Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - BeCryptoBee
Додано 14 лип 2024

BeCryptoBee

@BeCryptoBee
Кількість підписників: 348
Фото: 660
Відео: 55
Посилання: 845
Опис:
Про аірдропи і інші активності у крипті. X - https://x.com/Be_CryptoBee Чат - @BeCryptoBee_chat Зв'язок - @BeCryptoBee_bot PerpCalc - https://becryptobee.xyz/

👥 Кількість підписників

348
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: -4

👁️ Середній перегляд на повідомлення

152
Середній/День:: 111
Середній/Тиждень:: 158
ERR: 43.68%

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0.1

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 205 26-01-07 12:29
🌍💶💶 Вижимка по вивченню DAC8 (ЄС дериктива) & CARF (глобальний стандарт). 🔵️ Україна поки не підключена до цих деректив, тому якщо у вас скрізь вказано резидентство України, то турбуватись ні про що. Декларувати крипту також поки у нас немає обов'язку, якщо ви не політик, може тут такі є 😅 Тому це стосується більше резидентів Європи і країн CARF by2027, дані по яким почали збиратись у цьому році.🔵️ Усі біржі з 2026 року передають дані у податкові кожної з країн, які зазначені у CARF і DAC8, якщо у вас вказана країна з Proof of Address, то дані будуть збиратись, потім передаватись. 🔵️ Спочатку перший 2026 рік збирають, на наступний рік 2027 передають, те що <2026 року автоматично передаватись не буде, але якщо буде запит від структур — ізі будуть. 🔵️ Не усі країни з 2027 отримають дані від бірж і інших сервісів, які працюють з криптою, а ті які позначені на скрині "by2027", дані почали збиратись в 2026, дані для by2028 почнуть збиратись в 2027 і т.д.).🔵️ Якщо будуть сильні розбіжності у поданих деклараціях про доходи (або її не буде, а повинна бути), то податкова може прийти в гості з питаннями.🔵️ Зараз можуть біржі і інші європейські сервіси, які працюють з криптою перепитувати пруф оф адрес, це їм треба щоб розуміти, збирати по вам дані чи ні. Також можуть вибірково питати на чий гаманець виводяться кошти.➡️ Щодо Trustee, то багато хто вказував там європейське резидентство, тому що українське вони не обслуговували. Зараз у вас два варіанти, або продовжувати користуватись, знаючи, що по вам буде складений звіт у податкову в кінці року або закрити рахунок і спробувати знайти щось інше, у випадку резидентства України можна використовувати:1️⃣Картку Redot можна юзати ще рік, тому що місце їх реєстрації підпадає під звітність у 2028 році, а збирання інфи почнеться у 2027. 2️⃣Картки бірж Bybit, Kucoin також ок, тому що резиденство на біржах вказано українське і начеб-то оплата в Україні повинна здійснюватись.3️⃣Ну або просто через Р2Р виводити, що несе свої ризики.🇺🇦 Якщо скрізь у вас було вказано резидентство українське — проблем поки не повинно бути, якщо не українське, то там вже треба трошки покрутитись.➡️ Я скоріш за все закрию рахунок Trustee і перейду на Bybit картку (рефка), можливо і на Redot. По Bybit здається, що транзи менше 10$ не проходять, спосіб оплати онлайн Apple Pay і Visa/MasterCard проходять, а ось Google Pay не проходять, по терміналу оплата також повинна проходити.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 170 25-12-31 15:03
👍🎄 BeCryptoBee. Результати 2025 року 🎁🍾Вітаю усіх з прийдешнім Новим Роком! 🗒 Вирішив зробити міні звіт для історії. Випишу значні плюсові і мінусові події, які відбулись у цьому році, не буду враховувати невеликі насипки, а лише те, що є значною для мене сумою і зафіксованою. Плюсові кейси:👍 BID sale👍 Solayer sale👍 Walrus (дроп раз і два)👍 Rise sale👍 XPL sale👍 ChainOpera👍 Не зачепив флешкраш 10.10.2025👍 Lighter ⚡️⚡️⚡️ Мінусові:👍 Здрейнили велику суму з мультів через розширення ADS power.👍 Не фіксанув Linea, зараз це -75% від можливої ціні продажу.👍 Фіксанув дроп Aster по 0.07 на 1к, при поході його до 2$ було боляче.👍 Фіксанув альту в мінус досить пізно, а не "на хаях", коли ефір був по 4к+, але все одно вийшло значно краще ніж зробив би це зараз.👍 Чомусь скіпнув XPL і не отримав бейс ревард 10к/акк.👍 В купі з фармом перпів дозволив собі трошки полудити, але добре, що це було на незначні суми і останній трейд успішний😁➡️ Заходячи в 2025 рік було багато очікувань від вже відпрацьованих проектів, очікувань більшість з яких не виправдалась, а заходячи у 2026й — відпрацьованих проєктів значно менше, я б сказав мінімум. У другій половині 2025 я став більш орієнтовано обирати, що крутити, де не проєбати грошики, і, можливо, іноді краще посидіти на заборі ніж робити щось задля того щоб робити, але дякуючи лайтеру рік вийшов значущим, хоча і без нього рік видався б нормальним, можливостей проїбатись було дуже багато.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 220 25-12-22 11:12
🎅 Opinion & Etherealфарм перед новорічними святами🎄😴 Opinion. В минулому тижні тестив фармінг Opinion поінтів 4 дні, вийшли витрати 9.4$/поінт, здається що можна було б дешевше десь на 25% тому що один разок боти викупили лімітку і мені прийшлось продати дешевше у дирявому стакані.💬 Ціна в принципі влаштовує, поінт може коштувати 30-50+$, що виглядає нормальним фармом. Щодо TGE, то десь була інфа про вихід до китайського нового року, а це середина лютого.💬 Тому виглядає норм варіант пофармити стейблами, є потенціал на "ікси", є уявний дедлайн, є мета премаркетів, підтримка CZ.💬 Загалом виглядає як не дуже складний фармінг, але фактично досить складний через багато нюансів, мікро пройобів, подивлюсь ще що буде на цьому тижні, якщо така ж ціна +-, то буду продовжувати. Наступний розподіл токенів також у неділю.🗒 Як фармлю:1️⃣Шукаю маркети з середніми обє'мами, спред між YES/NO 0.5-5, повинно бути >80-90% YES/NO ставку, звертати увагу на об'єм стакану, можна обирати маркети з символом подарунка = бонус поінтс.2️⃣ Більшу частину ставки купляю ліміткою (80-90% YES/NO) в доларовому еквіваленті, іншу дельта-нейтрально (10/20%) купляю ліміткою по тій же ціні в shares = наливаю свою ж лімітку = по маркету. Лімітка = 0 комси, маркет = комса, тому краще купляти ліміткою більшу частину позиції, а решту по маркету з мінімальною кількістю комісії.3️⃣ Можна нормально так об'єбатись, якщо твою лімітку хтось схаває, а стакан дирявий і прийдеться продавати в значний мінус, тому варто робити досить швидко і здається, що від цього не застрахуватись.4️⃣ Запустили акцію, у рамках якої за наступні 2 тижні роздадуть додатково 100к поінтів (тобто замість 200к за два тижні буде 300к). Деталі у твіті.🕯 Ethereal DEX. Вирішив трохи і там покрутити об'єми. Користувачів мало, об'ємів мало, поінти повинні виходити дешеві відповідно до розрахунку їх вартості, особливо перед хайпом лайтеру і його дропу. Може вже навіть і пізно взявся. По ідеї якщо поінт буде виходити до 0.01$, то це окей, очікую ціну від 0.02 до 0.05 в залежності від тривалості фарму, % на дроп і "теоретичній оцінці".🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 157 25-11-26 14:01
👘🤤 Monad Coinbase. TGE по ціні сейлу протягом перших декількох годин ~0.025$, через півдня почали рости до 0.04$, зараз вже ближче до 0.05$. Я все таки скіпнув.🥹 MegaETH. Вчора відкривали пул на 250M$, сайт лагав хвилин 40, ставка на поліку на занов протягом 15 хвилин зробила ікси через цей прикол, заповнили за пару хвилин без сповіщення що розлагало, потім вони збільшили пул до 1 мільярда, побачили що туго йде і закрили через півгодини на 500М) Крінж якийсь відбувався у прямому ефірі. Я також не заносив. 🛍 Aztec. Можливо і не 😤, твітнули про zkMoney юзерів і що вони доступні до сейлу, а можливо це буде дроп, десь ще читав про 10%. Цікаво ось.. може варто зробити на такі акаунти (в мене їх штук 20-30) КУС і депнути по 100 баксів, морозити не дуже хочеться, але дроп може буде тільки тим, хто пройде КУС і прийме участь у сейлі, питань більше ніж відповідей, дедлайн 2 грудня.😎 Lighter. Затягують зі спотом вже майже на місяць, десь тиждень тому запустили спот у тестнеті, скоріш за все протягом тижня запустять мейннет. По мемкоіну і токену інфа додаткова не з'являлась, але чутки ніби TGE йде по плану, не дуже зрозуміло як може бути по плану, якщо планували спот місяць тому, через тиждень-два мем токен, а через місяць токен. Не буде мему і одразу токен або я хз. Ставка на поліку за TGE у цьому році гуляє в диапазоні 50-65%. Додали тікер HOOD (Robinhood) і BASE (Coinbase). Рухаються гарно, фомо є, поінти купляють по 50$ на ОТС, але осадочєк від затягувань присутній(😶‍🌫️ Superform. Буде сейл на Legion по 90М$ FDV, TGE 23.12. Інші деталі згодом. Колись давно щось там тримав, роздадуть або копійки або нічого думаю)🎱 Polymarket, Opinion, Kalshi. Якось не стоїть на них, не знаю, як крутити "правильно" і дешево не розумію, інакше виглядає як лудка, приймати участь у якій не хочу.🌉🌉 Мейджори після падіння кайфують майже на місці, нічого особливо не росте і не падає.➡️ Загалом активність впала максимально, інвестів мінімум, проєкти виходять через сейли по єбать яким оцінкам, бінанс альфа загнулась (начеб-то майже не профітно), нічого робити взагалі, окрім як лайтер, ще пари перпів (які вже значно дорожче ніж декілька місяців тому по вартості поінту і які вийдуть невідомо коли) і предікшн маркетів. Звісно можна завжди знайти щось, але хочеться щось більш прозоре по розрахункам, датам виходу.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 176 25-11-18 08:54
☺️ Привіт! Пропишу свої думки 👇🔽 Ринок падає, активностей нормальних немає, тиша якась дивна відбувається, навіть у ведмежку здавалось більше активностей було, нових трендів немає якось. Предікшн маркети як і перпи виглядають як застрибнути в останній потяг, ICO не виглядають привабливими, або виходять проєкти по йобнутим оцінкам або збривають дуже жорстко усіх або дають алокацію в 100-200$ з депом в 3-5к$/акк. 🧑‍💻 Сам я зараз переписую під UI формат скрипти для полегшення сибільства: тг боти, бріджі, баланс чекер, виводи з бірж, гаманців і т.д. Пару тижнів тому позбувся деякої альти, перелився у стейбли, залишилось 4 актива: ETH, SOL, Aster, Linea, де перші два займають 85% від цих токенів, стейбли лежать в AAVE і Lighter. Не хочеться зараз їх совати у будь-які протоколи.🤔 Все складніше "вижити" у цьому криптовому світі новачкам, мабуть зараз нереально без капіталу "залетіти" в крипту і щось отримувати, як це було декілька років тому, вас десь жахнуть: або ф'ючі або дропи або антік або протокол зламають або ще щось. Чогось стабільного тут немає, на промках не наживешся, тестнети крутять фул автоматизовано і навіть якщо щось роздають - треба бути дуже везучим щоб потрапити під аірдроп, а платні адекватні активності зараз практично відсутні. Здається, що навпаки якраз в такі моменти відносної тиші треба щось робити, але так заєбали ці раги, сками, дрейни, безліч мозливостей обпіктись, що не хочеться робити щось, у чому не впевнений, рік-два тому такого відчуття не було. Подібні відчуття в мене були, коли я задавався питанням на хаях: "а чи не зафікситись?"))) Може зараз подібний момент, а може це тільки початок.🪂 Велика надія на Lighter, Backpack і може ще щось з минулого вистрелить, але на це розрахунку вже немає. Іноді здається, що краще пересидіти "на заборі", ніж лізти у все поспіль і не робити щось задля того, щоб просто робити.➡️ Поточні апдейти:👘🤤 Monad Coinbase. Тут наче сейл непоганий може бути, але стрьомно через те, що Coinbase дуже не хоче бачити сибілів і розкидує переверіфи за кожну дію і все б нічого якби вони давали можливість виводу коштів, але ні, якщо реверіф не проходиш - кошти залишаються не з тобою. Навіть коли проходиш "правильно" реверіф, то все одно акк блочать. Начеб-то можна якось зареєструватись "по правильному", щоб тебе не трахнули, але виглядає як впадлу або я хз навіть як це назвати))) Типу знайти надійного КУСера, який міг би проходити реверіф якщо він прилетить і щоб хочаб гроші повернути. Щоб прям ікси якісь йобнуті там були - здається не повинно бути. Гарний формат filling up from the bottom, думаю по 500-1000$/акк занести дадуть, може навіть і більше через складність реєстрації, реверіфу. Якщо цікаво, то можу скинути як правильно реєструватись.📆 Дедлайн реєстрації здається 24 число.😤 Aztec. Робив щось там роки 3 тому, рік тому були чутки що буде вихід токену і early не будуть забуті, але зараз вони оголосили сейл з оцінкою здається 300М$. Блокчейн і проєкт, який виступав за анонімність тепер каже, що дропу не буде, а для сейлу треба пройти КУС) Сподіваюсь, що вони не зберуть навіть необхідну суму, але може перевдягнусь на ходу пізніше, ще пару тижнів є.😎 Lighter. Немає апдейтів, ставки на вихід у цьому році на поліку зменшуються, впали з 90% до 77%. Скриптові аки докручую останній тиждень до 10 поінтів/акк. Ручні вже не чипаю більше двох місяців, там отримую поінти тільки з рефералів.🕯Trade.xyz відкрили доступ для усіх, я не роблю.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 199 25-11-11 10:00
👍 Хелоу, давно не писав, особливо і нічого, роблю лише Lighter.❗️ Прочитав щойно про злом ADS power, підміну розширень, але не впевнений що це правда.🥹 MegaETH. В сейл потрапили обрані 10%, або інфли або з нфт + текстнет активністю, зальотних не було. За 1 хвилину Head of Ecosystem MegaEth пояснює чому дропи вже нікому не потрібні і чому вони пішли у бік ICO.👘 Coinbase анонсували майданчик для проведення public ICO, першим таким буде Monad (анонс і деталі). Формат filling up from the bottom означає, що усім дадуть мінімальну суму незалежно від перепідписки, буде мабуть розумно мультити, але які будуть умови по переверіфам це відкрите питання. Сейл по оцінці 2.5 мільярди, що досить не мало. Звісно, що премаркет на зараз дорожче, але тримати його і не складно, іксів не буде, але якісь відсотки профіту повинні бути. Хочеться сказати, що це перше ICO нової платформи від Base і вони не можуть обісратись, але згадую Linea, яка зараз коштує менше ніж деякі мемкоіни, то казати подібне вже не буду.💵 Stable. Скіпнув, але якщо хтось ні, то там продовжили ще на 24 години КУС верифікацію. Поки не жалкую, що скіпнув, муви якісь кончені у них..😴 Aster — завершився фармінг 3 сезону. 4й сезон буде тривати до 21 грудня, на дроп виділили 1.5% монет, по 0.25% на тиждень. Чекер дропа 3го сезону буде 1 грудня, клейм буде 15 грудня.😎 Lighter. Споту не видно, мемтокену теж. Тиша. Поінт на скриптах виходить ~10$, але кількісно фармиться сильно менше, ніж раніше.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 154 25-11-07 09:45
💵 Stable апдейт.🔵️Вчора на сайті не працював підпис, несли через контракт або багом в UI. 🔵️Зараз вони викатили анонс, у якому змінили умови.🔵️Оскільки у них дирява API/RPC і все що тільки можна вони не змогли фільтранути юзерів які заносили через сайт або не через сайт.🔵️Дали ще 24 години на дозанос усім бажаючим.🔵️Формат буде перепідписка, а не "хто встиг".🔵️Вивести можна до тих пір поки не пройдете КУС.🔵️КУС можна буде проходити від завтра протягом 3 діб.➡️ Не знаю.. мутна ситуація.. Здається, що ред флагів більше ніж грін.🟢Твітеру місяць, хоча підписки норм.🟢Премаркет гарний, але намальований же 100%.🟢Результат плазми, по якому в усіх фомо і по APY і по бейзреварду.🟢Ринок червоний, зараз ще і стейбли рагнути не хочеться.🟢Поведінка команди кончена, зробили сайт за допомогою курсора походу, вирішили "об'єбати" усіх щоб піздували на сайт ввівши термс оф агрімент і забули RPC придбати нормальне або альтернативних провайдерів взяти, ну це ж взагалі пізда) я коли скрипти роблю собі на перевірки балансів або антидрейн собі на гаманці беру блятся рпс по 50-200 баксів, а тут тіпи взагалі хуй забили.➡️ Мабуть на зараз виведу кошти з контракту, подивлюсь за ситуацією протягом дня.До анонсу з цією перепідпискою у них було на контракті 800 лямів, після цього анонсу 770М. Або усі зрозуміли що пахне пісюнами або маніпуляцію і в останній момент дозакинуть.📄 Вивід через контракт: сюди, connect to web3, функція №10, зверху сума виводу*10^6, receiver - ваша адреса, owner - ваша адреса і підписати, можна виводити не все.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 126 25-10-29 10:01
🥹 MegaETH апдейти. Сайт з депозитом.🪙 Є дюна, де можна глянути хто скільки закинув.🕊 Зробили твіт, де сказали, що будуть додаткові токени в мейннеті для тих, хто закине мінімалку у сейл, але шо вони там можуть придумати можна тільки здогадуватись. Пожартували що руслани не будуть допущені (сибіли).👍 На Polymarket є ставка на кількість заносу і там смачні відсотки.Я закину на усі аки, на два мінімалку 2650$, на третій решту від плану.💵 Stable. На наступному тижні відкриють депозити. Будуть якісь умови для депозиту, ліміти, обмежений час.😎 Lighter. 🟠️ Часто щось вони вимикаються на тех. роботи на 10-30 хвилин, думав, що у "мейннеті" буде навпаки рідше. 🟠️ Вчора була спроба винести шортистів токену MON як це було на хайпері з XPL, але жодної ліквідації не було тому що ціні підтягувались з оракл, тому отримали прибуток LLP і ті, хто шортив з любим плечем. Графік підчистили від цього спайку.