Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Укренерго
Додано 03 тра 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Кількість підписників: 101 411
Фото: 1,570
Відео: 198
Посилання: 3,390
Опис:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»

👥 Кількість підписників

101 411
Середній/День:: -25
Середній/Тиждень:: -224
Середній/Місяць:: -1291

👁️ Середній перегляд на повідомлення

19 470
Середній/День:: 20,800
Середній/Тиждень:: 17,514
ERR: 19.2%

📊 Кількість повідомлень на день

2.6
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 2.6

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2026-01-30
Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 32,500 26-04-03 17:25
«Обриви ліній від ворожих обстрілів трапляються настільки часто, що ми вже перестали рахувати. Буває так: тільки-но полагодили, диспетчери подають напругу – а лінія не працює. Це означає, що стався новий приліт. І ми знову виїжджаємо», – так про свою роботу розповідає пан Максим, начальник дільниці з ремонту повітряних ліній НЕК «Укренерго». Бригада пана Максима працює зовсім поруч із лінією фронту, де кожен виїзд перетворюється на випробування сміливості, професійності та фізичної витривалості. Працювати іноді доводиться вночі, хоча це зумовлює додаткові ризики. Для безпеки персоналу необхідне освітлення, але його використання робить енергетиків мішенню для ворожих дронів. Особливо небезпечно працювати поблизу водосховищ, де будь-який промінь видно за багато кілометрів. «Боюся не за себе – за хлопців. Тому завжди планую, як швидко їм дістатися до укриття, як діяти під час обстрілу. Людина на висоті потребує часу, щоб спуститися. А це – критичні секунди. Були моменти, коли приліт відбувався за кілька десятків метрів від місця нашої роботи. Бог милував – ніхто не постраждав», – розповідає пан Максим. Найважче – відрядження в райони масштабних руйнувань. У перші місяці після звільнення Київщини бригада пана Максима працювала в районі Бучі та Ірпеня. «Тоді вперше побачив, якими бувають масштаби знищення. Ми два місяці відновлювали повітряні лінії. Працювали без вихідних – адже треба було повернути людям світло», – каже колега. Попри фізичну втому і постійний ризик для життя, пан Максим та його бригада продовжують відновлювати те, що руйнує ворог. Безмежно вдячні колегам за професіоналізм, мужність та відданість своїй роботі. Завдяки вам – незламність не згасає!
👁 34,200 26-04-03 07:00
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹В усіх регіонах України вимушено застосовуються заходи обмеження споживання🔹Потреба в ощадливому енергоспоживанні зберігається протягом всієї доби 🔹Негода знеструмила 4 населені пункти на Полтавщині НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВорог продовжує атаки на енергетичну інфраструктуру. Внаслідок дронових та артилерійських ударів по енергооб’єктах – на ранок є нові знеструмлення у Сумській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Дніпропетровській і Запорізькій  областях. Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, здійснюються аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх споживачів. Через наслідки попередніх російських масованих атак – сьогодні в усіх регіонах України з 06:00 до 22:00 застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості. А з 07:00 до 11:00 діятимуть погодинні відключення для всіх категорій споживачів. З часом застосування і тривалістю ймовірних знеструмлень за вашою адресою можете ознайомитись на офіційних сторінках обленерго свого регіону.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось внаслідок вимушеного застосування заходів обмеження.  Сьогодні, 3 квітня, станом на 9:30, його рівень був на 7,9% нижчим, ніж в цей час попереднього дня – у четвер. Вчора, 2 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,4% нижчим,  ніж максимум попереднього дня – у середу, 1 квітня. Враховуючи погодні умови, потреба в ощадливому енергоспоживанні сьогодні зберігається протягом всієї доби. Будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами у вечірній період максимального споживання – з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови – на ранок повністю або  частково були знеструмлені 4 населені пункти у Полтавській області. Ремонтні бригади обленерго вже здійснюють аварійно-відновлювальні роботи.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 28,600 26-04-02 07:00
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹Енергоємні процеси доцільно перенести на денний час – з 11:00 до 15:00🔹Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВУпродовж минулої та вже поточної доби ворог здійснив масовану дронову атаку на об’єкти енергетичної інфраструктури у кількох областях. Внаслідок пошкодження обладнання – на ранок залишаються знеструмлені споживачі у Харківській, Сумській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Черкаській і Одеській областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, здійснюються аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх споживачів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 2 квітня, станом на 9:30, його рівень був на 3,5% нижчим, ніж в цей же час попереднього дня – у середу. Причина змін – ясна погода у більшості регіонів України, що зумовлює високу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі.Вчора, 1 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований вранці. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня – у вівторок, 31 березня. Враховуючи погодні умови, енергоємні процеси сьогодні доцільно перенести на період найбільш продуктивної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 15:00. У вечірні години в усіх регіонах України є потреба в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00 та не вмикайте кілька таких приладів одночасно.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 30,600 26-04-01 06:50
