Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Укренерго
Додано 03 тра 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Кількість підписників: 101 411
Фото: 1,570
Відео: 198
Посилання: 3,390
Опис:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»
Джерело

Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зросло 🔹Активне енергоспо...

Логотип телеграм спільноти - Укренерго Укренерго @Ukrenergo
27 500 Охват/переглядів 2026-04-14 07:00 Повідомлення №4868
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зросло 🔹Активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на денний час 🔹Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок ворожих атак на енергетичну інфраструктуру – на ранок є знеструмлені споживачі в Одеській, Запорізькій, Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській та Харківській областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже тривають аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів. Через відключення високовольтної лінії, що живить тимчасово окуповану Запорізьку атомну електростанцію, ЗАЕС перейшла на роботу від дизель-генераторів. Це вже 13-те повне знеструмлення станції від початку повномасштабної війни. Причини відключення лінії наразі з’ясовуються. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 14 квітня, станом на 09:30, його рівень був на 5,3% вищим, ніж в цей час попереднього дня – у понеділок. Причина змін – відновлення активної виробничої діяльності після великодніх вихідних. Вчора, 13 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 7,4% нижчим, ніж максимум попереднього робочого – у п’ятницю, 10 квітня. Причина – підвищення температури повітря у всіх регіонах України. Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 15:00. При цьому, зберігається необхідність в ощадливому споживанні у вечірній час. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin