Джерело
газета "пальоний Володимир" | ЯКИМ ЖЕ ЧИНОМ ОТРИМУЮТЬ МАЙНО ТА ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ ДЕЯКІ ЦЕРКОВНІ ДІЯЧІ...
2 500 Охват/переглядів
2025-01-03 06:50
Повідомлення №6100
ЯКИМ ЖЕ ЧИНОМ ОТРИМУЮТЬ МАЙНО ТА ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ ДЕЯКІ ЦЕРКОВНІ ДІЯЧІ В "КНЯЖОМУ" ГРАДІ ??? ( частина друга)На офіційному сайті нашого міста оприлюднено рішення останньої в 2024 році 44-ої сесії міської ради про передану у власність земельної ділянки Рябцю , яке підписано міським головою і за яке прогосовувало 21 депутат міської ради з міським головою . Ось такі результати голосування ( по фракціям) - "слуга народу" - 3 ( М.Юнак,В. Сакуляк ,Р.Савюк") , "громадянська позиція" - 2 ( О.Виваль ,Р.Горошкевич) , "батьківщина" -2 ( Л.Дмитрук ,С. Литвин ) , "єс ( порошенківці) - 2 (Н.Василець ,М.Чайковська ), "сила і честь" -2 ( В.Атаманчук ,В.Петрук) - за майбутнє" -9 ( А.Гнатюк ,І.Юхимюк А., Радкевич ( Медведєва) , С.Радкевич ,Ярош ,М.Савельєв , А.Принда,Ю. Крижановська.)Звичайно, стало ясно ,що всі ці депутати вже можуть "розраховувати" на прощення "гріхів через Рябця , але найбільше "заслужили таку честь" депутати - Л.Дмитрук, М. Савельєв , А.Принда та С.Радкевич , які вже двічі головували на рішення на користь інтересів Рябця. Нагадаю , що в лютому 2020 року ці депутати ,всупереч чинному законодавству ,проголосували про передачу у власність житлового будинку по вул.Шахтарській релігійній організації , керівником якої є Рябець ( в ст.ст. 17 і 18 ЗУ України "Про свободу совісті та релігійні організації " зазначено , що комунальне майно може тільки передаватися у користування релігійним організаціям , а у приватну власність релігійним організація майно може передавати тільки держава ). Далі ,дивним чином в руках Рябця опиняється житловий будинок , який передано релігійній громаді ,а вже далі і земельна ділянка біля нього. Точніше не дивним , а шляхом певних маніпуляцій певними особами .Так , як видно з офіційних документів - реєстраційних даних , копії яких наведено в дописі-директором "Релігійної організації мучениць Віри . Надії ,Любові та їх матері Софії міста Володимир-Волинського є Рябець Євген Михайлович , він керівник і він же підписант ... Виникає питання яким чином будинок переходить до нього у власність - що він сам собі продав чи купив , чи подарував і підписав відповідні документи ... Не дивлячись на широкий резонанс цього питання депутати не захотіли ставити рішення про передачу у приватну власність на паузу , щоб детально розібратися з цією ситуацію і з подачі Юнака натиснули кнопку "за"... Виникають також питання скільки вже таких сумнівних з точки зору права "наголосували" депутати цього восьмого скликання нашого міста і чи після того відповідні силові структури зацікавляться такими схемами передачі майна громади у приватні руки та діями певних осіб та діями депутатів, адже , на мою думку ,такі дії можуть мати ознаки кримінальних злочинів ...*Ярослав Жук