Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Укренерго
Додано 03 тра 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Кількість підписників: 101 411
Фото: 1,570
Відео: 198
Посилання: 3,390
Опис:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»

👥 Кількість підписників

101 411
Середній/День:: -25
Середній/Тиждень:: -224
Середній/Місяць:: -1291

👁️ Середній перегляд на повідомлення

19 470
Середній/День:: 20,800
Середній/Тиждень:: 17,514
ERR: 19.2%

📊 Кількість повідомлень на день

2.6
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 2.6

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2026-01-30
Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 28,200 26-04-16 07:01
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зросло🔹Користування потужними електроприладами доцільно перенести на денний час🔹Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо з 18:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок масованої ракетно-дронової атаки та через артилерійські обстріли енергетичної інфраструктури у прифронтових регіонах – на ранок є знеструмлені споживачі у Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській та Київській областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене ворогом обладнання в роботу. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 16 квітня, станом на 09:30, його рівень був на 2,4% вищим, ніж в цей час попереднього дня – у середу. Причина змін – хмарна погода у значній частині областей. Це зумовлює нижчу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зростання рівня енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 15 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня – у вівторок, 14 квітня. Активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 16:00. При цьому, необхідність в ощадливому споживанні у вечірній час зберігається. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 46,200 26-04-15 07:43
Сьогодні у колективу «Укренерго» свято: 28 років із дня заснування компанії. За цією датою стоїть щоденна, раніше непомітна, а зараз — критично важлива робота майже 8 тисяч відданих своїй справі фахівців, які обслуговують близько сотні високовольтних підстанцій та майже 16,5 тисяч кілометрів магістральних ліній електропередачі. За майже три десятиліття роботи нам є чим пишатися. Ми — єдиний у Європі системний оператор, фахівці якого здатні обслуговувати лінії класу напруги 750 кВ без відключення. Наші працівники змогли перевезти, встановити і підключити потужний автотрансформатор за 21 день — учетверо швидше, ніж це роблять колеги в інших країнах. І ми вже п’ятий рік зберігаємо світло в оселях українців, відновлюючи енергосистему після атак тисяч ракет і десятків тисяч дронів. «Укренерго» створене 15 квітня 1998 року на базі «Національного диспетчерського центру електроенергетики України» та ДП «Укрелектропередача». «Загалом за 30 років роботи — не перестаю захоплюватись самовіддачею своїх колег. Оперативний персонал, який щодня йде на зміну, знаючи, що є мішенню для ворога. Ремонтники, які виконують найскладніші завдання під свист російських мін і дронів буквально на лінії фронту і за будь-яких погодних умов. Кожен працівник компанії знає, що від його роботи залежить, чи буде світло у всіх нас. Дякую, колеги!», — зазначив з нагоди святкової дати голова Правління «Укренерго» Віталій Зайченко. На жаль, за роки повномасштабної війни ми маємо втрати. Більше 30 наших колег загинули від підступних ударів ворога — на робочих місцях чи на фронті, захищаючи Україну зі зброєю в руках. Вічна шана кожному і кожній. Ви — навіки у наших серцях. Сьогодні «Укренерго» — це один з найбільших у Європі системних операторів, повноправний член ENTSO-Е та компанія, що розвивається і впроваджує новітні технології навіть в умовах повномасштабної війни. Дякуємо партнерам за підтримку, а українцям — за розуміння у цей непростий час.Незламність не згасає!
👁 27,500 26-04-14 07:00
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зросло 🔹Активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на денний час 🔹Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок ворожих атак на енергетичну інфраструктуру – на ранок є знеструмлені споживачі в Одеській, Запорізькій, Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській та Харківській областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже тривають аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів. Через відключення високовольтної лінії, що живить тимчасово окуповану Запорізьку атомну електростанцію, ЗАЕС перейшла на роботу від дизель-генераторів. Це вже 13-те повне знеструмлення станції від початку повномасштабної війни. Причини відключення лінії наразі з’ясовуються. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 14 квітня, станом на 09:30, його рівень був на 5,3% вищим, ніж в цей час попереднього дня – у понеділок. Причина змін – відновлення активної виробничої діяльності після великодніх вихідних. Вчора, 13 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 7,4% нижчим, ніж максимум попереднього робочого – у п’ятницю, 10 квітня. Причина – підвищення температури повітря у всіх регіонах України. Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 15:00. При цьому, зберігається необхідність в ощадливому споживанні у вечірній час. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 33,500 26-04-13 07:00
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії знизилось 🔹У вечірні години є необхідність в ощадливому енергоспоживанні🔹Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 16:00 до кінця доби НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВПісля «великоднього перемир’я» росія поновила дронові атаки на об’єкти енергетичної інфраструктури України. Внаслідок обстрілів – на ранок є знеструмлені споживачі у Запорізькій та Чернігівській областях. Аварійно-відновлювальні роботи вже розпочались. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше відновити пошкоджене ворогом обладнання. Через наслідки попередніх масованих рекетно-дронових атак – сьогодні з 16:00 до кінця доби в усіх регіонах України вимушено будуть застосовуватись графіки обмеження потужності для промислових споживачів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 13 квітня, станом на 09:30, його рівень був на 7,9% нижчим, ніж в цей час попереднього робочого дня – у п’ятницю. Причина змін – ясна погода у більшості регіонів України, що зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 12 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,3% вищим, ніж максимум попередньої неділі – 5 квітня. Причина – нижча температура повітря на всій території України. Сьогодні у вечірні години є необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, максимально обмежте користування електроприладами з 16:00 до кінця доби. Не вмикайте у цей період кілька потужних приладів одночасно.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 29,900 26-04-10 16:19
«У жодній методичці чи технічній літературі не написано, як діяти після масованого обстрілу… Цьому не вчать в інституті. Такого досвіду просто не існувало до повномасштабного вторгнення», – згадує перші дні великої війни наш колега пан Артем. В «Укренерго» чоловік працює вже 24 роки. Починав у мирний час, коли головними завданнями були планові ремонти та модернізація високовольтної мережі. Сьогодні ж Артем – провідний інженер з релейного захисту і протиаварійної автоматики у прикордонному регіоні, який чи не щодня потерпає від ворожих обстрілів. «Мирні часи тепер здаються іншим життям. Сьогодні наша буденність – це біг по колу: відновили, заживили, працює – прилетіло знову. І ми знов «з нуля» відбудовуємо», – із сумом констатує колега. Робота релейника – дуже відповідальна. Саме пан Артем та його колеги відповідають за те, щоб автоматика спрацьовувала миттєво, рятуючи дороговартісне обладнання від виходу з ладу. Вартість помилки тут вимірюється мільйонами, а найкраща ознака правильного рішення – стабільне енергозабезпечення для багатьох громад. «Хлопці, які прийшли нещодавно, пройшли «школу молодого бійця» за лічені тижні. Одразу під обстрілами, одразу з відповідальністю за людські життя. Це важко, але ми тримаємось разом», – розповідає інженер. Попри небезпеку і втому – пан Артем зберігає мотивацію до праці. Його рецепт стійкості простий: результат, який можна побачити на власні очі. «Коли вмикаємо обладнання і знаємо, що в оселях людей знову є світло – це радість, яку словами не передати. Наш свідомий вибір – бути корисними Україні тут і зараз», – каже він. За особисту мужність і самовідданість, виявлені під час ліквідації наслідків аварій, цьогоріч пан Артем був нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Втім, цю високу нагороду він сприймає як відзнаку для всієї команди, з якою працює поруч. Дякуємо колезі за професіоналізм та незламний характер. Пишаємося тим, що пліч-о-пліч з нами працюють такі люди. Незламність не згасає!
👁 34,900 26-04-10 07:17
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії знизилось через більший обсяг заходів обмеження🔹Протягом всієї доби зберігається потреба в ощадливому енергоспоживанні🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 17:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок російських дронових атак на об’єкти енергетичної інфраструктури – на ранок є знеструмлені споживачі в Одеській, Запорізькій, Херсонській, Сумській та Харківській областях. Там, де це дозволяють безпекові умови, вже почались аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів. Через зумовлену попередніми російськими обстрілами складну ситуацію в енергосистемі – сьогодні протягом всієї доби в усіх регіонах України вимушено застосовуються заходи обмеження споживання: графіки обмеження потужності (для промисловості) та графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів. Час і тривалість знеструмлень за своєю адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго вашого регіону.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 10 квітня, станом на 09:30, його рівень був на 2,2% нижчим, ніж в цей час попереднього дня – у четвер. Причина змін – більший обсяг вимушено застосованих заходів обмеження, порівняно із попередньою добою. Вчора, 9 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований вдень. Він був на 3,4% нижчим, ніж максимум попереднього дня – у середу, 8 квітня. Причина – застосування графіків обмеження та графіків погодинних відключень в усіх регіонах України. Враховуючи погодні умови, сьогодні упродовж всієї доби є необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, максимально обмежте користування електроприладами у вечірні години – з 17:00 до 22:00. Не вмикайте у цей період кілька потужних приладів одночасно.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 35,400 26-04-09 07:06
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання🔹 Потреба в ощадливому енергоспоживанні зберігається протягом всієї доби🔹 Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 18:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВорог продовжує здійснювати атаки на об’єкти української енергетичної інфраструктури. Внаслідок дронових ударів та артилерійських обстрілів – на ранок є нові знеструмлення у Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській та Харківській областях. Скрізь, де це дозволяють безпекові умови, вже здійснюються аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх споживачів. Через зумовлену попередніми російськими обстрілами складну ситуацію в енергосистемі – сьогодні в усіх регіонах України вимушено застосовуються заходи обмеження споживання. З 07:00 до 23:00 діятимуть графіки обмеження потужності для промисловості. А з 07:00 до 22:00 – застосовуються графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів. Час і тривалість знеструмлень за своєю адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго свого регіону.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 9 квітня, станом на 07:00, його рівень був на 4,9% вищим, ніж в цей час попереднього дня – у середу. Причина змін – утримання холодної погоди в усіх регіонах України. А також хмарна погода у більшості областей, що зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій. Вчора, 8 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований вранці. Він був на 6,4% вищим, ніж максимум попереднього дня – у вівторок, 7 квітня. Причина – зниження температури повітря на всій території України.Враховуючи погодні умови, сьогодні упродовж всієї доби в усіх регіонах є необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, максимально обмежте користування електроприладами у вечірні години – з 17:00 до 22:00. Не вмикайте у цей період кілька потужних приладів одночасно. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 189,000 26-04-08 12:36
Цього тижня для українських споживачів знову актуальними стали графіки погодинних відключень. Причина вимушеного запровадження заходів обмеження зараз – та ж сама, що і взимку: дефіцит потужності в енергосистемі, зумовлений наслідками російських обстрілів. Однак, порівняно із ситуацією в холодну пору року, нинішні відключення мають свою специфіку:🔹опалювальний сезон вже завершився, але температурні коливання бувають досить відчутними, що спонукає споживачів до використання електрообігрівачів. Це – суттєве додаткове навантаження на енергосистему; 🔹навесні починають відключатись для здійснення планових ремонтів енергоблоки атомних електростанцій. Календар ремонтних робіт залежить від циклу відпрацювання ядерного палива і складається заздалегідь. Відповідно – доступна потужність внутрішньої генерації в енергосистемі зменшується;🔹після завершення опалювального сезону відчутно знижується рівень генерації на ТЕЦ. Тільки невелика їх частина здатна виробляти електроенергію окремо – без технологічного циклу нагріву води в системах централізованого опалення;🔹обсяг імпорту електроенергії у весняний період теж відчутно менший, ніж взимку. Це зумовлено ціновою ситуацією на ринках України та сусідніх держав ЄС;🔹навесні суттєво зростає ефективність роботи сонячних електростанцій. Відтак – у ясну погоду в денній зоні в енергосистемі може виникати надлишок потужності, а вранці й увечері та у хмарні дні (в години пікового споживання та періоди низької ефективності роботи СЕС) – зберігається дефіцит та необхідність відключень; 🔹 росія продовжує атакувати енергетичну інфраструктуру, завдаючи шкоди як об’єктам генерації, так і мережам передачі та розподілу електроенергії.Враховуючи все перелічене, потреба у застосуванні заходів обмеження, на жаль, періодично виникає. Щоб зробити тривалість вимушених знеструмлень максимально короткою – будь ласка, дослухайтесь до порад енергетиків. Споживайте електроенергію раціонально, з урахуванням рекомендацій щодо часу активного енергоспоживання та обмежень у користуванні потужними електроприладами.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 27,300 26-04-07 07:04
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹Негода знеструмила понад 170 населених пунктів у дев’яти областях🔹Будь ласка, ощадливо споживайте електроенергію з 18:00 до 22:00 НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВорог продовжує атакувати енергетичну інфраструктуру. Внаслідок дронових, ракетних та артилерійських ударів – на ранок є знеструмлені споживачі у Донецькій, Запорізькій, Чернігівській, Харківській, Сумській, Херсонській та Одеській областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже здійснюються аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене ворогом обладнання в роботу. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 7 квітня, станом на 9:30, його рівень був таким же, як і попереднього дня – у понеділок. Вчора, 6 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,1% вищим, ніж максимум попереднього робочого дня – у п’ятницю, 3 квітня. Причина змін –похолодання у більшості регіонів України. Сьогодні є необхідність в ощадливому енергоспоживанні в усіх регіонах України. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00 та не вмикайте кілька таких приладів одночасно.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови (дощ, сильні пориви вітру) на ранок повністю або частково знеструмлені понад 170 населених пунктів у 9 областях – Київській, Житомирській, Полтавській, Хмельницькій, Тернопільській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Одеській та Миколаївській. Ремонтні бригади обленерго вже працюють над усуненням пошкоджень.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 31,800 26-04-06 07:00
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання🔹Користування потужними електроприладами доцільно перенести на денний час🔹Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо з 18:00 до 22:00 НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВМинулої та вже поточної доби ворог продовжив здійснювати ракетні та дронові атаки на об’єкти енергетичної інфраструктури. Внаслідок цього – на ранок є знеструмлення у Сумській, Харківській, Одеській та Херсонській областях. Найскладнішою залишається ситуація на Чернігівщині, де через пошкодження ворогом кількох енергооб’єктів наразі знеструмлена найбільша кількість споживачів. Скрізь, де це дозволяє поточна безпекова ситуація, вже відбуваються аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зростання. Сьогодні, 6 квітня, станом на 9:30, його рівень був на 3,3% вищим, ніж в цей же час попереднього робочого дня – у п’ятницю, 3 квітня. Це пояснюється традиційним зростанням енергоспоживання на початку робочого тижня, а також хмарною погодою у частині регіонів України, що зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій. Вчора, 5 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2,3% нижчим, ніж максимум попередньої неділі – 29 березня. Причина змін – підвищення температури повітря в усіх регіонах України. Враховуючи погодні умови, користування потужними електроприладами доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 15:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin