Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Укренерго
Додано 03 тра 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Кількість підписників: 101 411
Фото: 1,570
Відео: 198
Посилання: 3,390
Опис:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»

👥 Кількість підписників

101 411
Середній/День:: -25
Середній/Тиждень:: -224
Середній/Місяць:: -1291

👁️ Середній перегляд на повідомлення

19 470
Середній/День:: 20,800
Середній/Тиждень:: 17,514
ERR: 19.2%

📊 Кількість повідомлень на день

2.6
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 2.6

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2026-01-30
Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 47,300 26-03-24 10:02
Оцінка пошкоджень, завданих енергетичній інфраструктурі України російськими атаками, ефективність використання вже наданого донорами високовольтного обладнання та сприяння подальшому відновленню об’єктів системи передачі електроенергії в Україні.  Ці теми були у центрі обговорення під час візиту до «Укренерго» делегації представників Комісії з питань безпеки і співробітництва в Європі уряду США на чолі зі старшим політичним радником Шеннон Сімрелл. Гості відвідали одну з високовольтних підстанцій, яка неодноразово була атакована ворогом. «Оскільки рівень загроз через російську агресію не стає меншим – зараз активно обговорюється тема формування аварійного запасу високовольтного обладнання у межах всієї об’єднаної енергосистеми континентальної Європи, з можливістю оперативного постачання туди, де у конкретний момент буде найбільша потреба. Сполучені Штати як наш стратегічний партнер могли б долучитись до процесу формування такого запасу. З початку повномасштабної війни ми отримали від США значну допомогу, яка дозволила енергосистемі України вистояти в умовах масованих російських атак. Під час цього візиту партнери мали змогу вкотре переконатись в ефективності використання раніше наданої підтримки. І це стосується не лише обладнання. Не менш важливим є й облаштування захисних антидронових споруд, у будівництво яких США теж зробили вагомий внесок», – зазначив голова Правління НЕК «Укренерго» Віталій Зайченко.Від початку повномасштабного вторгнення – Сполучені Штати надали «Укренерго» допомоги на 133 мільйони доларів. Ця сума включає вартість вже переданого обладнання та законтрактованих постачань, що очікують відвантаження. Підтримка, передусім, була надана у вигляді високовольтного обладнання, ІТ-устаткування, спецтранспорту та фінансування послуг логістики.  У рамках нової програми співпраці – Securing Power, Advancing Resilience & Connectivity Activity (SPARC) – були укладені контракти на виробництво та постачання значної кількості обладнання: вимикачів, роз’єднувачів, трансформаторів різних типів і класів напруги. Також США є одним з найбільших донорів Фонду підтримки енергетики України із загальним внеском 71 млн доларів.
👁 30,400 26-03-23 08:00
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹Активне енергоспоживання доцільно перенести на денний час🔹Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 17:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок дронових атак на енергетичну інфраструктуру та артилерійських обстрілів у прифронтових регіонах – на ранок є нові знеструмлення у Дніпропетровській, Харківській, Сумській, Миколаївській і Кіровоградській областях. Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже почались аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх споживачів.Через наслідки попередніх масованих російських атак – в усіх регіонах України з 17:00 до 22:00 сьогодні будуть застосовуватись графіки обмеження потужності для промисловості та графіки погодинних відключень для всіх категорій споживачів. Час і тривалість знеструмлень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у своєму регіоні.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 23 березня, станом на 9:30, його рівень був на 1,4% нижчим, ніж в цей же час попереднього робочого дня – у п’ятницю, 20 березня. Причина – ясна погода у більшості регіонів України. Це зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зниження рівня енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 22 березня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попередньої неділі – 15 березня. Будь ласка, споживайте електроенергію раціонально. Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 15:00. Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно у вечірні години – з 17:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 30,500 26-03-20 17:05
«У нас немає права опускати руки. Це наша рідна земля і наша робота. Ми зберегли колектив, усі працюємо. Бо в енергетиці не буває слів «якось потім». Від нашої праці тут і зараз залежать тисяч людей, і ми це добре розуміємо», – так про свою роботу розповідає пан Василь, начальник однієї з підстанцій НЕК «Укренерго».    На своїй нинішній посаді наш колега вже понад чверть століття. А дату призначення керівником пан Василь пам’ятає завжди – бо вона збігається із днем заснування компанії.  Але ще менше шансів на забуття мають робочі будні на початку повномасштабного вторгнення.    «Важко було у березні 2022-го, коли в село майже зайшли ворожі війська. Вони на танках до річки доїхали – і згори дивилися на нас. Ми з хлопцями на підстанції були, сподівались, що по нас стріляти не будуть. Але марно. Добре, що вирішили перестрахуватись і піти в укриття. Щойно спустились – як почали гатити з танків, прямо по нас. Гул стояв страшенний. Підстанція тоді вперше «сіла на нуль». 10 днів ми не мали живлення навіть власних потреб. Ремонтники до нас приїхати також не могли. Та ми все тримали напоготові – щоб включитись, щойно буде така можливість», – розповідає пан Василь.     Втім, навіть у найнебезпечніші періоди – думки виїхати у більш спокійне місце у колеги та його підлеглих не було. Колектив організував цілодобові чергування, облаштував найнеобхідніше для роботи в складних умовах. Усі працівники підстанції підтримували один одного. «Важко було і фізично, й морально. Боляче дивитися на зруйноване – на те, у що вкладено роки праці. Але ми щоразу відновлювали все, що могли. Своїми силами і за підтримки колег з інших підрозділів. Тут ніхто не каже «не буду» чи «не хочу». Ми – як родина, а підстанція – наш другий дім», – каже колега.    Дякуємо панові Василю та всій команді його підстанції за стійкість, професіоналізм і відданість справі у найважчих умовах. Незламність не згасає!
👁 59,100 26-03-20 08:41
Березень – це пора, коли люті зимові морози вже відступили, але їм на зміну прийшли не легші погодні випробування. Раптовий перехід до плюсової температури та швидке танення снігу зумовили дуже складні умови праці для енергетиків. Зокрема, для будівельно-ремонтних та лінійних бригад «Укренерго», що обслуговують високовольтні мережі. Загальна протяжність магістральних ліній, що експлуатуються НЕК «Укренерго», дорівнює майже половині довжини екватора. На жаль, в умовах повномасштабної війни ці мережі дуже часто зазнають пошкоджень. Щоб повернути лінію в роботу, нашим ремонтникам часто доводиться долати десятки кілометрів абсолютним бездоріжжям – через поля та лісосмуги. В яких умовах зараз це доводиться робити – яскраво видно на відео. Щоб виконати ремонт лінії – до місця пошкодження має під’їхати спецтехніка. Але багатотонні автомобілі часто грузнуть посеред поля. І їх доводиться тягнути бульдозерами. Врешті, навіть самим ремонтникам вкрай складно пересуватись по полях у пошуку місця обриву чи короткого замикання. Ноги грузнуть в болоті по коліна. «Упродовж всієї зими ми відзначали героїчну роботу нашого експлуатаційного персоналу в умовах сильних морозів та снігопадів. Але зараз я хочу вкотре подякувати колегам, які лагодять лінії в умовах цілковитого бездоріжжя. Розумію, наскільки це складно. І захоплююсь самовіддачею працівників наших бригад, яких, здається, не можуть спинити будь-які перепони», – зазначив голова Правління НЕК «Укренерго» Віталій Зайченко. Доєднуємось до слів подяки колегам. Завдяки вам – незламність не згасає!
👁 170,000 26-03-19 10:20
У соціальних мережах активізувалась чергова хвиля шахрайських повідомлень про грошову компенсацію від «Укренерго» – нібито за попередні тривалі періоди вимушених відключень. Варіації можуть бути різні: виплати спільно з «Ощадбанком», ООН або Червоним Хрестом.Офіційно заявляємо, що це чергова маніпуляція на чутливій темі. НЕК «Укренерго» – оператор системи передачі, який не постачає електроенергію побутовим споживачам, а відповідно – не може і виплачувати жодних компенсацій. Мета цих фейкових повідомлень – викрадення персональних даних, зокрема – банківської інформації.Зловмисники надають посилання на підроблений сайт, стилізований під «Ощадбанк» або іншу установу чи організацію, та просять «для зарахування виплати» ввести номер власної банківської картки, термін її дії та CVV-код. Після того, як довірливі громадяни, вводять свої дані, шахраї отримують доступ до їхніх рахунків та списують кошти.Будь ласка, будьте обачними і не дозволяйте шахраям ошукати себе. Не переходьте за жодними підозрілими посиланнями та не вводьте персональних даних після переходу за сторонніми посиланнями. Якщо випадково ввели власні банківські реквізити – негайно заблокуйте картку.Користуйтесь лише офіційними джерелами інформації та попереджайте про шахрайські схеми своїх рідних і знайомих.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 68,600 26-03-16 10:47
Сьогодні минає чотири роки з моменту синхронізації української енергосистеми із енергосистемою континентальної Європи. 16 березня 2022 року російські танки ще стояли під Києвом. Точилися бої за Ірпінь і залишалася окупованою Буча. Але навіть у таких складних умовах фахівці НЕК «Укренерго» та ENTSO-E змогли об’єднати українську енергомережу із європейською.Безпосередньому об’єднанню української та європейської енергосистем передувала кропітка підготовча робота. У 2017 році Україна підписала «дорожню карту» інтеграції до ENTSO-E та почала виконувати величезний обсяг завдань щодо будівництва нових та модернізації існуючих ліній і підстанцій, вдосконалення диспетчерського управління. До речі, саме український досвід синхронізації, багато в чому, надалі використали держави Балтії – Литва, Латвія та Естонія приєдналися до енергомережі континентальної Європи в лютому 2025-го.«Перехід нашої енергосистеми в ізольований режим роботи у лютому 2022-го був плановим. Це було необхідно для виконання «дорожньої карти» інтеграції до ENTSO-E, перевірки європейцями нашої стійкості. За планом, ми мали автономно відпрацювати три доби. А врешті – прожили так майже три тижні. За цей час енергосистема України зазнала багатьох ударів, деякі великі об’єкти генерації були знищені або захоплені окупантами. Тим не менше – ми вистояли. І довели партнерам, що здатні до стабільної роботи у надскладних умовах. Готуючись до екстреної синхронізації української енергосистеми з об’єднаною мережею континентальної Європи, ми фактично за двадцять днів виконали завдання, які були розраховані ще на наступних півтора року», – згадує ті події голова Правління НЕК «Укренерго» Віталій Зайченко. У 2022-му він був директором з управління та головним диспетчером ОЕС України.Що ж дала нам синхронізація з мережею ENTSO-E? Передусім, це впевненість. Коли енергосистема України стала частиною «енергетичного ЄС», ми остаточно переконалися, що маємо надійну підтримку в боротьбі з жорстоким ворогом. Передусім, завдяки можливості отримувати електроенергію з європейських держав.Важливість такої опції стала зрозумілою вже восени 2022-го, коли на підстанції НЕК «Укренерго» вперше масовано полетіли російські ракети. А минулої зими за рахунок імпорту електроенергії ми покривали (в окремі дні) понад 20% від загального обсягу енергоспоживання.Вдячні всім і кожному, хто ініціював і втілював справді унікальні в світовій історії рішення у березні 2022-го. Колишнім і чинним працівникам НЕК «Укренерго», представникам українського Уряду та НКРЕКП, партнерам з ENTSO-E та Європейської Комісії. Разом ми зберегли світло в оселях українців вже упродовж чотирьох зим. І не дамо згасити його надалі.
👁 55,500 26-03-14 07:45
Вночі та вранці ворог здійснив масовану ракетно-дронову атаку на енергетичну інфраструктуру Києва та області. Постраждали від російських обстрілів також енергооб’єкти в кількох інших регіонах. Як наслідок – на ранок є знеструмлені споживачі у Києві, Київській, Черкаській, Кіровоградській, Харківській, Запорізькій і Дніпропетровській областях. Скрізь, де це дозволяють безпекові умови, вже почались аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене ворогом обладнання. Внаслідок масованої атаки – сьогодні вимушено змінені час та обсяг застосування заходів обмеження споживання. У частині регіонів України з 08:00 запроваджені графіки обмеження потужності для промисловості та погодинні відключення для всіх категорій споживачів. Ці обмеження діятимуть до кінця поточної доби. З графіками ймовірних відключень за вашою адресою можете ознайомитись на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні.Враховуючи погодні умови, користування потужними електроприладами сьогодні варто перенести на денний час – з 11:00 до 16:00. Це період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій. Однак, якщо наразі у вашому регіоні діють погодинні відключення, будь ласка – споживайте електроенергію максимально ощадливо. Коли світло з’являється за графіком – не вмикайте кілька потужних приладів одночасно. В усіх регіонах України є потреба в ощадливому енергоспоживанні у вечірній період. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 17:00 до 22:00.
👁 21,200 26-03-13 07:59
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹Активне енергоспоживання доцільно перенести на денний час – з 11:00 до 16:00🔹Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами у період прогнозованого застосування обмежень – з 17:00 до 23:00 НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок ворожих атак на енергетичну інфраструктуру – на ранок є нові знеструмлення у Сумській, Донецькій, Харківській, Запорізькій, Дніпропетровській, Херсонській областях.  Там, де це дозволяють безпекові умови, вже здійснюються аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх споживачів. Через наслідки попередніх масованих російських атак в усіх регіонах України з 17:00 до 23:00 прогнозується застосування графіків обмеження потужності для промисловості, а з 17:00 до 22:00 – погодинних відключень для всіх категорій споживачів. Час і тривалість можливих знеструмлень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 13 березня, станом на 9:30, його рівень був таким же, як в цей час попереднього дня – у четвер. Вчора, 12 березня, добовий максимум споживання був зафіксований вранці. Він був на 3,6% нижчим, ніж максимум попереднього дня – у середу, 11 березня. Причина – більший обсяг вимушено застосованих заходів обмеження споживання. Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на години найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 16:00. У період вимушеного застосування погодинних відключень – обмежте, будь ласка, користування потужними електроприладами та не вмикайте кілька таких приладів одночасно.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 25,800 26-03-11 08:00
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹Користування потужними електроприладами доцільно перенести на денні години – з 11:00 до 16:00🔹У період вимушеного застосування обмежень в частині регіонів зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанніНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВорог продовжує атаки на енергетичну інфраструктуру прифронтових регіонів. На ранок внаслідок російських дронових та артилерійських ударів є знеструмлені споживачі у Донецькій, Дніпропетровській та Харківській областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів. Через наслідки попередніх масованих російських атак – в окремих регіонах України наразі застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості. У вечірні години максимального споживання прогнозується також вимушене застосування погодинних відключень для всіх категорій споживачів. Час і тривалістю можливих знеструмлень за вашою адресою можете дізнатись на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 11 березня, станом на 9:30, його рівень був таким же, як в цей час попереднього дня – у вівторок. Вчора, 10 березня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,7% нижчим, ніж максимум попереднього дня – у понеділок, 9 березня. Причина – подальше потепління в усіх регіонах України. Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на години найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 16:00. У період вимушеного застосування погодинних відключень – обмежте, будь ласка, користування потужними електроприладами. Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin
👁 23,500 26-03-10 08:56
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹Будь ласка, перенесіть користування потужними електроприладами на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій🔹У період вимушеного застосування обмежень зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанніНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок ворожих атак на енергетичну інфраструктуру прифронтових регіонів — на ранок є знеструмлені споживачі у Донецькій, Запорізькій, Дніпропетровській, Харківській та Сумській областях. Скрізь, де це дозволяють безпекові умови, вже тривають аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене ворогом обладнання.Через наслідки попередніх масованих російських атак — в окремих регіонах України наразі застосовуються графіки обмеження потужності для промисловості. У вечірні години максимального споживання прогнозується також вимушене застосування погодинних відключень для всіх категорій споживачів. З часом і тривалістю можливих знеструмлень за вашою адресою можете ознайомитись на офіційних сторінках обленерго у вашому регіоні.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 10 березня, станом на 9:30, його рівень був на 4,4% нижчим, ніж в цей час попереднього дня — у понеділок. Причина змін — ясна погода на всій території України, що зумовлює високу ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне зниження рівня енергоспоживання із загальної мережі. Вчора, 9 березня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,5% нижчим, ніж максимум попереднього робочого дня — у п’ятницю, 6 березня. Причина — потепління в усіх регіонах України. Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій — з 11:00 до 16:00. У період вимушеного застосування погодинних відключень — обмежте, будь ласка, користування потужними електроприладами.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin