Джерело
BeCryptoBee | OpenEden. Зробили пост з інфою про про токеноміку і дроп (7.5% full un...
169 Охват/переглядів
2025-08-15 08:12
Повідомлення №922
👍 OpenEden. Зробили пост з інфою про про токеноміку і дроп (7.5% full unlock on TGE), більше деталей 15 вересня. Я тримав лікву на парі аків вже мабуть місяців 5-6.👍 RICE AI. Сьогодні роблять снеп роботів і мабуть буде якийсь анонс по TGE, а може і не прям сьогодні.👍 Billions на Kaito. Нажаль не дали алоки, але по чатам бачу, що більшості дали або фул або половину, не дали взагалі мало кому, серед яких я. Сейл був по 100М$ FDV, цікаво подивитись на фомо через декілька місяців ахаха.👍 ChainOpera AI. З'явився новий бадж, треба створити/провзаємодіяти з 3 агентами і отримати за це разовий бонус 1к поінтів + Бадж.👍Fogo Chain. Проєкт на солані, запустили тестнет, треба для крану мати 0.1 $SOL на балансі. Думаю замультити.— Start page+кран тут.— Підключити мережу у бекпак інструкція тут.— Протоколи для тесту - Valiant, FluxBeam, RugCheck, Pyron, недавно додали і Ambient.👍 Отримав Ethos invite. Граюсь на платформі, пробую апати поінти. У проєкта Cerebro виходить NFT колекція (деталі), можна отримати WL якщо ви користувач Ethos. Якщо фармите Ethos, то можете зареєструватись на сайті Cerebro під моєю рефкою - 0D02E4B7, реєстрація через X, до якого підключений Ethos, і у розділі Profile додати Minted Wallet (EVM). Дедлайн завтра 0 6 ранку.👍 Etherscan. Це блокчейн експлорер, у них з'явилась сторінка з поінтами для тих, хто раніше реєструвався у експлорері і юзав апі чи для чогось ще. Можете зайти сюди і клеймити поінти. Колись для скриптів треба було багато апі щоб вони змінювались автоматично коли ліміт вичерпаний, на тих аках є OG reward.🥹 💪Я вже заєбавси писати ціну ефіру у кожному посту, але треба - 4600$.➡️ Премаркет $XPL з норм об'ємами - https://pro.whales.market/pre/Ethereum/XPL➡️ Премаркет Lighter points, але дивний поки - https://lighterotc.xyz/🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація