Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - газета "пальоний Володимир"
Додано 14 лип 2024

газета "пальоний Володимир"

@PalionyjVolodymyr
Кількість підписників: 6 867
Фото: 9,650
Відео: 898
Посилання: 2,520
Опис:
Канал для висвітлення та обговорення проблем міста, які не публікують продажні ЗМI Надіслати новину @PalionGolosBot Скринька довіри t.me/PalionyjVolodymyr?direct Електронна адреса [email protected]
Джерело

газета "пальоний Володимир" | Хочу зупинюся на зупинці , що визначено маршрутом ,а хочу і не зупинюс...

Логотип телеграм спільноти - Пальоний Володимир газета "пальоний Володимир" @PalionyjVolodymyr
2 800 Охват/переглядів 2025-03-19 20:34 Повідомлення №7007
Хочу зупинюся на зупинці , що визначено маршрутом ,а хочу і не зупинюся ... Ось така "філософія " поведінки існує вже напротязі багатьох років в деяких водії маршруту "Володимир- Галинівка -Свічів"Мова йде зупинку цього маршруту - " Масив" Марс". В певні періоди року , наприклад пізньої осені чи ранньої весни, або в суботи , коли до дачного масиву не курсує так званий пенсійний автобус , добратися з дач до міста часом стає проблемою , особливо тоді коли міжміські автобуси не зупиняються на цій зупинці і це їхнє право , бо в міжміських маршрутах така зупинку дійсно не передбачена , а от водії маршруту "Володимир-Галинівка-Свічів " на зворотньому шляху просто ігнорують пасажирів на вимогу зупинитись . Недавно я теж став свідком такої ситуації , коли водій о 14-05 в суботу незважаючи на вимогу зупинися просто проїхав мимо зупинки .Буквально через декілька днів я спитав водія цього маршруту чому він не зупинився і отримав досить таку відповідь, що там дорога має похил і йому не зручно зупинятись . Досить дивна відповідь , враховуючи те , бо похил так є , але досить незначний і не підтверджений ніякими дорожними знаками . Але коли на зупинці знаходяться більше 2 людей , то чомусь ця проблема раптово зникає для цих водіів ... Таку поведінку спостерігали чимало людей , які сподівалися доїхати до міста на цьому автобусі в інші дні. Очевидно така поведінка цих водіїв вже стала звичкою для них ,тому можливо моє відповідне звернення в Укртрансбезпеку та інші установи , які повинні укладають угоди на пасажирські перевезення і повинні здійснювати контроль за здійсненням перевезень пасажирів ,штрафами ( бо по іншому ніяк ) нагадають як водіям цього маршруту , так і перевізнику Шубі про Правила перевезення пасажирів на надання відповідних послуг ...