Джерело
газета "пальоний Володимир" | Почнемо з основного закону держави - Конституції. Стаття 39 (Стаття 34...
2 500 Охват/переглядів
2025-03-29 19:18
Повідомлення №7116
Почнемо з основного закону держави - Конституції. Стаття 39 (Стаття 34)➡️Громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи місцевого самоврядування. А, є збори, які можуть торкатись управління майном. Такі збори регулюють закони. В дописі, торкаюсь теми - майно багатоквартирного будинку.Закон, має назву - "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку". До чого згадано цей закон. Вам, нараховується певна плата за послуги. Кожний має право, сам або з допомогою інших визначити правильність нарахування. А, для цього потрібні всі дані.В законі є :«««Стаття 6. Права співвласників багатоквартирного будинку". Тепер копія пених прав :«««4) безоплатно одержувати інформацію про суб’єктів права власності на всі квартири та нежитлові приміщення у багатоквартирному будинку і площу таких квартир та приміщень у порядку і межах, визначених законом;" Ще одне ключове положення :«««11. Кожний співвласник (його представник) під час голосування має кількість голосів, пропорційну до частки належної співвласнику площі квартири або нежитлового приміщення у загальній площі всіх квартир та нежитлових приміщень, розташованих у багатоквартирному будинку, крім випадків, визначених частинами десятою та чотирнадцятою цієї статті. Якщо, Ви власник приміщення, за певною адресою у м Володимир у багатоквартирному будинку і звернулись, саме з запитанням про спввласників свого будину і належну їм площу, а вам -fuck you, то швиденько з письмовим зверненням до прокурора( додаєте копію відповіді ). Він сам втрутится чи направить куди слід. До чого це все. Попередники, раді політичних дивідендів клали на нормативні документи. З приходом нових, вождь Пальонка, нічого не змінилось. Щоб не було бунту, нормативні документи, теж під сукно. Найбільша проблема - оплата за тепло. Класна схема - лохотрон. Хтось платив за мене, а тут бац - приходить рахунок. Пояснюю, величина то може і спірна, а платити треба. Людям, треба пояснювати і розказувати. Ось, призначений новий керівник Собіпан. Споживачам, можна прямо на місці з калькулятором, розказати порядок визначення величини оплати за тепло. Споживачі не розуміють, що виствлений рахунок не зникне. Помилка, може бути в більшу і меншу сторону. У Собіпана, є шанс владнати ситуацію. Шанс є, а бажання?