Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Житомир Мобільний
Añadido 06 dic. 2025

Житомир Мобільний

@zhytomyr_auto
Número de suscriptores: 577
Fotos: 962
Videos: 636
Enlaces: 252
Descripción:
Новини та події міста Житомир. Напиши нам - @content_manager_zt
Fuente

Житомир Мобільний | Що не так із McDonald’s на Покровській? Коротко. Новий McDonald’s у Жи...

Logotipo de la comunidad de telegram - Житомир Мобільний Житомир Мобільний @zhytomyr_auto
178 Vistas/Alcance 2025-12-24 10:55 Mensaje №1241
Що не так із McDonald’s на Покровській? Коротко. Новий McDonald’s у Житомирі відкрився, але разом із ним з’явився цілий набір міських проблем на які звернув увагу Андрій Шайда, автор пабліку "Тут є місто" Зібрали список основних косяків, які було видно неозброєним оком вже в перший день відкриття.📌 Пріоритет — машини, не людиПід час вибору місця і проєктування акцент зробили на автопотік і McDrive. Дві лінії видачі — ок, але всі рішення з благоустрою фактично підпорядковані автомобілям, а не пішоходам.🔻 Погіршення пішохідної доступностіТротуар по Покровській звузили до мінімуму, щоб “втиснути” смугу виїзду з McDrive.У найвужчому місці — 1,2 м. Для міста — це реально критично: двом людям розійтися складно, не кажучи вже про візки чи маломобільних людей.🤥 Абсурд із землею. Буквально збоку — велика вільна площа. Можна було розширити тротуар і компенсувати звуження з боку дороги. Але цього просто не зробили. Чому — питання відкрите.🚧 Незавершене благоустрійНа Покровській біля входу в ресторан досі немає нормального асфальту. Це напряму б’є по доступності простору — і зовні, і всередині самого закладу.🔻 Немає “острівків безпеки” на переходахФормально — це відповідальність міста, а не McDonald’s. Але факт лишається фактом: біля нового ресторану пішоходи залишилися без елементарних рішень для безпеки. Місто, як часто буває, проігнорувало.🔻 Зупинка без “антикишені”Зупинку громадського транспорту перенесли вперед заради заїзду на McDrive.Але:антикишені не зробили;водії продовжують там паркуватися;тролейбуси й автобуси стають “як вийде”.🚎 Провал з тролейбусом №10АМаршрут «Богунія – Вокзал» так і не запрацював нормально.№10 ходить лише в години пік у будні;у міжпік і на вихідних — без змін;людям з Богунії — або маршрутка №26, або складні пересадки через центр і Крошню.😆 Бонус-рівеньНаші кмітливі водії швидко освоїли смугу заїзду на McDrive як ще одну парковку. Логічне завершення всієї історії.Житомир GO 🏃‍♂️‍➡️