Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Печера Дракона
Додано 14 лип 2024

Печера Дракона

@dragonspech
Кількість підписників: 36 253
Фото: 4,610
Відео: 44
Посилання: 4,650
Опис:
Канал Дмитра "Калинчука" Вовнянка, блогера і письменика. Політика, економіка, історія, література - потрохи про все. Мій контакт: [email protected]

👥 Кількість підписників

36 253
Середній/День:: -55
Середній/Тиждень:: -287
Середній/Місяць:: -602

👁️ Середній перегляд на повідомлення

8 801
Середній/День:: 9,130
Середній/Тиждень:: 6,544
ERR: 24.28%

📊 Кількість повідомлень на день

2.7
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 3.1
Середнє за день: 2.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 12,200 26-05-20 07:57
​​Сьогодні рівно сім років, як Зеленський - президент. І знаєте я йому навіть вдячний. Завдяки Зеленському я неймовірно багато дізнався про націю до якої належу. Якщо Зеленський задався метою розбивати ілюзії, йому це вдалося дивовижно. Тепер я точно знаю чому між державником Дорошенком і авантюристом Сірком українці обирали Сірка. Я розумію чому у часи державотворця Мазепи українці радісно бігли під знамена Палія та Петрика. А згодом - царя Петра. Я розумію чому між реформатором Скоропадським і популістом Петлюрою українці обрали Петлюру. А було що й анархіста і союзника більшовиків Махна. Я бачив як незламних вільних і незалежних українських журналістів роблять слухняними і недорогенькими. Я бачив як під благим наміром в Україні створюють монополію на телебачення. Як політичні партії всі масово і радісно виконують команду "До ноги!" Всі, крім порохоботів. На щастя на кожні 73% в Україні ще знаходться свої 25%. За це нас цькують посіпаками Москви, при чому мене, добровольця 14 року патріотизму повчає потвора яка тоді волала ніби "ЗСУ обстрілює мирні квартали". І все це - у порядку речей. Ні, панове. Історикам майбутнього період президентства Зеленського треба вивчати по хвилинах. Аби отримати розуміння - хто вони такі, справжні українці. Не гарні казочки про "садок вишневий коло хати", а реальність. Смердючу і потворну. Бо не можна зробити країну успішною, якщо ми самі не знаємо власного народу. Якщо не знаємо наскільки легко наш народ готовий відмовитися від своїх свобод і прав, задля... Задля гарненької казки. Бо відкрийте програму президента Зеленського в скажіть собі - це було реально втілити у життя? Згадайте що у всіх проблемах України винні Путін і Трамп. Хто завгодно, крім... А, ну й Порошенко винний, звісно. Куди ж без нього? Нещодавно їхав одною з центральних українських трас. Край траси - величезний борд про "Велике будівнициво" і що траса відремонтована як частина програми. Дорогу як раз латали після зими - методом ямкового ремонту. Цією дорогою, цідячи матюки крізь зуби їхали 73%, які зробили Зеленського президентом. Ця картина мені видалася найбільш промовистим символом президентства ЗЕ.
👁 15,800 26-05-19 18:46
​​Корпорація "Roshen" увійшла до двадцятки найбільших кондитерських компаній світу. За даними фінансово-економічного медіа KHRE Invest, "Roshen" має виторг близько $1,5 млрд і демонструє середньорічне зростання приблизно на 4% навіть попри війну та кризу на світовому ринку какао. Ба-більше. "Roshen" зумів не лише втримати позиції, а й збільшити експорт до країн Європейського Союзу приблизно на 20% у 2023–2024 роках.Що це означає? По-перше, що найвідомійший у світі український бренд (а це як раз "Roshen") розвивається і зміцнюється попри все. Цим він дає сигнал світовим інвесторам - український бізнес тримається і долає перешкоди. А значить інвестувати в Україну можна і треба. По-друге, що корпорація "Roshen" втримала свої виробництва і своїх працівників, попри всі проблеми ведення бізнесу в Україні. А проблем до біса, у тому числі (значною мірою) через обстріли з боку окупантів. "Roshen" бореться і виграє. Давно сказано, майбутнє економіки, це національні бренди. Без перебільшення "Roshen" будує українську економіку. Очевидно, якби акціонерами "Roshen" були не представники родини Порошенків, Зеленський уже ставив би корпорацію у приклад і нагороджував власника. Але натомість, головного акціонера "Roshen" Олексія Порошенка влада вперто намагається виставити ухилянтом. До речі, "Roshen" - це виробництво. Це корпорація яка виробляє кондитерські вироби - реальний продукт, який можна потримати в руках. І поласувати. Ця компанія створює реальну додану вартість. Реальний прибуток і культуру виробництва. "Roshen" не створює шоу-дебілізатор, сумнівної якості, та фільми, які навіть під час війни крутять на російському телебаченні. Відчуйте різницю. По-третє, це означає, що всі спроби влади перешкодити роботі "Roshen" із тріском провалилися. Бо думаю важко заявити, ніби Зеленський або Свириденко підтримували "Roshen". Навпаки, постійні накати на "Roshen" з боку ЗЕботви явно робляться з метою зіпсувати репутацію "Roshen" у діловому середовищі. Як бачимо - результат від'ємний. "Roshen" - це не тільки цукерки і тортики. "Roshen" - це всі податки, що призначені за законом. "Roshen" - це величезна благочинна діяльність. "Roshen" - це допомога ЗСУ, окрім СЕМИ МІЛЬЯРДІВ, які пожертвував Збройним силам Фонд Петра і Марини Порошенко (це окрема організація). По-четверте, все це говорить, що Олексій Порошенко чудово керує бізнесом "Roshen". Так-так, Олексій Порошенко. Бо саме його ім'я фігурує у всіх бізнес-рейтингах. Бо саме провладні медіа свого часу влаштували істерику через те що Петро Порошенко передав весь бізнес сину, а сам зайнявся виключно політикою. Ну й наостанок. Знаєте, що найбільше бісить шанувальників ЗЕ? Те що родина Порошенків має гроші. І збільшує статки. Попри все. Це просто смішно. Вони мов скажені вже сім років волають "Порошенко мусить сісти", але якщо на мить забути про політику, то вийде так що ніколи родина Порошенкові не жилося краще ніж за Зеленського. Чому так? Це очевидно. Бо коли Порошенко робив бізнес, Зеленський мріяв виступити на корпоративі у "Roshen". Бо коли Порошенко був одним з лідерів Помаранчевої революції, нинішні "Слуги народу" блазнювали у КВН. Там де служок вигнали за неуспішність, Порошенко викладав. Тому "Roshen" успішний. Попри все.
👁 15,400 26-05-17 18:36
​​Знаєте що таке подвійні стандарти? Пояснюю. За твердженням зелених пропагандистів якщо хтось з блогерів (особливо прихильних до опозиції) наведе цитату пуйла, або котрогось з його посіпак, цей блогер - російське ІПСО. Бо немає істини крім моноЗЕмарафону (і ЗЕ - пророк його), а кожен хто посилається на висловлювання ворогів - смердить лаптями. І от - видання, зелене як новий бакс, заявляє що депутат Железняк зливає де інфу Шарію, бо про це, па-бам!... повідомив сам Шарій. Доречне питання, Шарій - на боці ворога чи ні? Відповідь: щодо Шарія існує вирок суду, який визнає його винним у державній зраді та у веденні антиукраїнської пропаганди. То може Шарій писати щось про депутата з метою його дискредитації? Та залюбки! Тобто, якщо зелене видання як джерело навоидть Шарія, це означає що зелене видання смердить лаптями і поширює ворожу пропаганду, правда? А от і ні. Бо це якщо порохоботи посилаються на заяви ворогів, вони - російське ІПСО. А зеленим виданням та іншій ЗЕботві - можна. А якщо ви незгодні, ви - російське ІПСО і засмерділи лаптями. І крапка. От саме це і називається подвійні стандарти. Коли своїм - все, а противникам - закон.
👁 6,900 26-05-17 11:06
​​Сили оборони України завдали масованого удару по Підмосков'ю. Цього разу наші дронарі що називається, відтягнулися. Насолодіться самі. - Зеленограді (Москва) завдано удару по низці підприємств, серед яких "Ангстрем" - виробник електроніки, напівпровідників та процесорів. Вибухи на місцевому технопарку "Елма". Палає об'єкт "Транснєфті". - атаковано Московський НПЗ - не врятувала вся хвалена російська ППО. - у Солнечногорську (Московська обл) прилетіло у нафтоналивну станцію "Солнєчногорская". - у селі Дурикіно (Московська обл) гучно бабахнуло на об'єкті зберігання нафтопродуктів. - у Дубні (Московська обл.) запалало МКБ "Радуга" - бюро що розробляє крилаті ракети та інше ракетне озброєння. - атаковано аеродром Шереметьєво, багатьом москвичам знову доведеться спати на підлозі або відкласти польоти. І бонусом. На авіабазі "Бельбек" у Криму - сильна пожежа. Насолоджуюся відосиками. Читаю в пілотських чатах захоплені оцінки спеціалістів. Не даремно ми працюємо, всі - інструктори по БПЛА, техніки, оператори що прокладають маршрути і вантажать в апарати, мінери що готують бойову частину, розвідники що надають інформацію, пілоти що піднімають БПЛА в небо і ведуть до цілі... Але все ж таки не втримаюся і зауважу. Скажіть, а чому все оце не прилетіло у Москву у день 9 травня? Наскільки я пам'ятаю, Зеленський своїм указом (а тролінг був годний - я писав про це ще того дня) дозволив "народу-богоносцю" проводити парад тільки в межах Красної площі, в указі навіть кутові координати були наведені. По всіх інших об'єктах бити ніхто не забороняв. Чому ж не били? А це тому, що Трамп - путінський посіпака і він мріє здати нас Москві на путінських умовах, і проводить ІПСО аби спаплюжити добру репутацію наших ракет, бо вони дешевші за американські. Тому його слухати не треба, бо ми самі справимося і взагалі Європа за нас. Кожен пропаЗЕндон вам те скаже. А ще це тому що от цей самий Трамп "продавив" аби Зеленський дозволив проведення параду на 9 травня, і Зеленський дозволив - навіть указ видав, у якому чітко вказані координат и об'єкту де було можна. А щодо інших об'єктів Трам нічого не казав, і виходить так, що Зеленський дозволив там окупантам святкувати просто так. Але "всім адекватним людям зрозуміло що то Трамп", який путінський посіпака і тому.... Кожен пропаЗЕндон вам те підтвердить. І ще. "Трамп продавив дозвіл окупантам святкувати" за обмін "1000 на 1000 полонених" який щойно почався... І от ми вдарили по Москві і Московській області. Але я упевнений, обмін не припиниться - ще не знаю офіційної причини, але пропаЗЕндони нам зараз розкажуть, але якби ми вдарили по Москві 9 травня, то обміну б не було... Ви запитаєте - а де у всьому цьому логіка? А її нема. Бо робота пропаЗЕндона - не логіку шукати. Робота зеленого пропагандона - бути захисним шаром дій влади під час входження у сіспільство, з метою уникнення небежаних наслідків. І пропаЗЕндони цю роботу виконують - всіма своїми латексними душками. Про те, що пропагандонів згодом викидають разом з наслідками, і з метою утилізації тих самиїх наслідків, пропаЗЕндони не думають, думати для них то надто складно. Всі хто думає для пропаЗЕндона, то "вороже ІПСО" і "смердить лаптями". Кожному своє. ПропаЗЕндонам - біситися, а нам - радіти. За хлопців і дівчат, які дивовижно попрацювали. І ще попрацюють.
👁 9,500 26-05-13 14:15
​​Юлія Мендель розповіла в інтерв'ю Такеру Карлсону, що коли в Зеленського впав рейтинг (ще до вторгнення), він зібрав комунікаційників і заявив, що йому потрібна 1000 говорячих голів, які будуть говорили що в Україні все чудово і великі успіхи. Мовляв якщо так казатиме 1000 (і не одна) говорячих голів, всі будуть думати що в Україні справді все чудово. Я знаю що Юлія Мендель - потвора, яка давала інтерв'ю путінській посіпаці Карлсону. Я знаю що Мендель завдала Україні чималої шкоди. Це все правда. Як правда й те, що я вже багато років бачу цю 1000 (і не одну) говорячих голів. Я бачу говорячі голови Мосійчук-Раєвську, Лещенка, Золкіна, Петрова, Олещука тощо. До речі. Говорячими головами Зеленського нещодавно були Арестович, Дубінський і... сама ж Мендель. Я бачу людей, які покидали свої ятки на ринках аби добами в чнтернеті вихваляти Зеленського, і які сильно нервують коли я ставлю їм прості питання про їхнє ж минуле. Я бачу колишніх блогерів та блогеринь порохоботів, які стрімко позеленіли і яких особисто, або їхніх родичів чоловічої статі, вперто оминає ТЦК. Зрештою, 1000 говорячих голів я регулярно баню в своїх коментарях, бо налазять десятками знову й знову. Чи не тому команда Зеленського попри всі проблеми категорично не бажає створення уряду народної довіри з опозицією? Тому що тоді опозицію доведеться пустити в економічний блок... і нічим стане оплачувати 1000 говорячих голів? За інше не скажу. Але те що "плем'я говорячих голів" то правда, мені доводити не потрібно. Я їх бачу - щодня.
👁 8,300 26-05-12 05:50
​​Ранок почався не з кави. Ранок почався з нового скандального інтерв'ю Мендель. А там - повний набір. Там, що Зеленський емоційно нестабільний, часто істеричний і вважає що кожна людина - одноразова. Що Зеленський не має емпатії - він її грає. Що Зеленський розправляється з критиками влади і що ситуація в Україні нагадує фільм "Як стати тираном". Що Зеленський вживає наркотики.Що Зеленський свідомо затягує війну, аби втриматися у владі та отримати більше грошей. Що Зеленський неодноразово заявляв їй ніби "Україна неготова до демократії" і що "диктатура це порядок". Що Зеленський у 2019 р. пообіцяв Путіну що Україна ніколи не вступить в НАТО. Й нарешті, що під час переговорів у Стамбулі Зеленський особисто був готовий віддати Москві Донбас. Звісно Офіс Зеленського уже заявив що Мендель усе набрехала і що взагалі вона неадекватна. Неадекватна? А як же вона тоді стала прессекретарем Зеленського? Чи була Мендель адекватна коди кидалася на журналістів, які ставили Зеленсткому незручні запитання? Здається тоді в ОПУ Мендель вважали цілком адекватною. Але не про те мова. Так, Мендель може брехати задля піару, про Єрмака і чорну магію вона вже заявляла (хоча хто їх - коміків, зна, чим вони там тішаться?) Найбільш вражаючим для мене було те, КОМУ Мендель дала інтерв'ю. Мендель все це розповіла в інтерв'ю Такеру Карлсону - тому самому який брав інтерв'ю у Путіна і не приховує своїх симпатій до Путіна. Ба-більше Мендель в інтерв'ю ще й звернулася до Путіна російською мовою. Що мені це нагадало? Мені це нагадало депутатів різних рівнів від "Слуги народу", які побігли служити окупантам. А їх таких достатньо. Я не здивуюся тепер якщо колишня прессекретар дасть інтерв'ю Соловйову або Скабеєвій. Вкотре від близького оточення Зеленського замердало лаптями. Сумна реальність, інтерв'ю Мендель Карлсону почують і в Європі, і в США. Для тамтешніх путіноїдів це інтерв'ю - дарунок долі. Там це сприймуть як інтерв'ю колишньою співробітниці Зеленського яка була допущена до святого - інформаційної політики і спілкування з пресою. За кордоном мало кого цікавить, чому прессекретаркою Зеленського виявилася "неадекватна пані".Як інтерв'ю колишньої прессекретарки Зеленського вплине на допомогу Україні - здогадатися не важко. Але ж вона колишня - зауважите ви! Саме так. Але нагадаю. Саме пропагандисти діючої влади регулярно дорікають колишніми прихильниками Петру Порошенко. І так. Саме шанувальники ЗЕ всіх калібрів регулярно цитують побрехеньки про Порошенка авторства зрадника Деркача, звинуваченого у зраді Дубінського, московських посіпак Портнова і Шарія тощо. Те що від таких заяв за кілометр тхне лаптями, шанувальникам ЗЕ - байдуже.А Заходу все це взагалі до лампочки. Ми ж слухаємо інтерв'ю тамтешніх колишніх міністрів, урядовців, прессекретарів? Отакої.
👁 8,920 26-05-10 07:57
​​Я правильно розумію? Гарненька казка про те як Зеленський милостиво (і принизливо) дозволив пуйлу провести парад, обернулася на казку про те як пуйло зухвало кинуло Зеленського? Тобто дозвіл на проведення параду Зеленський дав, просто... повіривши пуйлу на слово? Чи Зеленський з готовністю біжить виконувати все що йому наказує Трамп-який-гнобить-наш-найкращий-ФайрПойнт? Тобто коли Трамп захоче зупинити війну на умовах пуйла...Я один бачу що повторюється історія з "блекаутом у Москві"? Пригадуєте як тоді було - Зеленський пообіцяв тисячі крилатих ракет і блекаут у Москві, а в результаті ледь не зупинився Київ? Спершу Зеленський натякає про удари українськими дронами по параду, потім пафосно видає указ про дозвіл і врезультаті - ніякого обміну полоненими? Найцікавіше те, що моноЗЕплем'я яке ще вчора оргазмувало через те що Зеленський дозволив, тепер мовчить мов приречене. Що й не дивно, по факту Зеленський маючи всі можливості влаштувати Москві на 9 травня масштабне файршоу, в реальності... просто дозволив пуйлу погратися в головну скрепу рашистів. Від цієї історії якось разюче смердить лаптями. Цікаво, хто зараз буде винний в тому що пуйло нахабно обдурило Зеленського - Кличко чи Порошенко?
👁 10,300 26-05-09 07:04
​​Суперечка яка триває досі - коли справді святкувати день перемоги над гітлерівською Німеччиною - 8 травня чи 9 травня? Я й досі зустрічаю осіб, які живучи в Україні і навіть взявши участь у війні проти Росії, доводять що треба 9 травня бо традиції і бла-бла-бла... То 8 травня чи 9 травня? Як правильно? Так от аби ви знали. Правильно - 25 січня 1955 року. Бо саме того дня президія верховного вовєта СРСР прийняла постанову про припинення стану війни між Радянським Союзом і Німеччиною. До цієї дати СРСР офіційно (!!) перебував із Німеччиною у стані війни . Уявляєте? 10 років після капітуляції останього підрозділу Вермахту та СС комуністична імперія все ще воювала. Через те СРСР не відпускав до дому німецьких полонених. Через те демобілізація Червоної армії не була проведена аж до смерті Сталіна, мій дідусь посмакував службою до 1950 р. Тощо. Навіщо це знадобилося Сталіну? Вже відомо, сталінський СРСР цілком всерйоз готувався до війни із західнии світом. Можливо Сталін планував скористатися тим що війна з Німеччиною офіційно все ще тривала. Ми вже знаємо як Москва вміє звинувачувати у фашизмі будь-кого. Нвмеччину Аденауера - за милу душу.От такі справи. Захід завершив війну 8 травня 1945 р. коли у Реймсі був підписаний акт про капітуляцію Німеччини. СРСР завершив війну 25 січня 1955 р. - але в Москві чомусь дуже не люблять про це згадувати. А 9 травня це просто міф створений Сталіним і який став головною скрепою путінської Росії. Не більше.
👁 9,130 26-05-06 18:07
​​Від самого ранку сиджу в інтернеті. Де завгодно. В полі. На полігоні. На вулиці. Звісно працює не ідеально, але переписуватися і перекидати координи через МілЧат цілком вистачає.І тут дізнаюся. Москва сьогодні сиділа без інтернету. Тобто - от край. Ані гроші зняти. Ані столик в ресторані замовити. От взагалі - глухо.Причина - ми. Бо ми - страшні. Бо ми - можемо. Бо окупанти пригадують собі гайдамаків, що святять ножі. І водночас уявляють як українські БПЛА прилітають до Москви і врізаються - у Спаську башту, у великий кремлівський палац, у будівлю ГУМу... Уявляєте? У них там їхнє найкраще життя, а тут - ми. Ми такі: "Доброго вечора, ми з України". І - штурмгевер у вікно. Сьогодні - всього лише 6 травня. Але вони вже вирубають від інтернету Москву, Пітер. Нам пообіцяли розмазати центр Києва, але в нас інтернет працює. А в них... Ніколи я не думав, що доживу до дня коли Москва панічно боятиметься українців. Але - хай. Хай звикають. Боятися їм доведеться ще дуже довго. Ми - люди прості. Ми не злопам'ятні - ми пам'ять гарну маємо.
👁 10,100 26-05-05 08:34
​​Шикарна новина. ЗСУ завдали удару по заводу ВНІІР-Прогрес у Чебоксарах. Якщо коротко, саме цей завод виробляє навігаційний модуль "Комета" (дронарі в курсі) та адаптивні антенні гратки. Вироби цього заводу стоять на російських БПЛА "Шахед", "Орлан" та "Оріон", на модулях планування і корекції для КАБів, ще на "Іскандерах" і "Калібрах". Вже повідомляють що по Чебоксарах прилетіла мінімум одна ракета "Фламінго" - джерела такі, що заслуговують на довіру. Через цей факт у зелених міндічистів уже велике свято, мовляв - бачите?! Літає! А ваш Порошенко!...Я й не заперечував ніколи що літає. Навпаки, я щиро вітаю мінічистів з 24 пуском ракети "Фламінго" і з 6 дольотом до цілі. Щиро сподіваюся що підтвердиться третє (!) влучання в ціль. Не тисяча ракет, звісно, як обіцяв самі-знаєте-хто. Але безумовно досягнення, як би там не гадили американці Трампа, про що регулярно лементує ЗЕботва. Якщо чесно, я чудово уявляю скільки часу треба аби крилата ракета стала серійною та ефективною. Щиро сподіваюся що "Фламінго" покаже результати рівня "Нептуна", ракети створеної за Порошенка і яку зараз зелені силяться приписати собі. Але наразі - от так. Та все то дрібниці. Головне - горить виробник "Комети".