Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Печера Дракона
Додано 14 лип 2024

Печера Дракона

@dragonspech
Кількість підписників: 36 253
Фото: 4,610
Відео: 44
Посилання: 4,650
Опис:
Канал Дмитра "Калинчука" Вовнянка, блогера і письменика. Політика, економіка, історія, література - потрохи про все. Мій контакт: [email protected]
Джерело

Печера Дракона | ​​Маю нескромне питання щодо обіцянки Зеленського до кінця квітня відр...

Логотип телеграм спільноти - Печера Дракона Печера Дракона @dragonspech
13 700 Охват/переглядів 2026-04-15 14:44 Повідомлення №9869
​​Маю нескромне питання щодо обіцянки Зеленського до кінця квітня відремонтувати нафтопровід "Дружба". Тобто - за пару тижнів. Я правильно розумію? Качати російську нафту було погано для Угорщини на чолі із клятим Орбаном? А для Угорщини на чолі з проєвропейським Мадяром качати російську нафту - норм і респект? Тобто Роснафта і бюджет Росії виграють від програшу Орбана, бо нафта потече до Угорщини, бюджет РФ отримає бабло на ракети і Шахеди для війни, і все це за сприяння України, відповідно до обіцянок Зеленського? Нагадайте будь ласка, хто оце казав: "Скажу чесно, я б його ("Дружбу" - Д. В.) не відновлював. Це моя позиція. Я її сказав керівникам Європи і сказав тим, хто дзвонив до мене з цим питанням, а також до керівництва Європейського Союзу, тому що це російська нафта... Є ще деякі принципи, які не мають ціни. Зокрема, росіяни вбивають українців, а "ми повинні дати нафту"". Ці слова вирвані з контексту, чи просто не актуальні? Тобто питання не в тому щоби перекрити експорт російської нафти, а в тому аби продавати російську нафту правильним хлопцям?