Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Укренерго
Додано 03 тра 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Кількість підписників: 101 411
Фото: 1,570
Відео: 198
Посилання: 3,390
Опис:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»

👥 Кількість підписників

101 411
Середній/День:: -25
Середній/Тиждень:: -224
Середній/Місяць:: -1291

👁️ Середній перегляд на повідомлення

19 470
Середній/День:: 20,800
Середній/Тиждень:: 17,514
ERR: 19.2%

📊 Кількість повідомлень на день

2.6
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 2.6

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2026-01-30
Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 23,200 26-05-29 14:38
«23 лютого у нас народилась донечка – Адель. А вже наступного дня ми з дружиною змушені були вирішувати, куди виїхати з Києва, у якому звучало відлуння канонади», – так про найбільш знакові події свого життя розповідає Ілля, провідний інженер з релейного захисту НЕК «Укренерго». Війна для досвідченого енергетика почалась евакуацією родини з немовлям із Києва до Чернівців. Там Ілля отримав повістку і вирушив на фронт. Виконував бойові завдання у складі окремого стрілецького батальйону, був водієм-електриком медичного пункту. Воював на кордоні Сумщини, а згодом – на Бахмутському напрямку. Але після отримання важкої травми та операції – був визнаний непридатним до подальшої військової служби. Повернення до мирного життя часто стає справжнім випробуванням для ветеранів. Для Іллі ж – робота в «Укренерго» стала не просто справою, яку він добре знає, а й надійною опорою у неспокійний час. «Вважаю, що мені пощастило. Я працюю за спеціальністю, робота забезпечує стабільність і прогнозованість у житті. І в плані професійного розвитку цікаво. Колеги, звісно, питають про війну, цікавляться і підтримують. Тренінги з надання медичної допомоги, що проводяться в «Укренерго», теж дуже корисні. Мені, звісно, це відомо, але важливо – вміти усім. Адже у будь-який час ці знання можуть знадобитись», – розповідає Ілля. Війна змінює долі, але незмінним залишається прагнення захищати свою країну. Хтось робить це на полі бою зі зброєю в руках, а хтось – повертаючи світло в оселі людей. Дякуємо Іллі та всім його побратимам на фронті і колегам в тилу. Ви – справжній взірець незламності, яка ніколи не згасне.
👁 25,200 26-05-29 07:00
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹Через негоду повністю або частково знеструмлені близько 20 населених пунктів у трьох областях🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 18:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВорог продовжує атакувати цивільну енергетичну інфраструктуру України. Внаслідок російських дронових та артилерійських ударів – на ранок є нові знеструмлення у Сумській, Чернігівській, Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській та Херсонській областях. Там, де це дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити всіх знеструмлених споживачів.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 29 травня, станом на 09:30, воно було на тому ж рівні, що й попереднього дня – у четвер. Вчора, 28 травня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попередньої доби – у середу, 27 травня. Активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи промислових сонячних електростанцій – з 11:00 до 15:00. Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у вечірні години – з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови (гроза, сильні пориви вітру) на ранок повністю або частково були знеструмлені близько 20 населених пунктів у Київській, Дніпропетровській та Сумській областях. Ремонтні бригади вже працюють над відновленням пошкоджених ліній.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 18,600 26-05-28 07:00
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії знизилось🔹Негода знеструмила понад 350 населених пунктів у десяти областях🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 18:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок ворожих атак на об’єкти цивільної енергетичної інфраструктури – на ранок є нові знеструмлення у Сумській, Харківській, Донецькій і Дніпропетровській областях. Там, де це дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити всіх споживачів.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 28 травня, станом на 09:30, його рівень був на 7,8% нижчим, ніж в цей час попереднього дня – у середу. Причина змін – ясна погода майже на всій території України, що зумовлює високу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі. А також – значна кількість знеструмлених споживачів внаслідок негоди попередньої доби. Вчора, 27 травня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попередньої доби – у вівторок, 26 травня. Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00. Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у вечірні години – з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови (гроза, сильні пориви вітру) на ранок повністю або частково були знеструмлені понад 350 населених пунктів у десяти областях – Чернігівській, Сумській, Полтавській, Хмельницькій, Закарпатській, Черкаській, Запорізькій, Миколаївській, Кіровоградській та Дніпропетровській. Бригади обленерго вже виконують ремонтні роботи на пошкоджених негодою лініях.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 18,000 26-05-27 07:00
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зросло🔹Активне енергоспоживання доцільно перенести на денний час🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 18:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок ворожих дронових та артилерійських атак – на ранок є нові знеструмлення у Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській і Харківській областях. Там, де це дозволяють безпекові умови, вже здійснюються аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене обладнання.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 27 травня, станом на 09:30, воно було на 2,9% вищим, ніж в цей же час попереднього дня – у вівторок. Причина змін – хмарна погода та дощ у частині регіонів України, що зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне збільшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 26 травня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попередньої доби – у понеділок, 25 травня. Активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00. Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у вечірні години – з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови (гроза, пориви вітру) – на ранок повністю або частково були знеструмлені 15 населених пунктів у Сумській області. Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, ремонтні бригади обленерго вже виконують ремонтні роботи на пошкоджених лініях електропередачі.
👁 27,900 26-05-26 13:23
Підготовка до наступного опалювального сезону, подальше спрощення процедури приєднання нових енергооб’єктів до магістральної та розподільчих мереж і проблема боргів на Балансуючому ринку та перед «зеленою» генерацією. Ці питання з представниками Європейської Бізнес Асоціації обговорили керівники НЕК «Укренерго». «Ми як оператор ОЕС України та бізнес як потенційний інвестор – зараз в очікуванні старту другого етапу урядового Конкурсу на будівництво нової генерації. Для нас дуже важливо отримати додаткову потужність в енергосистемі, знизити рівень енергодефіциту у найбільш постраждалих від російських обстрілів регіонах. Але не менш важливо і те, що нова маневрова генерація дозволить інтегрувати в ОЕС України значну додаткову потужність сонячних та вітрових електростанцій завдяки покращенню можливостей балансування енергосистеми. Паралельно – ми вже багато зробили в контексті спрощення процедури приєднання нових об’єктів генерації до мереж. І ця робота надалі триває», – зазначив під час зустрічі голова Правління НЕК «Укренерго» Віталій Зайченко. Учасників зустрічі також цікавило питання боргів «Укренерго» перед виробниками електроенергії з відновлюваних джерел. За словами Віталія Зайченка, на сьогодні – компанія фактично вичерпала передбачений у своєму тарифі ресурс для здійснення виплат «зеленій» генерації за примусові обмеження її роботи. І це питання потребує невідкладного реагування. Щодо підготовки до наступного осінньо-зимового періоду, керівник «Укренерго» зазначив, що наразі відновлювальні та планові ремонтні роботи на енергооб’єктах відбуваються за графіком. Але вирішальний фактор впливу на ситуацію в енергосистемі, як і в попередні роки, матимуть частота та інтенсивність майбутніх російських обстрілів.
👁 19,200 26-05-25 07:26
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹Є необхідність у перенесенні активного енергоспоживання на денний час🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 18:00 до 22:00 НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок російських дронових та артилерійських обстрілів – на ранок є нові знеструмлення у Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській, Харківській та Черкаській областях. Там, де це дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх споживачів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 25 травня, станом на 09:30, воно було на 1,2% нижчим, ніж в цей же час попереднього робочого дня – у п’ятницю, 22 травня. Причина змін – ясна погода майже на всій території України, що зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 24 травня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1% нижчим, ніж максимум попередньої неділі – 17 травня. Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи промислових сонячних електростанцій – з 10:00 до 17:00. Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у вечірні години – з 18:00 до 22:00. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).
👁 17,900 26-05-23 15:18
«Наша сила – в людях, тому ми обов’язково переможемо темряву», – у цьому переконаний пан Сергій, начальник однієї з підстанцій «Укренерго». За час повномасштабної війни його енергооб’єкт був атакований ворожими ракетами й дронами багато разів. Кожен наступний удар був сильнішим за попередній, але жоден не зміг зламати волю енергетиків. На підстанції пан Сергій працює вже 13 років. Пройшов шлях від інженера з релейного захисту та автоматики до керівника. При цьому, очолив підстанцію незадовго до повномасштабного вторгнення. Рушійною силою, яка мотивує і допомагає досягти бажаних результатів, пан Сергій називає свою команду. «Це люди, які завжди вміють підтримати. Вони відчувають мій настрій, знають, коли підбадьорити, а я – завжди дослухаюся до їхніх порад. І це створює позитивну, теплу атмосферу, в якій хочеться працювати. А роботи зараз вистачає, хоча до складних умов ми вже звикли. Винахідливість та професіоналізм наших енергетиків – вражають», – ділиться колега.Найважчий спогад пана Сергія – одна з нещодавніх дронових атак. Тоді він із підлеглими з укриття чув, як 11 «Шахедів» методично знищували результати їхньої дуже тривалої роботи. «Кожен вибух відлунював гострим фізичним болем десь усередині, – згадує колега. – Здавалося, повертатись до роботи буде вже нікуди». Та, на щастя, критично важливе обладнання вціліло. А одного разу енергетикам під час пожежі вдалося врятувати пошкоджений автотрансформатор. Олива з посіченого осколками обладнання текла прямо до вогню, що зайнявся після влучань. Діяти довелося миттєво. Ризикуючи собою, пан Сергій із колегами перекрили крани й тим самим зупинили катастрофу. «Адреналін зашкалював, але коли ми згодом ввели цей автотрансформатор в роботу – з’явилося відчуття, що нам під силу абсолютно все», – ділиться він.Дякуємо панові Сергію та всій його команді за те, що попри всі намагання ворога – серце нашої енергосистеми продовжує битись в ритмі 50 Герц. Незламність не згасає!
👁 15,000 26-05-21 11:23
«Укренерго» допомагає долати бар’єри на шляху молоді до свого першого робочого місця. Студенти старших курсів Київського національного економічного університету поспілкувались із працівниками нашої компанії про очікування роботодавців від молодих фахівців, побудову кар’єри та переваги її старту у великій державній компанії. Майбутні фінансисти зацікавлено слухали лекцію начальниці Департаменту контролінгу НЕК «Укренерго» Валерії Гайдай, яка ще не так давно – сама була випускницею КНЕУ. А також – начальників відділу контролінгу Сергія Алексєєнка та відділу аналізу і контролю Іллі Коваля. Старшокурсники отримали інформацію щодо функціоналу, який роботодавці пропонуватимуть молодим фахівцям, можливостей, які «Укренерго» створює для розвитку компетенцій та отримання практичного досвіду під час стажування у компанії. Довше від самої лекції тривало спілкування у режимі запитань та відповідей, що свідчить про зацікавленість студентів можливістю потрапити на першу роботу саме до нашої компанії. «Укренерго» вже тривалий час активно залучає молодих фахівців, організовує для них навчання та менторський супровід на першому робочому місці. Відповідна програма – Energy Hub – успішно працює в компанії вже сьомий рік, і зараз ще триває набір охочих пройти піврічне оплачуване стажування. Минулого року компанія, в рамках програми Energy Hub, організувала стажування для 30 молодих фахівців, 21 з них – отримали і прийняли пропозицію щодо постійного працевлаштування в компанії. Цьогоріч лише Департамент контролінгу, який зустрівся зі студентами КНЕУ, планує залучити чотирьох стажерів. Відкриті також вакансії і в інших підрозділах компанії. Дякуємо колегам за цікаву лекцію, а студентам-випускникам бажаємо легких іспитів!Реєстрація для участі в програмі Energy Hub – за посиланням.
👁 15,700 26-05-21 07:02
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹Негода повністю або частково знеструмила понад 160 населених пунктів у шести областях🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 18:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок дронових атак на енергооб’єкти та артилерійських обстрілів прифронтових регіонів – на ранок є знеструмлені споживачі у Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській і Сумській областях. Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, тривають аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 21 травня, станом на 09:30, його рівень був на 2,9% нижчим, ніж в цей же час попереднього дня – у середу. Причина – ясна погода у більшості регіонів (крім західних областей). Це зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 20 травня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2,5% вищим, ніж максимум попереднього дня – у вівторок, 19 травня. Це пояснюється зростанням температури повітря у частині регіонів, що зумовлює використання споживачами кондиціонерів. Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо. Не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у вечірні години — з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИ Через складні погодні умови (сильні зливи, гроза) на ранок повністю або частково були знеструмлені понад 160 населених пунктів у шести областях – Київській, Чернігівській, Черкаській, Харківській, Полтавській та Дніпропетровській. Ремонтні бригади обленерго вже займаються відновленням пошкоджених негодою мереж.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 18,100 26-05-20 07:02
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹Через негоду знеструмлені понад 30 населених пунктів у трьох областях🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 18:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВорог продовжує атакувати об’єкти цивільної енергетичної інфраструктури. Внаслідок дронових та артилерійських обстрілів – на ранок є знеструмлені споживачі у Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій, Харківській, Чернігівській та Сумській областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже тривають аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене ворогом обладнання в роботу.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 20 травня, станом на 09:30, його рівень був на 1% нижчим, ніж в цей же час попереднього дня – у вівторок. Вчора, 19 травня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня – у понеділок, 18 травня. Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо. Не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у вечірні години – з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИ Через складні погодні умови (сильний дощ, гроза) на ранок повністю або частково були знеструмлені понад 30 населених пунктів у трьох областях – Полтавській, Київській та Чернігівській. Ремонтні бригади обленерго вже займаються відновленням пошкоджених негодою ліній електропередачі.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin