Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - BeCryptoBee
Додано 14 лип 2024

BeCryptoBee

@BeCryptoBee
Кількість підписників: 348
Фото: 660
Відео: 55
Посилання: 845
Опис:
Про аірдропи і інші активності у крипті. X - https://x.com/Be_CryptoBee Чат - @BeCryptoBee_chat Зв'язок - @BeCryptoBee_bot PerpCalc - https://becryptobee.xyz/
Джерело

BeCryptoBee | Towns результати.🔗 Клейм тут - https://www.towns.com/token👍 Не збрили,...

Логотип телеграм спільноти - BeCryptoBee BeCryptoBee @BeCryptoBee
166 Охват/переглядів 2025-08-05 16:10 Повідомлення №918
👀 Towns результати.🔗 Клейм тут - https://www.towns.com/token👍 Не збрили, усі аки елігбл, вчора на чекері десь 30% були not eligible, але потім чекер поправили і стали eligible, в середньому вийшло по 1.2к токенів/акк, нормально, але очікував при 10% на дроп рази в 2-3 більше, як є.👍 Історія цікава видалась, як завжди) повної інфи чому так я поки ще не бачив, але раніше було сказано про 10% на дроп TGE, нагороди для бірж не входять у цей %, вчора змінили % на дроп до 15%, на бінанс hodl дроп 3% і альфу 2% + промки байбіт і інші біржі також шматок відкусують, а на дроп РАБотягам замість обіцяних 10% роздали усього 3% (2% + 1% якщо застейкати дроп на місяць), а решту 12% походу біржам чи я хз куди і ще з цих 3% на дроп користувачам платформи близько 1/6 схавав основний таунс, за який сипанули по 40к токенів лише за 1 дію, коли середній дроп для інших був від 500 до 1500 токенів.👍 Бачив людей що збрили, але таких мабуть не багато. Великі акаунти отримали мало, чим більше поінтів, тим менше дроп. Мульти з невеликою кількістю здається найкращій варіант у цьому випадку.👍 На бінанс альфі запустились торги, ціна 0.07$ по 1350 токенів = 100$.👍 На споті ціна впала до 0.04-0.045$ на зараз.👍 Забирати дроп зараз або півтора дропи через місяць, ось у чому питання) З одного боку треба брати і забути, але 50% прям не мало ахаха. Цікаво, чи буде ті 150% дропу через місяць коштувати дорожче, ніж 100% дропу на лістингу.. Анонсів коінбейс і апбіт ще не було. 👍 Крч варіантів бачу 3, обирайте свій:➡️ Клейм одразу і в стакан.➡️ Відправляти в стейкінг і очікувати анонсу лістингів на Coinbase або UpBit і відкривання хедж шорту на суму 150% дропу.➡️ Відправляти в стейкінг і клеймити через місяць 150% дропу.🥴Що ж, не фонтан, як вже давно усі дропи в крипті, але > 0 і заєбісь) Чекаємо тепер Linea.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація