Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - BeCryptoBee
Додано 14 лип 2024

BeCryptoBee

@BeCryptoBee
Кількість підписників: 348
Фото: 660
Відео: 55
Посилання: 845
Опис:
Про аірдропи і інші активності у крипті. X - https://x.com/Be_CryptoBee Чат - @BeCryptoBee_chat Зв'язок - @BeCryptoBee_bot PerpCalc - https://becryptobee.xyz/
Джерело

BeCryptoBee | ETH 4400$🔼🪂 По ретро сказати майже нічого, усі активності що робив — д...

Логотип телеграм спільноти - BeCryptoBee BeCryptoBee @BeCryptoBee
150 Охват/переглядів 2025-08-12 12:52 Повідомлення №921
🥹 ETH 4400$🔼🪂 По ретро сказати майже нічого, усі активності що робив — дороблюю + роблю Lighter. Чогось нового і перспективного не бачу з проєктів.👀 Towns весь застейкав і вивів зі стейку, анлок 4 числа. Сподіваюсь тоді вартість токенів буде більшою ніж на TGE споті. Нажаль одразу на дексах по 0.065 не продав, а на споті по 0.035 не хотілось вже.🛍 По сейлам:👍 RICE AI - очікую TGE через тиждень-два.👍 Plasma - додали премаркет, очікую TGE в першій половині вересня.👍 Billions на Kaito - закинув декілька тисяч, завтра будуть результати, чи дадуть алоку чи ні. Скоріш за все аналізується твітер. Накидали трошки більше 10М$ зі зборами 5M.👍 Ten на Legion - скіп.👍 Coinlist - поки скіп також.🥹 Ethereum скуповують лютими об'ємами, за вчора закупили на 1 мільярд доларів, що в 20 разів більше ніж середні закупки з моменту старту торгів Ethereum ETF. Альті все ж здебільше хуйово, ф'ючі єбуть усіх альткоінсезонщиків. ➡️ Свій ETH ще не продавав, але руки вже чешуться почати по-трошки фіксити, наразі тримаю у пулі ліквідності на EtherDEX і мультах.🗓 Сьогодні вийшли чергові дані по інфляції краще очікувань, може у вересня Трамп прогне ФРС на зниження ставки. Але це таке, ринку може бути як і добре так і погано від цього у короткостроку, але у довгостроковій перспективі скоріш за все позитив. 💼 Мій портфель:🌉 ETH 42%💵 USD 40%🟢 SOL 7.5%🟣 SUI 3%👍 Решта 7,5% альти по трошки: EIGEN, TOWNS, JUP, APT, WAL, W (частина для ретро чисто на аках розкидана, застейкана).🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація