Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - BeCryptoBee
Додано 14 лип 2024

BeCryptoBee

@BeCryptoBee
Кількість підписників: 348
Фото: 660
Відео: 55
Посилання: 845
Опис:
Про аірдропи і інші активності у крипті. X - https://x.com/Be_CryptoBee Чат - @BeCryptoBee_chat Зв'язок - @BeCryptoBee_bot PerpCalc - https://becryptobee.xyz/

👥 Кількість підписників

348
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: -4

👁️ Середній перегляд на повідомлення

152
Середній/День:: 111
Середній/Тиждень:: 158
ERR: 43.68%

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0.1

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 150 25-08-12 12:52
🥹 ETH 4400$🔼🪂 По ретро сказати майже нічого, усі активності що робив — дороблюю + роблю Lighter. Чогось нового і перспективного не бачу з проєктів.👀 Towns весь застейкав і вивів зі стейку, анлок 4 числа. Сподіваюсь тоді вартість токенів буде більшою ніж на TGE споті. Нажаль одразу на дексах по 0.065 не продав, а на споті по 0.035 не хотілось вже.🛍 По сейлам:👍 RICE AI - очікую TGE через тиждень-два.👍 Plasma - додали премаркет, очікую TGE в першій половині вересня.👍 Billions на Kaito - закинув декілька тисяч, завтра будуть результати, чи дадуть алоку чи ні. Скоріш за все аналізується твітер. Накидали трошки більше 10М$ зі зборами 5M.👍 Ten на Legion - скіп.👍 Coinlist - поки скіп також.🥹 Ethereum скуповують лютими об'ємами, за вчора закупили на 1 мільярд доларів, що в 20 разів більше ніж середні закупки з моменту старту торгів Ethereum ETF. Альті все ж здебільше хуйово, ф'ючі єбуть усіх альткоінсезонщиків. ➡️ Свій ETH ще не продавав, але руки вже чешуться почати по-трошки фіксити, наразі тримаю у пулі ліквідності на EtherDEX і мультах.🗓 Сьогодні вийшли чергові дані по інфляції краще очікувань, може у вересня Трамп прогне ФРС на зниження ставки. Але це таке, ринку може бути як і добре так і погано від цього у короткостроку, але у довгостроковій перспективі скоріш за все позитив. 💼 Мій портфель:🌉 ETH 42%💵 USD 40%🟢 SOL 7.5%🟣 SUI 3%👍 Решта 7,5% альти по трошки: EIGEN, TOWNS, JUP, APT, WAL, W (частина для ретро чисто на аках розкидана, застейкана).🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 166 25-08-05 16:10
👀 Towns результати.🔗 Клейм тут - https://www.towns.com/token👍 Не збрили, усі аки елігбл, вчора на чекері десь 30% були not eligible, але потім чекер поправили і стали eligible, в середньому вийшло по 1.2к токенів/акк, нормально, але очікував при 10% на дроп рази в 2-3 більше, як є.👍 Історія цікава видалась, як завжди) повної інфи чому так я поки ще не бачив, але раніше було сказано про 10% на дроп TGE, нагороди для бірж не входять у цей %, вчора змінили % на дроп до 15%, на бінанс hodl дроп 3% і альфу 2% + промки байбіт і інші біржі також шматок відкусують, а на дроп РАБотягам замість обіцяних 10% роздали усього 3% (2% + 1% якщо застейкати дроп на місяць), а решту 12% походу біржам чи я хз куди і ще з цих 3% на дроп користувачам платформи близько 1/6 схавав основний таунс, за який сипанули по 40к токенів лише за 1 дію, коли середній дроп для інших був від 500 до 1500 токенів.👍 Бачив людей що збрили, але таких мабуть не багато. Великі акаунти отримали мало, чим більше поінтів, тим менше дроп. Мульти з невеликою кількістю здається найкращій варіант у цьому випадку.👍 На бінанс альфі запустились торги, ціна 0.07$ по 1350 токенів = 100$.👍 На споті ціна впала до 0.04-0.045$ на зараз.👍 Забирати дроп зараз або півтора дропи через місяць, ось у чому питання) З одного боку треба брати і забути, але 50% прям не мало ахаха. Цікаво, чи буде ті 150% дропу через місяць коштувати дорожче, ніж 100% дропу на лістингу.. Анонсів коінбейс і апбіт ще не було. 👍 Крч варіантів бачу 3, обирайте свій:➡️ Клейм одразу і в стакан.➡️ Відправляти в стейкінг і очікувати анонсу лістингів на Coinbase або UpBit і відкривання хедж шорту на суму 150% дропу.➡️ Відправляти в стейкінг і клеймити через місяць 150% дропу.🥴Що ж, не фонтан, як вже давно усі дропи в крипті, але > 0 і заєбісь) Чекаємо тепер Linea.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 158 25-08-04 10:59
🤖 TokenFi sale токену RICE. 👍 Раніше купляв NFT-робота за 1.2 BNB (~800$ на тоді). Сподіваюсь на дроп за це. 👍 Формат сейлу стандартний, вже не в перший сейл тут проходить. Буду пробувати зайти у Master Tier стейкавши на 4 роки 187500 токенів $TOKEN (зараз це ~3000$) + хеджити 80% токенів (варто тримати запас лікви на всяк випадок для доливу пози). Виходить що гарантований пройоб за стейкінг на 4 роки і вивід зі штрафом 20% це буде 600$, втрати будуть ще і хеджі, мабуть до 100$ (може і більше).👍 Крч на 1 акк треба: 3000 стейк + 2400 хедж + 500 алока = ~6k$.👍 Витрати: 600 гарантовано + хедж.👍 Вестинг: 20% на TGE, решту лінійно протягом 6 місяців.👍 Купляємо по ціні 16.5M$ FDV, ціна 80-100M$ FDV на старті цілком реально.❗️ Снепшот стейкерів 5 серпня о 7 ранку.🔗 Посилання на сейл.🔗 Посилання на стейкінг.👀 Towns. Завтра начеб-то токени повинні прийти на гаманці без клейму. Буде лістинг на споті, бінанс ходлер кампанія. Очікую хорошу оцінку і хороший дроп, якщо не збриють)🙂 Succinct. Завтра бінанс аірдроп і лістинг на альфі, скоріш за все і токени за активність дропнуть або клеймити треба буде. Але в мене копійки за дс, де 5 повідомлень, за зірки і активність у тестнеті не елігбл, контора крч.🫥 Momentum проводять сейл NFT по йобнутій ціні, виглядає як лютий кешграбчік. Скоріш за все буду витягати лікву звідти, трошки ще раз посвапаю на останок і можна сказати, що активність там я завершив.👍 Linea. Поки без апдейтів. 🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 167 25-07-27 17:20
🛍 Plasma (XLP) Sale update. 👍 Завтра закінчується час для внесення коштів у сейл для тих, хто пару місяців тому депозитив кошти. Для тих хто заніс у перше вікно отримали алокацію 5.4%, для другого вікна це 4.8% від депозиту.👍 На зараз у сейл депнули 47.5М з 50М можливих. Овералока складає 131М (дивіться дюну)👍 Решту алоки, яку не докинуть розподілять серед усіх учасників, хто закинув більше. На зараз це виглядає так: 2.5М розділять на ті 131-47.5М=83.5М. Тобто виходить, що на кожні 100 доларів буде отримано на 3$ (2.5/83.5=~3%) алокацію. Решту 97$ повернуть через 2-3 дні, а токени XPL буде отримано через півтора місяці.👍 3$ алокації купляємо по оцінці 500М FDV, від цієї ціни будуть "ікси", здається що це буде від 4-6х.👍 Виходить, що за 2-3 дні локу стейблів, майже без ризиків можна буде отримати ~10% до депонованих коштів.👍 Звісно, що це по поточним рахувалось, завтра останній день для депозиту і кількість алокації, яка недозакинута зменшиться (2.5М->1.5M мабуть) і кількість овералоки думаю сильно збільшиться за цю добу. Тому думаю, що можна буде отримати алокацію на 1-1.5% від депозиту, яка буде торгуватись в 4-6х і це буде приблизно 10% до депозиту. ❗️ IF бере 10% комісії від суми алокації.❗️ Внесок можливий до 28 липня — незалежно від того, чи брали ви участь у основному сейлі чи ні.❗️ Посилання на пул імпосібл.❗️ Дедлайн внесення: завтра 12:30.👍 Ризики усі мінімальні:— Plasma scam.— Impossible Finance scam.— Кошти повертають не через 2-3 дні, а затримують.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 169 25-07-24 08:34
😢 Cтало складніше отримувати значний профіт з ретро активностей.🪂 Аірдропи останні півтора роки виходять здебільше в невеликий плюс, без особливих профітів, частіше навіть в нуль або невеликий мінус, рідко бувають вийнятки з великими дропами.🗓 Я раз на рік в день народження підбиваю підсумки прибутків/витрат і судячи з тенденції профітів стає все менше. Загалом декілька проєктів (2-4) "вивозять" в непоганий плюс і без яких профіту було б близько нуля або зовсім трохи в плюс.⤵️ Заробити стало дуже складно, ось основні причини:👍 Проєкти зменшили % токенів на дроп, замість очікуваних "іксів" на зараз у більшості проєктів отримуються незначні або часто смішні суми.👍 Переходять до складних, нереальних критеріїв або взагалі змінюють умови розподілу токенів на ходу.👍 Додається все більше способів верифікації акаунту, необхідність прив'язки соціальних мереж (discord, twitter, KYC, Galxe, Gitcoin passport).👍 Через "маркет кондішн" сильно зменшились оцінки проєктів, мабуть рази в 3-4 за останні півтора роки.👍 Сфера стала настільки автоматизованою скриптами, що конкурувати руками майже нереально або не вигідно.👨‍💻 Як бачу роботу у майбутньому щоб бути конкурентоспроможним:👍 Міксувати активність ручної роботи + скрипти.👍 Робити активність не в одному проєкті.👍 Шукати прогалини у методах відпрацювання проєктів/фармінгу поінтів і користуватись ними.👍 Виконувати активність у незашилених проєктах або проєктах з невеликою кількістю аудиторії.👍 Не очікувати дропу в 1000$/акк. Звісно, сподіватись на це варто, але це буде або проєкт з аудиторією в 30-50к гаманців і ти будеш просто "помилкою вижившего", як було це в мене в деяких випадка (останній Walrus). Або хіба що можна отримати 1000$/акк де ти в'єбав 2000$ - це ізі)) Не ставити марних надій, коли очікувань мінімум - ментально легше бачити Not Eligible або копійковий дроп.АБО (не мій варіант):👍 Обрати 2-5 проєктів і єбашити їх софтом в 200-500-1000 аків і сподіватись, що один з цих проєктів окупить і примножить ваші витрати. ➡️ Мені здається, що цей варіант також робочий, але більш ризикований, де треба бути більш впевненим у дропі від цих проєктів.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 131 25-07-21 08:08
👍 CryptoBee updates:🌉 $ETH 3800$. Дуже швидкий рост, можна сказати безвідкатний з 2100. Росте фактично усе останні пару тижнів 🔼🙂 Succinct зробили снепшот, мейннет/TGE по очікуванням до кінця місяця. Один акк в мене з ~13k зірками.👍 Solayer. Якщо отримували дроп на початку року - можете заклеймити vesting токени.🔵 Sonic щось поки чекера не з'явилось 17 числа, клеймер по плану був на 22 число.🙂 CampNetwork. Іноді залітають бани, скрипт не запускаю поки) достатньо активності мабуть. Очікувань мінімум від проєкту, робив тому що був скрипт, руками б точно не робив.🤖 Mira (Klok). Твітнули що Snapshot soon.👍 Pump в результаті був в +50% в моменті, потім впав до рівня ціни сейлу, зараз торгується трошки в плюс.➡️ To do list:💬 AI script: Nous Research, OperRouter, Hyperbolic, Klok (Mira), ChainOpera AI.💬 Pharos - набити 4 лвл, чеканити нфт, юзати кран, майже завершив, зараз юзаю тільки кран і мінчу NFT.💬 Momentum - свапи (об'єми), депозит у пул USDC/suiUSDT.💬 Tuski testnet - створити Vault і закинути туди якийсь файл.💬 Dexes: Lighter & Backpack.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 158 25-07-17 10:52
🤔 Що анонсували Base & Coinbase на івенті A New Day One (не токен)1. Новий стек Base: • Base Chain став швидшим у 10 разів. Завдяки flashblocks блоки тепер обробляються за 200 мс. • Base Build: єдиний дешборд для запуску, просування і монетизації міні-додатків. • Base App (ex Coinbase Wallet): супер-додаток, де тепер соцмережа, чат, маркет, трейдинг і міні-додатки в одному місці. Вже в беті.2. Що всередині Base App: • Інтеграція Farcaster: кожен пост стає монетою, підписники її купують – креатор заробляє. • Трейди прямо в стрічці: дивишся, що купили друзі, одразу клікаєш і свапаєш. • Міні-додатки: Remix, Noice, Decentralized Pictures і сотні інших. • USDC Tap-to-Pay: миттєві ончейн-платежі через NFC без комісій. • Чати на базі XMTP: групи, AI агенти, миттєві USDC перекази. Все зашифровано.3. Base Account і Base Pay: • Base Account: універсальний ончейн-логін («Sign-in with Base»). • Base Pay: експрес-чекаут з оплатою в USDC. Shopify вже підключений (в США 1% кешбек).Цікавинки:1. Швидкість у 200 мс відкриває сценарії для ігор.2. Пара Farcaster & Zora створюють нову економіку контенту (пост = коін).3. Shopify & Base Pay відкривають швидкі та дешеві платежі криптою.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 135 25-07-12 10:37
👍 CryptoBee updates:😶 Pharos. Нове оф. NFT з вартістю 1 токен (5 днів юзати кран). Це вже другий такий NFT. Вважаю, що варто забрати.🙂‍↔️ ChainOpera AI. Продовжую робити чекіни за 3 центи у $BNB. Іноді розбавляю спілкуванням. 🤖 Почав робити нову зв'язку AI проектів скриптами: Hyperbolic, Nous Reserch, OpenRouter, Klok (Mira). Треба залогінитись, взяти API ключі, імпортувати у вхідні дані скрипта і запустити, відбувається спілкування одного з одним імітуючи спілкування людини з ШІ. Витрати 5-10$, оплата через крипту. Без скрипта б не робив, дуже проблематично і довго.👍 Linea. У твіттері анонс анонсу, повідомили, що TGE буде у цьому місяці, тікер буде $SBET. Сподіваюсь, що у цей раз без переносів. Треба готуватись до змагання з ADS дрейнером.👍 Nexus ноди вимкнув. 🍴 Eclipse. Написали про TGE наступного тижня.👍 Сьогодні у форматі FCFS будується сейл PumpFun на багатьох біржах, збирають 600М по оцінці 4B FDV. Премаркет торгується по >5B FDV. Багато хто хоче захеджиттсь і прийняти участь у сейлі. Ризиків багато, можна не встигнути купити, можуть маніпулятивно ліквідувати 1х плечі, може бути великий фандинг. Я вирішив пропустити.🤔 CoinBase wallet скоріш за все анонсує щось 17 числа, типу перейменування, зручність для USA рітейлу поповнення карткою, швидкі переводи, може чи якийсь прикрутять, це я фантазую) а загалом - побачимо.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 149 25-07-09 14:57
👍 CryptoBee updates:👍 Backpack анонсували Achivements другого сезону. Роздали токен $FRAG для трейдерів, токен укатався, коштує нуль, тому і дроп нульовий, невеликий кешбек. 👍 Pumpfun анонсували токенсейл з оцінкою 4 мільярди, почнеться він через 3 дні, оголосили токеноміку, що досить багато для тих, хто відпрацьовував (не я). 😴 Також бінанс анонсувала премаркет трейдинг токену PUMP на 10 число.➡️ Оцінка досить висока, подивимось завтра на бінансі премаркет, але скоріш за все приймати участь без величезної котлети немає.👍 Plasma sale, у який заносили 5 тижнів тому у дс писала, що ще орієнтовно 3 тижні буде тривати фарм поінтів за лікву. Не впевнений, але наче потім буде ще 40 днів перед отриманням токенів, щодо депнутих коштів - може повернуть раніше.👍 WalletConnect ($WCT). Дропнуть токени 14 числа:- Backpack users з баджами у першому сезоні.- SolanaMobile users.- Jupiter voters.- Phantom, Solflare users.👍 ORO AI. Нове завдання на 5к поінтів, треба записати аудіо 5-10 хвилин.👍 Mitosis. Завдання на Galxe, де можна забрати ОАТ. Для клейму треба Gitcoin >15.👍 Eclipse. Чекер ми побачили, а ось токеноміка і дата TGE буде вродовж двох тижнів. Крч дефолт треш вихід буде з ноунейм біржами і вартість токену 0.15.👍 Towns. Повинні були розподілити поінти за города, очікувалось, що після буде одразу зроблений снепшот другого сезону, про нього поки не оголосили, але з'явилась сторінку з токеном - https://www.towns.com/token, який можна буде стейкати.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 175 25-07-06 10:17
👍 CryptoBee updates:❗️ Linea $DOGEX. Обережніше з підключенням гаманця до сайту з завтрашнім клеймом, твіт з деталями.👍 Linea. 3 числа оновили сертифікати, мабуть щось тестують, скоріш за все якась інфа по токеноміці, TGE скоро з'явиться. Бачив відповідь когось з команди, що брити більше ніж вже було відбрито раніше не будуть. Сподіваюсь на це оскільки акаунти з дропом - це аки здрейнені ADS павером, які пов'язані)🙂 CampNetwork. Роблю руками цю оф. активність окрім квестів, які крутяться софтом. Забанило ~25% гаманців.🦭 Tuski. Можна зробити тестнет створивши Vault і завантаживши туди файли.🔵 Sonic. Твітнули, що дроп буде у рандомний день від 15 до 22 числа цього місяця (25% одразу, 75% протягом 9 міс). Загалом ця історія з Sonic виглядає максимально трешово. У грудні вони оголосили кампанію на 200М токенів, а ближче до розподілу (місяць тому) сказали, що буде 3 кампанії і ці 200М не на першу кампанію, а на три (дефолт) і на першу усього 80М. На зараз виглядає так, що продаж NFT за 120-150$ було максимально смарт, зараз добре буде якщо вийде хочаб 50$/акк з витратами в 30$/акк у грудні.💻 Зараз в роботі: - Lighter - фармлю поінти на цьому і наступному тижні і зав'язую.- ChainOpera AI, Pharos, CampNetwork, Monad - скриптами.- Тримаю ноди Nexus, якщо тестнет затягнеться, то вимкну через тиждень.- Testnet: Irys, N1.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація