Fuente
Іван Зимбицький | Математика це найбільший важливий предмет в школі, але система ніколи ...
876 Vistas/Alcance
2025-09-02 15:25
Mensaje №4763
Математика це найбільший важливий предмет в школі, але система ніколи не пояснює чому. Я спробую. Математика це спосіб мислення. Найважливіше в житті це рішення які людина приймає. Але перед рішенням йде аналіз. Ти отримуєш якісь дані, аналізуєш іх і приймаєш рішення. Далі йде дія і це все визначає твою долю. Якщо людина не вміє оперувати цифрами, фактами, що тренує математика. тоді що лишається для прийняття рішень? Емоції, астрологи та чуйка? І це веде до катастрофічних наслідків. Кожен день ти аналізуєш дані та приймаєш рішення - скільки часу треба щоб це зробити? Скільки треба зробити дзвінків що виконати план? Скільки хвилин займе щоб добратися на зустріч і не запізнитися? Кожна бізнес зустріч починається з питання - яка наша ціль? Де ми зараз (фактами: ліди, конверсії, чеки, витрати і тд)? Потім дані аналізують і приймають рішення. Від якості цих рішень все і залежить. Уорен Бафет якось сказав, що в нього немає ніяких інсайдерських знань який немають інші. Його перевага в тому як він аналізує дані і приймає рішення. Тому математика це спосіб мислення і найбільш адекватний.Але нажаль школа тільки заставляє рахувати косинуси, синуси, квадрати не пояснюючи взагалі навіщо це робити. Спитайте 1000 учнів школи і ніхто не зможе відповісти чітко і конкретно навіщо вивчати математику. Як саме це знадобиться в житті.Більш того із 1000 вчителів жоден цього також не знає і не розуміє.