Джерело
BeCryptoBee | TokenFi sale токену RICE. 👍 Раніше купляв NFT-робота за 1.2 BNB (~800$...
158 Охват/переглядів
2025-08-04 10:59
Повідомлення №916
🤖 TokenFi sale токену RICE. 👍 Раніше купляв NFT-робота за 1.2 BNB (~800$ на тоді). Сподіваюсь на дроп за це. 👍 Формат сейлу стандартний, вже не в перший сейл тут проходить. Буду пробувати зайти у Master Tier стейкавши на 4 роки 187500 токенів $TOKEN (зараз це ~3000$) + хеджити 80% токенів (варто тримати запас лікви на всяк випадок для доливу пози). Виходить що гарантований пройоб за стейкінг на 4 роки і вивід зі штрафом 20% це буде 600$, втрати будуть ще і хеджі, мабуть до 100$ (може і більше).👍 Крч на 1 акк треба: 3000 стейк + 2400 хедж + 500 алока = ~6k$.👍 Витрати: 600 гарантовано + хедж.👍 Вестинг: 20% на TGE, решту лінійно протягом 6 місяців.👍 Купляємо по ціні 16.5M$ FDV, ціна 80-100M$ FDV на старті цілком реально.❗️ Снепшот стейкерів 5 серпня о 7 ранку.🔗 Посилання на сейл.🔗 Посилання на стейкінг.👀 Towns. Завтра начеб-то токени повинні прийти на гаманці без клейму. Буде лістинг на споті, бінанс ходлер кампанія. Очікую хорошу оцінку і хороший дроп, якщо не збриють)🙂 Succinct. Завтра бінанс аірдроп і лістинг на альфі, скоріш за все і токени за активність дропнуть або клеймити треба буде. Але в мене копійки за дс, де 5 повідомлень, за зірки і активність у тестнеті не елігбл, контора крч.🫥 Momentum проводять сейл NFT по йобнутій ціні, виглядає як лютий кешграбчік. Скоріш за все буду витягати лікву звідти, трошки ще раз посвапаю на останок і можна сказати, що активність там я завершив.👍 Linea. Поки без апдейтів. 🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація