Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - газета "пальоний Володимир"
Додано 14 лип 2024

газета "пальоний Володимир"

@PalionyjVolodymyr
Кількість підписників: 6 867
Фото: 9,650
Відео: 898
Посилання: 2,520
Опис:
Канал для висвітлення та обговорення проблем міста, які не публікують продажні ЗМI Надіслати новину @PalionGolosBot Скринька довіри t.me/PalionyjVolodymyr?direct Електронна адреса [email protected]

👥 Кількість підписників

6 867
Середній/День:: -7
Середній/Тиждень:: -61
Середній/Місяць:: -288

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 754
Середній/День:: 1,770
Середній/Тиждень:: 1,997
ERR: 25.54%

📊 Кількість повідомлень на день

3.8
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 4.9
Середнє за день: 3.8

Історія змін назви

газета "пальоний Володимир" 2025-08-22
Пальоний Володимир 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,500 25-02-01 12:53
Наступне засідання суду по поновленню мене на роботу та відшкодування коштів за вимушений прогул і моральну шкоду 26.02.2025 о 10 год. Суду надала 16 документів із внутрішніми складовими, які є доводами моєї професійної, антикорупційної, громадської діяльності. Суддею було обіцяно все просканувати та помістити в електронному суді. Запрошую ознайомитися та підтримати на засіданні суду та в плані юридичного захисту.. Треба наймати платного адвоката для захисту своєї честі та гідності. ЕЙДЖИЗМ І УЗАКОНЕНЕ РАБСТВО Й ОБМЕЖЕННЯ СВОБОДИ ПРОЦВІТАЮТЬ!!! ЩИРО ДЯКУЮ ЗА ПОПОВНЕННЯ ВІД 5.12.2024 НА 497, 50 ГРН ІЗ МОБІЛЬНОГО БАНКІНГУ (КИЇВ). За останні дні поповнення не бачила. Тобто бачила той же залишок. Вас так багато вітає. Запрошую задонатити в якості подарунку на карту. Сьогоднішні поповнення обіцяю використати не для свого захисту, а задонатити на карти волонтерів, яким довіряю багато років і яким донатила сама. АДВОКАТЕ, ЯКИЙ ЗАХИСТИТЬ ЗА ПОМІРНУ ЦІНУ, ВІДГУКНИСЬ!!! ДРУЗІ! РАДЬТЕ!!! ЦЕ СПРАВА ВСЬОГО СУСПІЛЬСТВА, А НЕ МОЯ ОСОБИСТА ЛИШЕ. НАСТУПНИМИ, ЯКЩО НЕ РАБИ, БУДЕТЕ ВИ!!!!Р.S. Залишок на картці Приватбанку, відкритій для моєї підтримки в вересні 2024 р., 1473, 01 грн.Номер картки: 5168745196379983Прошу підтримати. Про витрати звітую. Поки за цей період від 5.12.2024 немає витрат із цієї картки. Запрошую адвокатів до захисту. Невитрачені для справи кошти передам на користь ЗСУ. Дякую.
👁 2,000 25-01-30 18:34
Військові адміністрації в Києві та інших неприфронтових містах – це політичний інструмент і їх треба розформуватиЗараз у Києві військова адміністрація намагається перебрати на себе функції, які не пов’язані з безпекою та обороною. Це рішення нав’язано згори. Влада хоче забрати функції і повноваження у місцевої влади – депутатів, мера – і передати одному чиновнику, який підконтрольний виключно Банковій.Треба визнати, що військові адміністрації в містах, як Київ – які не є прикордонними, не є фронтовими – це виключно політичний інструмент. Це не має відношення до безпеки і оборони. У таких містах з усіма питаннями цивільного захисту, підготовки до оборони спокійно справляється місцева влада. І військові адміністрації у таких містах треба ліквідувати.Якщо ми не зможемо зараз зберегти демократію і місцеве самоврядування, то після війни будемо платити за це дуже високу ціну, заявив в.о. мера Чернігова у 2023-2024 роках, лідер партії «УДАР Віталі Кличка» у Чернігівській області Олександр Ломако.
👁 2,300 25-01-25 16:08
Центр Протидії Корупції подав до НАБУ заяву про вчинення злочину Рустемом Умєровим за ч.2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем).Міністр оборони відмовився виконувати рішення Наглядової ради Агенції оборонних закупівель (АОЗ) щодо продовження контракту з директором (Мариною Безруковою) ще на рік. Також Умєров звільнив двох членів Наглядової ради, які за це рішення проголосували (Тараса Чмута і Юрія Джигиря)."Статутом АОЗ передбачено створення Наглядової ради, тобто в Міноборони, як органу управління відсутні повноваження на непродовження контракту з чинною керівницею АОЗ. Відповідно до п. 7 ч. 1 статті 11–4 Закону "Про управління об’єктами державної власності", така виключна компетенція належить Наглядовій раді.Крім того, стаття 6 Закону, що визначає перелік повноважень уповноважених органів управління, у тому числі й Міноборони, не надає вказаному міністерству прав на узурпацію виключних повноважень Наглядової ради.Таким чином, рішення міністра про непродовження контракту з керівницею АОЗ прийняте зі зловживанням ним наданими владою та службовим становищем, умисно, з метою отримання вигоди та всупереч інтересів Міноборони, а також спричинило тяжкі наслідки інтересам України та її обороноздатності", — йдеться в заяві.З повним текстом нашої заяви можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/40IOBKxДетальніше про негативний вплив рішень міністра на обороноздатність держави ми розповімо в окремій публікації згодом.
👁 2,200 25-01-23 15:42
Може хтось побачить в рейтингу Вололимирську громаду, то дайте знати!!!Задайте питання недолугому міському голові, що хоче в ефірі гузівського радіо, розказати про успіхи в громаді!!!РЕЙТИНГ ГРОМАД ВОЛИНІ!Розумію, що дані скучні для більшості моїх читачів, але таки публікую щорічний рейтинг виконання бюджетів громадами Волинської області. Для розрахунку взяв 2024 рік (як звітний) і 2021 рік (як базовий, коли вперше громади повноцінно працювали цілий рік в такому форматі як вони зараз є).Отже, що маємо по факту. Більшість громад Волині за 4 роки майже на 50% збільшили свої доходи - це позитив! Є навіть такі, які подвоїли місцеві бюджети за власними доходами - це великий ПЛЮС! Тобто, навіть у цей складний час багато керівників добре організували роботу. Розумію, що в цих відсотках є інфляційна складова, і все ж...В той же час є декілька громад, які за 4 роки менше як на 30 % зробили приріст (інфляція була більшою, отже реально доходи зменшились). Це означає, що в цих громадах або нічого не робили, або не серйозно поставились до головного питання - наповнення бюджету! Ну але це вже нехай жителі самі оцінюють роботу своїх керівників. Я просто подав цифри!P.S. З об'єктивних причин у рейтингу не враховував Володимирську і Самарівську громади. Допускаю, що і Устилузьку громаду доцільно було не враховувати.
👁 2,200 25-01-09 16:11
💥ЧИ МОЖЕ СТАТИСЯ "АЛЧЕВСЬК" В НАШОМУ МІСТІ ???В січні 2006 року внаслідок аварій на теплових мережах і на котельнях міста та в результаті бездіяльності інших комунальних служб 60 тисяч мешканців міста на місяць залишилися без тепла ... Нагадаю , як це було ... Напередодні зовнішня температура повітря в Алчевську опустилася до 20 градусів морозу. Вночі, 22 січня 2006 року стається порив трубопроводів магістральної мережі біля однієї з основних котелень міста . Більше ніж 300 багатоповерхівок залишилось без тепла . На другий день , тобто 23 січня аварію на трубопроводах було усунуто , але тепло в квартири мешканців цих будинків не пішло , бо в трубопроводах будинків замерзла вода та порозмерзалися нагрівальні прилади . Люди стали включати нагрівальні електроприлади і в цей же день внаслідок перевантажень електросистеми міста виходить з ладу кабель до іншої котельні і вона теж зупиняється . Цю котельню запускають напротязі дня , але вже жителі іншого мікрорайону тепло теж не отримують , бо там теж замерзає вода в системах опалення будинків ... В квартирах температура опускається подекуди до 0-5 градусів тепла . В місті оголошують надзвичайний стан і частину людей евакуюють в інші міста ... Тепло пішло в квартири міста тільки через місяць .Тільки з бюджету країни на ліквідацію аварій було виділено кошти , еквівалентні 6 мільйонам доларів ... В місті працювали ремонтні бригади з всієї країни, в тому числі і нашого міста .. Чи можливе повторення такої ситуації в нашому місті ? Так можливе , правда в дещо меншому розмірі . Аналогічні аварії можуть бути при спільній дії багатьох чинників , що приведуть до аварій , зокрема припинення подачі природного газу палива , електроенергії , при значній низькій температурі зовнішнього повітря та при бездіяльності владних структур міста та дій комунальних служ міста . В нинішній ситуації , коли в країні війна,є значна ймовірність і припинення подачі газу і електроенергії до котелень міста . Крім того, вже в нашому місті вже існують інші негативні - внутрішньомісцеві чинники , які можуть зіграти тут дуже негативну роль ... Про це - надалі в другій частині допису , тобто буде далі ...
👁 2,000 25-01-04 13:52
👬 Сьогодні голова Волинської ОВА представив двох нових заступників.Про першого "Хроніки луцької шляхти" вже писали.Другий, на відміну від «губєра» і його першого зама – наш, радной. Роман Романюк. Ось тут написав трохи більше про його минуле. Запрошую прочитатиА якщо коротко, то Роман Романюк – це така собі політичка п’явка. Бо мусить до чогось присмоктатися, щоб бути хоч кимось.Присмоктується до «донора» - стає надутою і важною. Втрачає контакт – тухне, хиріє і стає сама собою, тобто ніц не вартою. Так і Роман: ми про нього чули, бо він був то депутатом, бо керівником партійного осередку, то керівником Біржі праці, то кимось там у Лубінця (ніхто толком не розуміє, що ж робив він у Києві). Без особистих ініціатив, без проривних ідей, без чіткої принципової позиції.І от тепер – заступник голови ОВА. Відповідатиме за економічний розвиток, зовнішні зносини, агропромисловий комплекс, соціальну політику та службу у справах дітей.🤔Тепер подумаймо, для чого Романа прислали на Волинь. У мене дві версії. 🤘 Перша – про амбіції. Романюк став непотрібний у Києві і повернули у провінцію. Типу «допомагати новому голові ОВА». Стати черговим Мовенком у Луцьку, після того, як був віце-Лубінцем у столиці. А це у серйозний удар.💵 Друга – про гроші. Роман у Києві сидів на зарплаті, а не на грошових потоках. Ну які бюджети в Омбудсмена? Оборонних споруд не будує, асфальту не кладе…. З чого заробляти? А рідна Волинь, хай і провінційна, але зі своїми бюджетиками, дотаційками і грантиками. І куруючи такі напрямки як економіку, аграрку і закордонні зв’язки – можна і собі щось відкласти. Само собою, поділившись.
👁 2,500 25-01-03 06:50
ЯКИМ ЖЕ ЧИНОМ ОТРИМУЮТЬ МАЙНО ТА ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ ДЕЯКІ ЦЕРКОВНІ ДІЯЧІ В "КНЯЖОМУ" ГРАДІ ??? ( частина друга)На офіційному сайті нашого міста оприлюднено рішення останньої в 2024 році 44-ої сесії міської ради про передану у власність земельної ділянки Рябцю , яке підписано міським головою і за яке прогосовувало 21 депутат міської ради з міським головою . Ось такі результати голосування ( по фракціям) - "слуга народу" - 3 ( М.Юнак,В. Сакуляк ,Р.Савюк") , "громадянська позиція" - 2 ( О.Виваль ,Р.Горошкевич) , "батьківщина" -2 ( Л.Дмитрук ,С. Литвин ) , "єс ( порошенківці) - 2 (Н.Василець ,М.Чайковська ), "сила і честь" -2 ( В.Атаманчук ,В.Петрук) - за майбутнє" -9 ( А.Гнатюк ,І.Юхимюк А., Радкевич ( Медведєва) , С.Радкевич ,Ярош ,М.Савельєв , А.Принда,Ю. Крижановська.)Звичайно, стало ясно ,що всі ці депутати вже можуть "розраховувати" на прощення "гріхів через Рябця , але найбільше "заслужили таку честь" депутати - Л.Дмитрук, М. Савельєв , А.Принда та С.Радкевич , які вже двічі головували на рішення на користь інтересів Рябця. Нагадаю , що в лютому 2020 року ці депутати ,всупереч чинному законодавству ,проголосували про передачу у власність житлового будинку по вул.Шахтарській релігійній організації , керівником якої є Рябець ( в ст.ст. 17 і 18 ЗУ України "Про свободу совісті та релігійні організації " зазначено , що комунальне майно може тільки передаватися у користування релігійним організаціям , а у приватну власність релігійним організація майно може передавати тільки держава ). Далі ,дивним чином в руках Рябця опиняється житловий будинок , який передано релігійній громаді ,а вже далі і земельна ділянка біля нього. Точніше не дивним , а шляхом певних маніпуляцій певними особами .Так , як видно з офіційних документів - реєстраційних даних , копії яких наведено в дописі-директором "Релігійної організації мучениць Віри . Надії ,Любові та їх матері Софії міста Володимир-Волинського є Рябець Євген Михайлович , він керівник і він же підписант ... Виникає питання яким чином будинок переходить до нього у власність - що він сам собі продав чи купив , чи подарував і підписав відповідні документи ... Не дивлячись на широкий резонанс цього питання депутати не захотіли ставити рішення про передачу у приватну власність на паузу , щоб детально розібратися з цією ситуацію і з подачі Юнака натиснули кнопку "за"... Виникають також питання скільки вже таких сумнівних з точки зору права "наголосували" депутати цього восьмого скликання нашого міста і чи після того відповідні силові структури зацікавляться такими схемами передачі майна громади у приватні руки та діями певних осіб та діями депутатів, адже , на мою думку ,такі дії можуть мати ознаки кримінальних злочинів ...*Ярослав Жук
👁 1,900 24-11-04 09:18
Якось за подіями, які відбуваються в державі, ми з вами, жителі міста, обділили увагою ділових людей міста. Людей, які сильно переймаються за мобілізацію наших дітей, чоловіків, братів. Які сильно переймаються порядком і законністю в нашій громаді.Один із таких ділків у нашому місті – відомий релігійний діяч, в народі «Женя дерев’яний».Нещодавно в його храмі відзначалась Дмитрівська батьківська субота. Серед людей – поминальна субота.У батьківську суботу відбувається поминальна служба, прихожани приносять до храму випічку, солодощі та інші продукти.Щось таке трапилось з матушкою Ольгою що вона понакривала поминальні столи чорним покривалом і почала виганяти усіх людей.Це мабуть щось нове у ритуалах, які проводяться в церкві Віри, Надії і Любові та матері їх Софії.Може Владика Матфей підкаже як правильно нам прихожанам вести себе у такі дні в цій церкві.Ще хотілося б декілька слів сказати про іншого спритника, депутата міської ради пана Андрія Принду, який разом із міським головою паном Ігорем Пальонкою та головою райради Хицем зірвали продаж гаражів за 300 тис.грн., а затвердили продаж пану Принді за 40 тисяч гривень. Мабуть діяли в інтересах громади.Тепер його син, власник ділянки, змінює цільове призначення землі на будівництво магазину.І ніби все правильно, все по закону. А де ж інтерес громади? І де власник земельної ділянки військовозобов’язаний Принда?Але будьте впевнені - всі ці «схеми» депутати більшості з партії «За майбутнє» голосують з гірким болем та думкою про долю нашої України. І ви ще не раз почуєте з їхніх вуст про потреби військових і про те, що потрібно терміново зібрати кошти з простих людей щоб купити дрон чи автівку для фронту.
👁 1,900 24-10-29 12:59
➡️Імітацію плану перемоги президента цілком і повністю підтримують у міській раді недолугого мера!Так, як план перемоги (а якщо точніше назвати - пункти політичного хайпу), поданий для українців у вигляді переліку дій влади, міська рада беззаперечно його прийме бо інакше вони будуть зрадниками в очах влади і лизнути дупу вдруге невдасться.Чому це політичний хайп?Якщо переглянути пункти щодо звернення до міст-партнерів, то там вказано всебічна підтримка ЗСУ. А як це зробити на рівні міста? Чим це врегульовано?Давайте уявимо, що жо пальонки звернувся комбриг і просить посприяти з бронемашинами. В Україні черга на ці замовлення на місяці вперед. Пальонка звичайно, буде просити мера кенштинського повіту (до прикладу) - дайте нам бронемашини! А він скаже так я ж немаю їх, звертайтеся до міністра оборони. І так далі....То як в нас згідно з законодавством? А виявляється це неврегульовано. А ще більше гнітить, що знову мери міст будуть просити в західних партнерів допомогу. То це план перемоги? Поясніть хтось чи виправте стару бабу.
👁 1,900 24-10-25 10:51
🔽Абсолютна безгосподарність у спорті!Забезпечення спортивних змагань та організація заходів у Володимирі має стабільно статистичний характер "для галочки"В даний час на футбольному полі біля ліцею 1 проходять футбольні змагання серед підлітків.Зона проведення таких заходів не забезпечена навіть елементарним. Видно, директору Мельнику Олегу до лампочки фізіологічні потреби учасників.Діти мусять бігати та проситися по хатах сходити в туалет, бо ніяких умов бездарі Пальонки так і не створили з космічним бюджетом громади.На що дивиться В'ячеслав Петрук - теж невідомо, оскільки основна проблема зараз - отримати відстрочку від мобілізації.Адміністрація каналу з ганьбою звертається до недомера - для тебе ж діти понад усе! Так ти постійно вкладаєш у вуха виборцям???! Чекаємо на публічні вибачення та вирішення проблеми забезпечення турнірів і інших заходів. Брехливі потвори!https://www.volodymyrmedia.com.ua/news/novyj-sportyvnyj-majdanchyk-40h60-zbyrayutsya-oblashtuvaty-u-volodymyri-stare-futbolne-pole-ne-chipatymut-142431/