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання 🔹В усіх регіонах України є потреба в ощадливому енергоспоживанні🔹Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок ворожих атак на енергооб’єкти – на ранок є нові знеструмлення у Харківській, Донецькій та Дніпропетровській областях.  Там, де це дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх споживачів. Найскладнішою наразі є ситуація на Сумщині. З ночі там триває масована дронова атака на енергетичну інфраструктуру. Значна кількість населених пунктів у регіоні знеструмлена через пошкоджене обладнання. Оперативно почати відновлювальні роботи енергетикам поки не вдається через повітряну тривогу та загрозу повторних ударів. Внаслідок попередніх ракетно-дронових атак на енергооб’єкти – сьогодні у всіх регіонах України з 12:00 до 17:00 будуть вимушено застосовуватись заходи обмеження споживання для промислових споживачів.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 1 квітня, станом на 9:30, його рівень був на 1,2% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у вівторок. Причина – встановлення хмарної погоди в усіх регіонах України.  Це зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне збільшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі.Вчора, 31 березня, добовий максимум споживання був зафіксований вранці. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня – у понеділок, 30 березня. Враховуючи погодні умови, сьогодні в усіх регіонах є потреба в ощадливому енергоспоживанні протягом доби. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами до 22:00 та не вмикайте кілька таких приладів одночасно. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 34,400 26-03-31 07:00
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зросло🔹У вечірні години є потреба в ощадливому енергоспоживанні в усіх регіонах🔹Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВорог продовжує атаки на об’єкти української енергосистеми. Внаслідок російських ударів – на ранок є нові знеструмлення у Харківській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій і Полтавській областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже здійснюються аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх споживачів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 31 березня, станом на 9:30, його рівень був на 2,7% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у понеділок. Причина – хмарна погода майже на всій території України та дощ у кількох областях. Це зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне збільшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі.Вчора, 30 березня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2,6% нижчим, ніж максимум попереднього робочого дня – у п’ятницю, 27 березня. Сьогодні в усіх регіонах є потреба в ощадливому енергоспоживанні у вечірні години – з 18:00 до 22:00. Будь ласка, обмежте у цей час користування потужними електроприладами та не вмикайте кілька таких приладів одночасно. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 32,200 26-03-30 07:00
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання🔹Користування потужними електроприладами доцільно перенести на період з 11:00 до 16:00🔹Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо у вечірні години – з 18:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВЧерез обстріли енергетичної інфраструктури – на ранок є знеструмлені споживачі в Одеській, Запорізькій, Дніпропетровській, Хмельницькій, Харківській, Чернігівській і Сумській областях. Скрізь, де це дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене ворогом обладнання в роботу.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 30 березня, станом на 9:30, його рівень був на 2,7% вищим, ніж в цей же час попереднього робочого дня – у п’ятницю, 27 березня. Причина – хмарна погода у більшості регіонів, що зумовлює нижчу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне збільшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі.Вчора, 29 березня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 5,3% нижчим, ніж максимум попередньої неділі – 22 березня. Причина таких змін – суттєве потепління в усіх регіонах України.Активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 16:00. Натомість у вечірні години – з 18:00 до 22:00 – є потреба в ощадливому споживанні електроенергії. Будь ласка, обмежте у цей час користування потужними електроприладами.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 30,600 26-03-27 15:45
«Лінії треба відновлювати, а світло повертати – навіть якщо на вулиці мороз мінус 25». Так про свої нещодавні робочі будні розповідає пан Руслан, начальник лінійної дільниці в одному з прифронтових регіонів України. Минула зима стала для українських енергетиків найважчим випробуванням за весь час повномасштабної війни. Регулярні ворожі атаки, постійна небезпека повторних ударів, екстремальні холоди, робота від світанку й до глибокої ночі – усе це стало для енергетиків звичною практикою.    «Навіть не можу сказати, що в такі моменти важче – фізична втома чи психологічна. Після обстрілів працюємо майже цілодобово. Буває, що й без рукавиць, навіть у сильний мороз – бо до всього звикаєш. Найголовніше – зробити усе швидко і якісно, люди дуже чекають світла і тепла», – розповідає наш колега.    За словами пана Руслана, найбільше сил додавало усвідомлення, що вдома на кожного із членів бригади чекали рідні, які так само сиділи в темряві і холоді. Наш колега пригадує один із найважчих епізодів цього сезону – як в ожеледицю під крижаним дощем відновлювали зруйновану анкерну опору. Спецтехніці було складно під'їхати до місця робіт, але попри все – енергетики за одну ніч змонтували тимчасову схему з'єднання повітряної лінії. «Вона працювала всупереч усім законам фізики, – жартує Руслан. – Але нам було важливо, щоб лінія включилась. Те, що до війни здавалося неможливим, сьогодні стало нашою реальністю».   За професіоналізм та відданість справі – цьогоріч наш колега був відзначений на найвищому державному рівні – орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Сам пан Руслан, при цьому, вважає, що це – визнання не лише його власної роботи, а й сумлінності праці  всього колективу: «Один я б не впорався. У нас дуже злагоджена команда. Тут залишилися працювати найбільш вмотивовані – ті, хто виходить на роботу, попри морози, негоду і постійну небезпеку».   Дякуємо панові Руслану та його підлеглим за мужність, самовіддачу і готовність працювати всупереч усім загрозам і перепонам. Незламність не згасає!
👁 29,600 26-03-27 08:00
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹Користування потужними електроприладами доцільно перенести на період з 10:00 до 15:00🔹Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо у вечірні години – з 17:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок ворожих атак на енергетичну інфраструктуру прифронтових регіонів – на ранок є нові знеструмлення у Харківській та Херсонській областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх споживачів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 27 березня, станом на 9:30, його рівень був на 1,7% нижчим, ніж в цей же час попереднього дня – у четвер. Причина – потепління в усіх регіонах України та ясна погода у більшості регіонів, що зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі.Вчора, 26 березня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня – у середу, 25 березня. Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 15:00. Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо та не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у вечірні години – з 17:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 20,400 26-03-25 17:31
НЕК «Укренерго» та Світовий Конгрес Українців (СКУ) продовжують співпрацю для залучення міжнародної допомоги у відбудові й посиленні стійкості української енергосистеми. Оновлений Меморандум підписали Віталій Зайченко, голова Правління НЕК «Укренерго», та Ярема Ковалів, Директор представництва СКУ в Україні та керівник ініціативи Energize Ukraine.«Активну взаємодію зі Світовим Конгресом Українців ми почали на початку 2023 року – фактично за кілька місяців після початку масованих російських ударів по об’єктах системи передачі електроенергії в Україні. І варто зазначити, що партнери одразу активно долучились до роботи та завжди відгукувались на наші запити. Різноманітне енергетичне обладнання, спецтехніка для наших ремонтних бригад – загалом, багато гуманітарних вантажів ми отримали від СКУ. Це допомога від багатьох країн, у яких активно працює українська діаспора. Безмежно вдячні Світовому Конгресу Українців за вже надану підтримку та сподіваємось на плідну співпрацю в майбутньому», – зазначив керівник «Укренерго» Віталій Зайченко.Зі свого боку, Директор представництва СКУ в Україні Ярема Ковалів зауважив: «Стійкість української енергосистеми сьогодні – це питання безпеки не лише України, а й усієї Європи. Світове українство разом із міжнародними партнерами вже робить відчутний внесок у її підтримку, і це партнерство продовжує зростати. Наше завдання – масштабувати цю допомогу та допомагати у швидкому відновленні енергетичної інфраструктури в умовах постійних викликів».Новий Меморандум розрахований на п’ятирічний термін. Як і попередній документ, він охоплюватиме широке коло питань майбутньої співпраці: від сприяння відновленню української енергосистеми після ворожих атак – до реалізації заходів з покращення інклюзивності та «зеленого переходу» українського енергосектору в післявоєнний період.Починаючи з 2023 року, завдяки співпраці зі Світовим Конгресом Українців, НЕК «Укренерго» отримала високовольтного обладнання, техніки та іншої донорської підтримки на загальну суму близько 7,3 мільйона доларів США. Дякуємо українцям в усьому світі за підтримку у цей складний час. Разом – незламні!
👁 23,000 26-03-25 08:14
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання🔹Активне енергоспоживання доцільно перенести на денний час🔹Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 17:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок масованої ракетно-дронової атаки попередньої доби, а також через удари ворога по енергетичній інфраструктурі прифронтових і прикордонних з росією регіонів – на ранок є знеструмлені споживачі у Харківській, Полтавській, Сумській та Одеській областях. Найскладнішою наразі є ситуація на Чернігівщині. Там внаслідок кількох поспіль ворожих атак зазнало пошкоджень енергетичне обладнання, що зумовлює вимушене застосування погодинних відключень. Обмеження будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 25 березня, станом на 9:30, його рівень був на 1,8% вищим, ніж в цей час попереднього дня – у вівторок. Це пояснюється хмарною погодою у значній частині регіонів України, що зумовлює нижчу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне збільшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 24 березня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 3,7%, вищим, ніж максимум попереднього дня – у понеділок, 23 березня. Причина – відсутність погодинних відключень в усіх областях, крім Чернігівщини. Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 15:00. Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо та не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у вечірні години – з 17:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin