Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Укренерго
Додано 03 тра 2021

Укренерго

@Ukrenergo
Кількість підписників: 101 411
Фото: 1,570
Відео: 198
Посилання: 3,390
Опис:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»
Джерело

Укренерго | СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії відповідає сезонним показ...

Логотип телеграм спільноти - Укренерго Укренерго @Ukrenergo
27 200 Охват/переглядів 2026-04-21 07:01 Повідомлення №4888
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹Негода знеструмила 7 населених пунктів на Дніпропетровщині🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 17:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВорог продовжує завдавати ударів по цивільній енергетичній інфраструктурі України. Внаслідок російських атак – на ранок є знеструмлені споживачі у Чернігівській, Донецькій, Харківській, Сумській та Запорізькій областях. Там, де це дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 21 квітня, станом на 09:30, його рівень був таким же, як в цей час попереднього дня – у понеділок. Вчора, 20 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 5,8% вищим, ніж максимум попереднього робочого дня – у п’ятницю, 17 квітня. Причина таких змін – суттєве похолодання на всій території України, що зумовлює застосування споживачами електричних обігрівачів. ❗️Необхідність в ощадливому споживанні у вечірній час зберігається. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 17:00 до 22:00.❗️Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови – на ранок повністю або частково були знеструмлені 7 населених пунктів у Дніпропетровській області. Бригади обленерго вже працюють над відновленням пошкоджених ліній.💬 Facebook📺YouTube📸 Instagram👨‍💼 Linkedin