🟠️ Також вчора була проблема з транзакціями тому що хтось походу включив ботоферму на повну і наскільки зрозумів заспамив ботами 30% усіх апі колів. Ботів йобнули, поінти забрали. І тут не зрозуміло, забрали те що вони раніше зафармили або прибрали поінти які вони повинні були б отримати.🌊 Pacifica. Збільшили кількість поточних поінтів у 20 разів, тепер відобраєаться 20х від того що у вас було нафармлено і далі будуть нараховувати теж у 20 разів більше поінтів. Це думаю типу прикольчика як у Lighter, де вони додали десятичні до сотих, але тут вирішили не дробити, а помножити поінти) Витратив 400 баксів на прокрут у парі з лайтером, об'єм на HYPE, SOL 1.4М$, гляну на вартість поінта і думаю на цьому закінчу з пацифікою)👍 Linea. Скаміна єбана походу)😴 Aster. Оголосив про байбеки, але скоріш за все як минуле)🤖 RICE. Сьогодні трошки пдіріс, памп на фоні пампу робосектору.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 121 25-10-22 08:32
🥹 Підключив гаманець до ethgas.com (рефка), можна виконати декілька "квестів". Десь там знайшли технології.🤔 Base. Оновили свою гільдію, можна проклікати що клікається і забрати ролі у дискорді.🟢 Завтра клейм Meteora, оцінка 1B$, більшість очікували більшу — 2-3, але кого це єбе) Заберу що дають і мабуть в стакан, а може потримаю тиждень і потім в стакан.🕯 Цікаво поспостерігати над експериментом як трейдять AI, почали з 10к, поки перемагає DeepSeek & Grok, пасуть задніх GPT & Gemini, але поки виглядає, як рандом, де деп може впасти і вирости на -60% протягом тижня — https://nof1.ai/➡️ Мало чим займаюсь зараз:— Крутиться скрипт Lighter на мультах.— Вручну мінімально роблю об'єми на Backpack & Lighter, хочу побачити що там по поінтам буде виходити. — Чомусь до скрипта Pacifica & Lighter і Extended & Lighter не доходять руки. Думаю, що поганий ринок впливає на мої рішення.— Monad закинув у стейкінг.— Base мабуть прогоню ферму через цю гільдію.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація
👁 140 25-10-20 09:01
⭐️ HyperUnit & trade.xyz — обхід обмеженого доступа. Це основний брідж у Hyperliquid (nonEVM мережі також). Також вони недавно запустили свій PerpDEX trade.xyz, доступ до якого мають лише ті, хто мав 5M об'ємів на Hyperliquid. ➡️ Думаю відпрацювати проєкт двома способами.1️⃣ Робити бріджи на сайті - декілька активних днів, декілька асетів, мереж.2️⃣ Активність у trade.xyzне на пряму, а через based (у дс підтвердили, що за не пряму взаємодію також нараховуються поінти на trade.xyz).🟠 Зареєструватись через гаманець, підключити пошту, робимо депозит у USDC наприклад з Arbitrum, Base.🟠 У розділі токенів змінюємо BTC на XYZ100 (індекс топ100 нефінансових компаній США), біля кнопок Long, Short натискаємо Transfer Funds і переводимо на XYZ необхідну суму. 🟠 Так робимо не 3-4 аках, потім на одному відкриваємо лонг, на інших 2-3 шорт, торгуємо дельтою, комісія велика, об'ємів мало, у ордербуку буде палевно крутити великі об'ємі, тому по трошку). Мінімальний ордер - 125$ (з 20 плечем це 6.25$, менше депати немає сенсу).🎒 Backpack. 4ий сезон буде останнім перед TGE, усього буде 10 сезонів, зараз закінчується третій. Сьогодні почну відкручувати Solana Mobile акаунти. Треба у додатку на телефоні підключити гаманець який має NFT, яке отримане при першому запуску телефона. Комісія буде повернена у кінці календарного місяця, зараз протестую, витративши невелику кількість коштів і якщо отримаю повернення - продовжу у наступному місяці.🔥 Канал | 💬 Чат | 📌 Навігація