Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - газета "пальоний Володимир"
Додано 14 лип 2024

газета "пальоний Володимир"

@PalionyjVolodymyr
Кількість підписників: 6 867
Фото: 9,650
Відео: 898
Посилання: 2,520
Опис:
Канал для висвітлення та обговорення проблем міста, які не публікують продажні ЗМI Надіслати новину @PalionGolosBot Скринька довіри t.me/PalionyjVolodymyr?direct Електронна адреса [email protected]

👥 Кількість підписників

6 867
Середній/День:: -7
Середній/Тиждень:: -61
Середній/Місяць:: -288

👁️ Середній перегляд на повідомлення

1 754
Середній/День:: 1,770
Середній/Тиждень:: 1,997
ERR: 25.54%

📊 Кількість повідомлень на день

3.8
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 4.9
Середнє за день: 3.8

Історія змін назви

газета "пальоний Володимир" 2025-08-22
Пальоний Володимир 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,200 24-10-19 10:51
В країні війна, економіка в сраці, корупція, щодня привозять героїв та проводжають в останню путь, люди ледь кінці з кінцями зводять.І тут як Пилип з конопель з іншої реальності вилазить Майбахівський нардеп Ігор Гузь і ділиться своїм челенджем - розповідає як він кожен день бігав по 5 км,є розповідає, як всім тре бігати і буде вам щастя🤯 Б...... чоловіче, ти головою поїхав? Ти сидиш в теплі та добрі, маєш бронь, величезну зарплату як офіційну і в рази більшу у конвертах за правильні голосування. І ти розказуєш мешканцям країни, які кожен Божий день хоронять героїв, що їм для щастя тре бігати по 5км? Для блять чого? Щоб від ТЦК втікати чи шо? Ти думаєш це зара реально актуальні проблеми для народу?Ти народний депутат і працюй як депутат, закони пиши, країну та людей рятуйте!!! Думайте і приймайте рішення як вистояти, як солдатів вберегти!!!Але для чого ми його обирали? Для того щоб він бабки заробив? Гузь мені нагадує того чорта, сина голови МСНКу, який на ліжку лежав бакси гладив. Що той, що цей живе в своїй реальності, яка відмінна від нашої!!!
👁 2,300 24-10-16 07:09
➡️Де були депутати 14 жовтня під час незаконної облави на місто воєнізовних формувань? Так звані турбопатріоти Володимира, що мали б дбати за повноцінне існування громадянського конституційного права, в терміновому порядку провели самопроголошений День депутата на виїзді, між Володимирським та Ковельським районами в урочищі Вовчак.В цей День, за повір'ям, утворилася Україська повстанська армія, що давала відсіч як фашистам, так і комуністам! Проте, в місті в цей день вона не зародилася. "Дірки від бублика" - Юхимюк, Петрук, Юнак, Ярош, Атаманчук ( начальник Відділу міської ради Пальонки з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної і мобілізаційної роботи, цивільного захисту, надзвичайних ситуацій) - втекли поза межі міста та "рубали окуня", гуляючи на екскурсії. По даний час, ні Мером міста, ні жодним депутатом не надано пояснень щодо подій та неправомірних дій (з грубими порушеннями всього сущого) невідомими воєнізованими угруповуваннями з-за підтрики, ймовірно, працівників поліції, на території міста. https://volodymyrrada.gov.ua/den-deputata-na-vovchaku/
👁 1,900 24-10-12 15:39
🤝Чудовий захід інформаційно- роз'яснювального характеру, організований Міністерство освіти і науки України та Швейцарсько-український проєкт DECIDE. Присутні аж два заступники Міністра, експерти міжнародних проєктів, управлінці освітою на Волині, директори навчальних закладів.‼️З основного про реформу в освіті:👉реформа триває давно і перші її учасники - сьогоднішні семикласники;👉всі загальноосвітні заклади поділяються на початкову школу (1-4 кл), гімназію (5-9 кл), ліцей (10-12 кл)( так, так, семикласники будуть вчитись вже 12 років);👉після 9 класу учні або продовжують вивчати академічні дисципліни в ліцеях, або здобувають освіту в центрах профтехосвіти чи фахових коледжах;👉у ліцеї все навчання буде поділене на профілі і учень буде вільний у їх виборі( лінгвістичний, фізико-математичний, біолого-хімічний, гумаітарно-соціологічний ітд);👉 для створення ліцею має бути не менше 100 учнів на кожній паралелі (тобто не менше 300 учнів); 👉громада, яка не має такої кількості учнів, може об'єднати свої освітянські зусилля з іншою громадою;👉 ліцей має володіти потужною матеріально-технічною базою (stem-лабораторії, майстерні, спортзали, майданчики ітд);👉 засновник ліцею зобов'язаний довозити учнів на навчання або організувати місце для їх проживання.Не буду зупинятися на реформі у нашій громаді, про це у мене власна думка. Як буде - поживемо, побачимо. А у Володимирському районі до перспективної мережі подано:🛎 7 академічних ліцеїв міської, сільської, селищної комунальної власності: у Володимирській, Нововолинській, Локачинській, Іваничівській, Павлівській, Зимнівській та Затурцівській громадах.🛎 2 ліцеї обласної форми власності: Нововолинський науковий та Володимирський спортивний.🛎а також продовжують свою роботу агро і пед коледжі у Володимирі, ЦПО Володимир/Овадне, ЦПТО в Будятичах, електромеханічний в Нововолинську.*Ірина Ліщук
👁 2,200 24-10-10 11:09
У Володимирській міській територіальній громаді визначили кількість безкоштовних поїздок у міському транспорті на місяць.Як повідомляє Управління соцполітики у Фейсбуці, з 1 жовтня 2024 року кількість безоплатних поїздок у міському автомобільному транспорті становитиме:«Учасник бойових дій» – 60;«Учасник війни» – 10;«Член сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни» – 60;«Особа з інвалідністю внаслідок війни (1,2,3 групи) » – 60;«Учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС» – 10;«Потерпілий від Чорнобильської катастрофи» – 10;«Дружина померлого громадянина з числа учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС» – 10;«Ветеран служби цивільного захисту» – 10;«Ветеран військової служби» – 10;«Вдова ветерана військової служби» – 10;«Ветеран органів внутрішніх справ» – 10;«Вдова ветерана органів внутрішніх справ» – 10;«Ветеран національної поліції» – 10;«Реабілітована особа» – 10;«Особа з інвалідністю загального захворювання» – 60;«Працівник служби безпеки України на пенсії» – 10;«Вдова (вдівець) військовослужбовця, її (його) діти» – 60;«Батьки загиблого військовослужбовця» – 60;«Особа з інвалідністю внаслідок військової служби» – 60;«Працівник служби цивільного захисту на пенсії» – 10;«Ветеран праці та інші громадяни похилого віку» – 10;«Дитина з багатодітної сім’ї» – 60;«Член сім’ї загиблого Захисника чи Захисниці України» – 60;«Дитина з інвалідністю» – 60;Для осіб, що здійснюють супровід особи з інвалідністю загального захворювання 1 групи, особи з інвалідністю внаслідок війни 1 групи, дитини з інвалідністю – 60.
👁 2,100 24-10-07 12:47
Знайшлися власники грошей, виявлених під час обшуку у сім’ї КрупиДвоє хмельницьких бізнесменів, звернулися до ДБР із заявою, що кошти, які були знайдені у сім’ї Крупи - належать їм. ❗️Вони готові надати свідчення ДБР та підтвердити, що передали мільйони доларів Крупам на зберігання.🐷Під час обшуків у сім’ї Крупи знайшли лише готівкою більше $6 млн у різних валютах, дорогоцінності та брендові речі.⚠️Крок із бізнесменами, який зараз робить родина Крупи є способом виправдати себе та звільнитися від звинувачень у причетності до незаконного збагачення та інших протиправних дій, а крім того - залишити усі гроші у себе💰Адже за задумом сім’ї Крупи, ті купи грошей, що у них знайшли – не їхні, вони просто там лежали на зберіганні, надійно сховані в шухляді комоду.🤡⚠️Якщо вам відома будь-яка інформація про бізнесменів, що «володіють» багатством Крупи – надсилайте її нам, ми зберемо усі дані та зробимо їх відомими❗️👁Ми гарантуємо анонімністьЯкщо в сім’ї Крупи були гроші цих двох добродіїв, то скільки ж вони зберігають у своїх помешканнях?🤡💰
👁 1,400 24-08-15 16:10
На Волині адвоката підозрюють у незаконному переправленні військовозобов'язаних через кордон за 10 000 доларів США. ФОТО 🔷Керівник #Волинської обласної #прокуратури повідомив одному з адвокатів про підозру в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчиненій з корисливих мотивів, за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 332 КК України).🔷За даними слідства, захисник разом зі спільником – 41-річним жителем міста Ковеля, налагодили схему виїзду військовозобов’язаних громадян за кордон.🔷Свої послуги спільники оцінювали у 10 000 доларів США.🔷Затримали зловмисників після одержання коштів від «клієнта», якого вони оселили в готелі неподалік державного кордону, аби дочекатися зручного моменту для виїзду з країни.🔷Спільнику адвоката також повідомлено про підозру у вчиненні цього злочину.🔷У ході санкціонованих судом обшуків у фігурантів кримінального провадження вилучено отримані від клієнта кошти.👨‍⚖️Суд обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. 🔷Досудове розслідування: СУ ГУНП у Волинській області за оперативного супроводу Управління СБ України у Волинській області#кордон #війна
👁 2,200 24-07-31 18:10
В місті періодично виникають ситуації, що можуть привести до загального колапсу:- Постійні пориви на водопроводах;- Несправедливе виключення світла та аварії після його включення (горять мережі);- Аварії та пробки в центрі міста через поламаний світлофор;- Проблеми в комунальних установах міста: на водоканалі, теплокомуненерго, полігоні;Серед головних причин: нехватка спеціалістів, бо повістки в ТЦК отримали саме люди, які працюють. А мер міста, місцеві та обласні депутати та найпотужніший борець з наведенням порядку нардеп Гузь не зробили нічого, щоб забронювати та захистити цих робітників, на плечах яких і тримається міське комунальне господарство.Всі знають що в місті кишить безробітними, кримінальними елементами, незаконним продажем алкоголю, сигарет та наркотиків.Замість того щоб спільно із законотворцем Гузем та депутатами різних рівнів відстояти та захистити працюючих в комунальній сфері, в підприємствах критичної інфраструктури та промисловості робітників, Міська влада надала бронь своїм найближчим соратникам – заступникам мера та начальникам відділів та управлінь, «своїм» депутатам міської ради.Цікаво, чи відчують жителі міста на собі, якщо в міській раді скоротиться декілька посад заступників мера чи начальників управлінь? Цікаво, чи відчують жителі міста, якщо на роботу не вийде колектив водоканалу чи полігону через мобілізацію своїх працівників? Цікаво, чи полізе заступник мера в яму ремонтувати водогін за 15 тис.грн. зарплати в місяць, якщо майстра водоканалу мобілізують?Коли наша шановна влада повернеться обличчям до простих людей, а не буде опікуватись лише «своїми»? Бо поки виходить по іншому – відправляє добросовісних працівників на фронт щоб самим лишитись при владіДепутат Верховної ради голосує за збільшення витрат на своє утримання і зарплати своїм помічникам і відразу йде у відпустку. Можливо щоб допомогти військовим боронити нашу державу? Побачимо у вересні по загорілим обличчям.А ще ні разу від нього не почули гучної реакції на корупцію у вищих ешелонах влади.
👁 2,000 24-07-23 19:39
Ну, і наостанок...) Перед від'їздом.Поділюся ситуаціями з лікарні, через які у мене виникло багато питань...1. Довелося мені особисто бігати по аптекам для наших захисників. Це не один випадок. Окрім цього хлопці ділилися, що для них нема ліків, а зокрема обезболу. І це при тому, що вони після поранень, без кінцівок чи після операцій.На їхнє прохання дати їм препарати для обезболення вони отримували відповідь, що в лікарні нема, а якщо самі куплять, то медсестри їм зроблять ін'єкцію. Що і траплялося...То невже для наших захисників у нас в лікарні не знайшлося ліків? І чому?2. Також трапився випадок, що в одному з відділень мені довелося бігати шукати крісло колісне для захисника. І при цьому я "віджав" його в іншого... Як виявилося, то в цьому відділенні одне крісло колісне на декількох людей.... Для мене це дивна ситуація.Я завжди вірив і сподівався, що для тих, хто нас захищав і захищає, наше суспільство має віддати все найкраще. Але, певно, я надто наївний...)*Олексій Біяновhttps://404.volyn.ua/2024/07/02/%d1%84%d1%96%d0%ba%d1%82%d0%b8%d0%b2%d0%bd%d0%b0-%d0%b4%d0%be%d1%81%d1%82%d1%83%d0%bf%d0%bd%d1%96%d1%81%d1%82%d1%8c-%d0%b0%d0%b1%d0%be-%d1%8f%d0%ba-%d1%83-%d0%b2%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b4%d0%b8%d0%bc/
👁 2,200 24-07-20 18:52
Сидів нині десь годину в дворі п'ятиповерхівки на лавочці з постаршими панянками.Дізнався, що:- В дочки Зєлєнського було весілля. Але то не його дочка, то однофамілиця. Але весілля було дуже багате, був чоловік тої старої м***лихи (напевне Галкін) і той маленький співак (напевне Монатік), прилетів спеціально аж з Америки.- В одної пані в хаті була бджола, 4 дні літала, а другої пані знайомої син п'ятий день не виходить на зв'язок, але в штабі сказали, що все добре, просто перед виходом на позицію в них забрали телефони.- У водоканалу файні нові машини, але шо ви хотіли - попіднімали ціни на воду, то можуть і нормальні машини купити.- Та жінка ві Львові, шо вчора в неї стріляли, вмерла, але вбивцю ше не знайшли, бо кажуть, шо був в рукавичках. Але є куля, то мали би знайти.- Ані листочок не шевелиться, така спека буде цілий день.- За заміну крана відповідає ЖЕК, а не водоканал.- Зарплати малі, але молоді не хочуть ніц робити, но сидіти в телефонах і курити ті свої штуки.Якби була якась свіжа інформація, то напишу.
👁 2,300 24-07-19 17:34
Соціальна прірва і паралельні світи.Війна в Україні стала причиною ще більшого розшарування суспільства, ще більшого розколу між простим населенням та невеличкою групою чиновницької раті як в державі в цілому, так і в нашому древньому місті зокрема.Хто найбільше сприяє цьому розколу?1. Міська влада і депутатський корпус;2. Правоохоронні органи;3. Духовенство;4. ЗМІОтже, перше – міська влада. Не важко помітити, як ростуть статки наших міських чиновників, як ігнорують вони людські принципи справедливості, як забули вони про почуття відповідальності перед народом.Прямі докази цього – відкриті кримінальні справи по будівництву укриттів, ремонтах дахів в бюджетних установах, дитячих майданчиках, ремонтах доріг, незаконних кар’єрах тощо.Всі ці дії відбуваються за мовчазної згоди депутатського корпусу, бо вони отримали «жирні» посади в міських бюджетних установах і працюють під керівництвом мера Пальонки, отримали потрібні корупційні рішення для «своїх» тощо. То невже вони будуть проти незаконних дій міської влади? Невже вони підніматимуть питання соціальної несправедливості?Від депутатів міської ради не було жодного звернення в прокуратуру щодо незаконних дій влади по тендерах.Взяти, для прикладу графіки виключення світла.І як ви вважаєте, де не відключають світло? Правильно, там де живе мер Пальонка та його команда.В селі Заріччя в кутку де будинок пана мера і його зама пана Юхимюка не знають що таке графіки погодинного відключення світла.Не чули також про вимкнення світла в будинку на вулиці Сагайдачного, де живе незамінний вічний першим зам мера пан Матвійчук. Він навіть забезпечив безперебійне світло на будівництві свого нового будиночку і будинку отця Євгена на вулиці Чорновола. В будні дні в робочий час до мера міста на прийом попасти неможливо.І муніципальна поліція на вході в міську раду на сторожі важного чиновника не пускає ані звичайних жителів, ані підприємців – нещодавній скандал у соцмережах з відомою у місті підприємицею і блогершою цьому підтвердження. Нагадаємо, що не так давно погорівший на корупції пан Кошельник без перешкод і лишніх питань від муніципалів завів до пана мера підприємця, який дав хабаря в розмірі 35 тисяч доларів США. А де ж представники преси – телеграм канали «ВолодимирLife», спільнота «Твій Володимир» та інші, які на утриманні депутата Гузя, Бокоча і мера Пальонки.