь так само була майже нульова. Більше того. Добровольчі батальйони «Донбас» та «Шахтарськ» сформувалися на Донбасі, але пішли не до Тарути, а у Дніпро до команди Ігоря Коломойського (фактично – Корбана та Філатова). Тобто із таким самим успіхом можна говорити що Донбас сепаратистам здав керівник Донецької ОДА Сергій Тарута – шляхом злочинної бездіяльності. Але все ж таки пройдемося по заявах Тарути, аби оцінити міру брехні. Тарута заявив: «Настільки велика колона, що вони із 5:30 ранку до 9 години формували цю колону. 3500 людей. Багато було там бронетехніки, багато було машин, на яких переїжджали. І ця колона була там, мабуть, кілометрів 15». Аби було відомо, дослідники вже давно встановили співвідношення сил під Слов’янськом. Сили оборони України мали навколо Слов’янська біля 1800 активних багнетів. Їм протистояла 1000 бойовиків Гіркіна в самому Слов’янську, і приблизно стільки ж у містах-супутниках. Тобто сили сторін становили приблизно 1 : 1. Але. Напередодні втечі зі Слов’янська банди Гіркіна зазнавали чималих втрат. А 3 липня російські «РИА Новости» зі слів терористів повідомили про втечу зі Слов’янська банд «Беркута», «Філіна» і «Мінера». Причиною стало звільнення силами оборони України Миколаївки, після якої повне оточення Слов’янська було справою 2-3 днів. От тоді Гіркін зрозумів що час ставати на лижі. 3500 людей? А чого не 5000? Чого не півмільйона? Далі. Дослідниками вже давно встановлено – виходити банди Гіркіна почали не «до 9 години», а увечері 4 липня. Виходили двома колонами. Одна накинулася на український 5-й блокпост – і була там героїчно розмазана. А друга колона користуючись що українці були зайняті боєм, змогла прорватися у розрив між 4-м і 5-м блокпостами, проскочила Краматорськ і вийшла на трасу до Донецька. Де біля Ясинуватської розв’язки їх зустрічали бойовики Пушиліна, що вийшли на зустріч Гіркіну з Донецька. Досі дискусійне питання – чи вивів Гіркін зі Слов’янська бодай одну одиницю бронетехніки? Вочевидь, все що мали бойовики у Слов’янську – згоріло біля 5-го блокпосту. З наведеного роз’яснення зрозуміло – Тарута взагалі уявлення не має про що він говорить. Він не знає що було у Слов’янську. Він не знає навіть співвідношення сил. Оце – керувало Донецькою ОДА. Не дивно що Порошенко його зняв з посади за першої можливості. Останнє питання – навіщо Тарута таке заявляє? Тут я можу нагадати крайній скандал у ВР, коли 70-річний Тарута влаштував бійку з Мар’яною Безуглою, коли та вимагала відставки Сирського. Характерно, що з трибуни Мар’яну зганяли депутати не «слуги народу», а «Батьківщини» Тимошенко. Вочевидь, брудну роботу влада воліє виконувати чужими руками. У т ч – руками депутатів-мільйонерів.
ЦЕ ГОВОРИТЬ ВОРОГПозаяк сьогодні День мобілізаційного працівника, розповім вам одну історію, яка сталася зі мною нещодавно і яка мене добряче вразила. Позаяк відповідно до правил інфобезпеки я не можу розповідати детальних подробиць того що відбувається в моїй ВЧ, розповім образно і не називаючи імен. Отже. Деякий час тому я виконував обов'язки командира навчального взводу на БЗВП. Так, це не сержантська, це офіцерська посада. Але офіцерів бракує, тому поставили командувати взводом мене. Ненадовго, на щастя. Додам, мені крупно пощастило. Зі мною на взводі працювали дуже класні інструктори. Зібралися разом ми суто випадково, але всі були фронтовики, ми гарно спрацювалися і по можливості допомагали одне одному. І от один з моїх курсантів, який проходив БЗВП у моєму взводі, після закінчення виставив на ФБ пост, де він поділився враженнями від навчання. Мовляв, так, не все ідеально, але було набагато краще ніж він очікував і тому уцілому проходженням БЗВП він залишився задоволений. Не складно здогадатися, що під постом відкрився портал у пекло. Під пост набігло 100500 коментаторів які нестройним хором заходилися волати, що описана курсантом школа БЗВП якась елітарна (насправді - абсолютно пересічна), бо насправді на БЗВП годують помиями, вдягають в лахи і 2/3 курсантів розбігаються у СЗЧ (цілковита брехня, не те що половини - третини ОС не тікає). В коментах заходилися писати, мовляв знають вони нашу школу БЗВП і насправді там оте, оте, і оте... Повторюю, ішлося не просто про школу БЗВП де я служив, ішлося про взвод яким я командував. Тобто про умови в яких навчався автор посту я знав навіть краще за нього самого. І ще я міг просто навмання назвати десяток факторів за які нашу школу БЗВП можна критикувати в халм. Але - диво. Коментатори верзли якісь дурниці про те чого в нас нема і не було ніколи. Проте вони словом не згадали те, що в нас було і що можна було ткнути нам як докір. Коротше. Вкотре я переконався, що особи які набігають писати про "примусову мобілізацію" і про "жахи на БЗВП", найменшого уявлення не мають про справжні реалії того про що вони пишуть. Вони просто брешуть і брешуть наполегливо та старанно. А це означає... А це означає що значну частину таких коментарів пише ворог. Звичайни ворог. Той який думає як мене і моїх побратимів знищити. Не важливо де саме той ворог, всередині України чи поза. Не важливо, шепоче він увечері "Путін прийди!" спостерігаючи за вікном синьо-жовті прапори. Чи це той ворог який ломиться на наші позиції на броні і якого там нищать мої випускники. Ворог буває різний. Лорд Хау-Хау (був під час Другої Світової війни такий англієць що став гітлерівським пропагандистом) теж вдавав з себе противника Черчіля і всього капіталізму. Покарали його не за це - покарали його за зраду батьківщини і за роботу на Гітлера. Не треба бути Клаузевіцем, аби збагнути - Росії кров з носа треба зірвати в Україні мобілізацію. І для цього годяться всі методи. Коли Росія, де строчників тортурами примушують підписувати контракти аби їхати в Україну гинути від дронів, просторікує про бусифікацію - це смішно. Так, бусифікація це реальність, це визнав навіть Зеленський. Але й брехні про бусифікацію говориться чимало. І про БЗВП - також. Мав нагоду переконатися особисто. Я нікого ні в чому не збираюся переконувати і взагалі вважаю це зайвим. Я лише на власні очі побачив як базову військову підготовку, а через неї всі Збройні сили, свідомо паплюжать і оббрехують. І вкотре я переконався, ворог дуже любить ховатися під маску демократичних інституцій, опозиції і просто невдоволених громадян. Але реальність така, що якщо сьогодні ми не відстоїмо Україну, завтра ті хто зараз кидається на ТЦК буде з порізаними м'язами рачки скакати перед рязанською десантурою. А в наші міста прийдуть Буча, Бахмут та Маріуполь. Власне, цього ворог і добивається. Все просто. PS. Фото з інтернету.
14 березня. День добровольця. Ми були свідками дива, коли тисячі людей самі піднялися на захист України. От просто на нашу землю напав ворог. І люди пішли захищати, не з примушення, а тому що так було треба. Я бачив це. Війна чітко показала хто чого вартий. Хто здатен тільки гарненько плеськати язиком - а хто добровільно пішов працювати. Воювати. У 14-му мене не призивали - я з добровольцями під Маріуполь поїхав сам. З власного бажання. У 22-му я не відвідував ТЦК, мене на службу оформила стройова частина бойової бригади - бо я вже водив БПЛА. Ми пішли самі. Це був наш вибор. Ми підтримували різні політичні сили. Ми мали різні погляди. Але всіх нас об'єднала Україна.Хочу побажати всім тим, хто сам обрав шлях захисника і добровільно ризикнув життям та здоров'ям, після війни збудувати те життя про яке вони мріють. За яке воювали. І пофіг що патякатимуть моралісти і різноманітні мудрили. Вони з нами по бліндажах пилюку не жерли і в траншеях багнюку не місили. Ми обрали самі. І оберемо знову.З Днем добровольця.
Сталося нечуване. Зелений спікер ВР Руслан Стефанчук завітав до офісу партії "Європейська Солідарність". Тобто оцініть. Особа максимально наближена до самого найвпливовішого-бо-не-втіка, спілкувалася і сфотографувалася з депутатами Яною Зінкевич (яку щойно поливали брудом всі потворні зелені лайномети), та з депутатами Ар'євим, Фединою, Княжицьким, Сюмар та Геращенко, про яких зелені медіа-смітники регулярно пишуть всіляку гидоту. І ще Стефанчук особисто і під камери постілкувався з фігурантом санкцій Зеленського, фігурантом пари десятків кримінальних справ від Портнова-Татарова, ворога номер один всієї зеленої медіа-обслуги ім. Литвина-Подоляка, особисто з Петром Порошенком. І сталося це на офісі ЄвроСолідарності, який Стефанчук відвідав уперше (!!!) за сім років - в тому самому, за який ЄвроСолідарність типу "не платить" і взагалі "намагається віджати". Мене старшна думка навідує. Тепер, перш ніж спілкуватися з найвпливлвішим, Стефанчука не зобов'яжуть проходити обряд очищення шляхом відвідування не менш як 5-6 концертів Кварталу? Що то було взагалі? Скажу так, після всього, я КАТЕГОРИЧНО не повірю в якусь добру волю з боку зелених. ЗЕлепень щирий і ввічливий може бути лише в двох випадках - якщо він тебе боїться або якщо йому від тебе щось сильно треба. Інших варіантів бути не може, у всіх інших варіантах зелень і зелені пахолки поводяться як Вова Петров на Ютубі, то то як слинява дворова істота що охреніла від безкарності.Очевидно також, що зустріч на офісі ЄС - не ініціатива Стефанчука. Візит Стефанчука відбувся не таємно, а публічно і під камери. Прояви Стефанчук такк ініціативу - Зеленський мав би всі підстави засумніватися, чи не сталося так що Стефанчук різко і несподівано полюбив шоколад? Конкретного бренду...Те, що Стефанчук зустрівся з депутатами ЄС на їхньому офісі, під камери (тобто публічно), означати може одне з трьох. Перша версія - зелених налякала ініціатива депутатів ЄС щодо деанонімізації Телеграму. А це їх таки налакало, зелені медіа-брехунці вже заволали ніби деанонімізація Телеги допоможе окупантам. Очевидно, деанонімізація, відкриє багато захоплюючих секретів і зелені в шоці від такої перспективи. Друга версія - у зелених пливе земля під ногами. Санкції проти Порошенка - на межі відміни. Підтримка їхня падає. Спроба вивалаяти в багні Яну Зінкевич дала протилежний результат - у Госпітальєрів злетіли збори, а на захист Яни виступили особи, які й близько не підтримують ЄС. Що роблять зелені коли в них пливе під ногами земля? Те саме що робив Зеленський у день початку повномасштабного вторгнення - він килимком стелився перед дорогим Петром Олексійовичем. Ймовірно, усвідомлення катастрофи, штовхає зелених домовлятися таки про уряд національної довіри, про необхідність якого давно кажуть порохоботи. І ще третя версія. У зелених повністю й остаточно розвалилася монобільшість. Зеленим доводиться домовлятися про підтримку з (страшно подумати!) ЄвроСолідарністю! Яка саме версія правдива - скоро побачимо. У будь-якому з варіантів - я не бачу підстав перейматися. Петро Олексійович їм виставить такі умови, що Зеленському на роялі Богемську рапсодію зіграти буде легше. А злили вони Петра Олексійовича довгі сім років... До речі, цікаво. А шоколадний рояль Петро Олексійович Стефанчуку подарував? Чи зберіг цю ідею до кращих часів?