Fuente
Іван Зимбицький | Що я можу сказати на 1 вересня? Побажати кожному, щоб перше вересня у ...
745 Vistas/Alcance
2025-09-01 18:58
Mensaje №4761
Що я можу сказати на 1 вересня? Побажати кожному, щоб перше вересня у вас було кожного дня. З моменту як я проснувся в мене день знань. Кожен день. Поганий день якщо я нічого нового не вивчив. Не став трохи мудрішим. В мене є дочка. Ій 15 років. Сьогодні вона пішла в 10 клас. Поміняла школу. Сама. Я хотів, щоб вона в іншу ходила, але вона сама вирішила. Вчора купив їй абонемент в спортзал на рік. Вона буде ходити, бо кожного дня стрибає на скакалці 2000 раз вже майже рік. Одна хороша звичка є. Моя ціль виробити їй звичку читати. Поки не вдається, але в мене є план як це зробити. Ці дві звички в 100 раз важливіше 1 вересня. Так я не вірю в шкільну систему України. Вона не працює. Вона надзвичайно погана і навіть шкідлива для дітей. Це видно по ВВП. Всі це відчувають зараз. Ніяких інших доказів не потрібно. Я вважаю, що цю систему неможливо змінити. Але можна свою дитину врятувати від неі. Як? Навчити думати власною головою, а для цього ніколи не робити за неї домашні роботи бо школа це її відповідальність. Друге це привчити займатися спортом. В мене сьогодні було 2 тренування, а ще заставив дружину сходити на спорт. Третє це читати, читати, читати. Правильна система освіти має робити ці речі. Навчити критично мислити, навчити бути фізично здоровими та навчити любити вчитися. Все життя!