Fuente
Іван Зимбицький | Я впевнений, що вже Стейки Карпат продають найбільше стейків звичайним...
861 Vistas/Alcance
2025-09-09 08:57
Mensaje №4772
Я впевнений, що вже Стейки Карпат продають найбільше стейків звичайним людям ніж будь-який інший онлайн чи офлайн магазин в Україні. Що це значить? Це означає, що ми активно розвиваємо гастрономію в країні, формуємо новий сегмент економіки, буст отримують фермери, бо росте попит на якісну яловичину, завдяки цьому попиту будуть появлятися нові ферми (ми вже плануємо робити нову ферму). Окрім того багато людей в прифронтових містах та селах де є нова пошта купують нашу продукцію, а це 250+ видів якісної фермерської їжі, що робить їх життя трохи кращим (бо не скрізь є ресторани щоб насолодитися та відпочити ). Також сотні людей із-за кордону можуть дбати про своїх батьків та рідних замовляючи ім бокси якісної їжі з найкращим сервісом. P.S. хто не пробував дарувати бокс крафтового мяса на день народження чи інші свята рекомендую спробувати. Це перемагає все! І завжди влучно! Я вже не кажу про робочі місця, податки та інші соціальні бенефіти. І що важливо памʼятати, що будь-який бізнес він створюється не грошима, а завдяки здобутим знанням та правильним рішенням. Всім хейтерам які пишуть мені гидоти хочу сказати сосі!ь невдахи! Ви ніколи не зрозумієте, що таке створити бізнес з нуля та зробити його успішним. Ви нікчемні і я маю вам це нагадати. Щоб ви погано спали від заздощів та гною.Щоб не траплялося ми будемо рухатися тільки вперед! Воплі, хейт, заздрість невдах це вітер який допомагає нам рухатися ще бистріше вперед.