19 березня 2021 Зеленський вперше поообіцяв запровадити економічний паспорт українця, який допоможе дітям отримувати кошти від користування та видобутку надр України.Вдруге він пообіцяв запровадити економічний паспорт українця 1 грудня 2021 року."Економічний паспорт дозволить дітям до 16 років накопичити по $10 тис. для дітей, що народились 2019 р. і пізніше ". - пообіцяв Президент.Депутати "слуги" у ВР стоячи бурхливо аплодували Зеленському, коли він це обіцяв."Ура! Дякуємо, Володимире Олександровичу", - закричали діти, які народилися у 2019 році.Володимир Олександрович вніс до Верховної Ради законопроєкт №6394 «Про економічний паспорт українця» 6 грудня 2021 року. Але погана, неслухняна, опозиційна до Президента ВР цей законопроект не винесла на голосування, тобто взагалі! Тож цей законопроект, як і обіцянка Зеленського, помер не народившись.Де цей паспорт? Де плата за використання надр? І чиїм дітям тепер піде рента за використання українських ресурсів, після підписання угоди з США про надра?Вітаю вас, Зеленський, ви знову збрехали!..Сергій Погребецький
Ну що ж, ось вам в скарбничку ще один злочин Zеленського, за який його безсумнівно треба судити на довічне.👇Тарас Чорновіл.Сталося те, чого не могло не статися. Бажання Zеленського прогнутися перед Трампом і запропонувати йому прикриття неба над американськими базами в Затоці, оголивши небо над своїми громадянами й військовими, підтримки не отримало. Трамп зовсім не зразок доброчесності, скорше навіть навпаки. Але брати подачку від алкаша, який забрав останнє із своєї сім'ї, щоб мати потім випивку від багатого сусіда... Це навіть для Трампа вже поза межею.А ще це була цілковита дурість. Сильні ураження американських об'єктів спричинені найперше балістикою. Іранські шахеди до них проривалися лише в перші дні, коли, як виявилося, Трамп почав абсолютно непідготовану війну і був дуже здивований, що ворог відбивається. Мета такої пропозиції від Zейла абсолютно безглузда й безвартісна. Може він тепер ще спробує всунути за гроші наших військових з технікою в найми арабським шейхам? Я вже мовчу, що відправна військових на завдання за межі України без передбаченого Конституцією рішення Верховної Ради - це важкий злочин.А сам глибоко аморальний вияв підлабузництва перед Трампом оцінений не був. Скорше навіть навпаки — викликав нервове вторгнення.
Хочете ще більше абсурду? Після директора троллейбусного депо м. Сєвєродонецьк, який мешкає у Луцьку, а зарплату (50 з лишком тисяч грн на місяць) продовжує отримувати за "роботу" у місті, яке вже майже 4 роки, як окуповано, я виявив декларацію директора МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ - Баркалової Наталії Федорівни.Пані Баркалова постійно мешкає у м. Чернівці, а зарплату їй платять за "роботу" у Маріуполі. За 2024 рік вона отримала майже мільйон гривень, при цьому отримала від держави 10 000 допомоги та не посоромилася отримати 1 731 грн допомоги від Благодійного фонду.Утримання апарату Маріупольського МВА та підрозділів обійшлося держбюджету у 2025 році 163 578 000 грн.Ще 129 328 000 грн спрямовано на підтримку (???) комунальних підприємств - як я розумію, це зарплати керівництва.У 2025 році бюджет Маріупольської громади складає 920 млн 125 тис. грн.Частина бюджету окупованого міста витрачається на гуманітарні цілі для ВПО з Маріуполя. Але апетити апарату МВА та керівництва комунальних підприємств могли б бути скромнішими!https://youcontrol.com.ua/catalog/individuals/declaration/ad59ff25-193b-438d-bc86-a063dfebd20c/
Дивився пряму трансляцію Ради. На питання про стан доріг, а вірніше про їхню відсутність, після зими відповідав Олександр Кулеба. Віце-прем'єр-міністр. Той самий Кулеба, який очолював Укравтодор на початку реалізації програми «Велике будівництво» з листопада 2019 по травень 2021 рр., той самий, що несе персональну відповідальність за якість доріг, яких вже немає. І нічого, у нього все гаразд. За успішну реалізацію та освоєння бюджетних грошей пішов на підвищення і тепер відповідає за відновлення доріг, які він же й збудував. Країна мрії Зеленського!За час його керівництва Укравтодором ї трошки без нього було освоєно:2019 рік — 56 млрд грн. На той час ця сума вважалася рекордною для галузі.2020 рік — 120 млрд грн. З початком програми «Велике будівництво» фінансування зросло у понад два рази порівняно з попереднім роком. За ці кошти було "оновлено" близько 4000 км доріг.2021 рік — 178 млрд грн. Це абсолютний історичний рекорд. Кулеба пояснює сьогоднішній кошмар із дорогами "важкою зимою". А у сусідній Польщі дороги теж зійшли разом зі снігом? Уявляю, який жах після кожної зими відбувається з дорогами Гренландії, Аляски, Норвегії, Фінляндії! Страшно!Сергій Погребецький
24 лютого 2022 року мєр Кличко закликав вступати до тероборони для захісту України.Друзі! Дорогі кияни, українці! Інформую вас про ситуацію в Києві та дії міської влади. Які ми здійснюємо в координації з державними органами влади, Збройними силами, правоохоронцями. Сьогодні Україна під вогнем агресора. Безкарність і люта ненависть диктатора вилилася у війну в центрі Європі. У багатьох регіонах України тривають криваві атаки агресора. Гинуть наші воїни, які героїчно обороняють нашу землю. Гинуть мирні люди. Нашу державу намагаються буквально знищити. Але здаватися ніхто не буде! У Києві ми робимо все, щоб тримати ситуацію під контролем. Я знаю, як усі хвилюються і слідкують за новинами, але, важливо зараз – не піддаватися паніці! Столична влада забезпечує функціонування критичної інфраструктури міста. Інфраструктури житлово-комунального господарства. Громадський транспорт – на маршрутах, метро їздить. Проїзд зараз – безкоштовний. Але закликаю користуватися громадським транспортом тільки тих, хто працює на стратегічних підприємствах міста. І їде на роботу або з роботи. Всі інші – ще раз звертаюся - залишайтеся, будь ласка, вдома. Та за сигналу тривоги - слідуйте в укриття! Міська влада в Києві робить все, щоб захистити місто і киян. Саме задля безпеки киян та протидії можливим провокаціям, відсьогодні – з 22-ої години ми запроваджуємо в Києві вимушений, але необхідний крок. Комендантську годину. Бо, нагадаю, в Україні діє воєнний стан. Діятиме комендантська година з 22:00 до 7:00. Громадський транспорт під час комендантської години працювати не буде. Але всі станції метрополітену – під час тривоги – доступні для людей у будь-який час доби. Щоб пересидіти небезпеку. Прошу всіх зрозуміти серйозність ситуації і дотримуватися правил, які сьогодні діють у місті. З огляду на комендантську годину, повертайтеся додому вчасно. За крайньої потреби пересування містом в комендантську годину, – зокрема, працівникам змін підприємств критичної інфраструктури, – обов’язково треба мати при собі документи, що посвідчують особу. Також нагадаю, що на в’їздах до Києва, на контрольно-пропускних пунктах ми обладнуємо захисні споруди. Тому в’їзд в місто може бути ускладненим. Але не закритим! Зазначу, що сьогодні дуже багато дезінформації, яку масово розповсюджують з метою посіяти паніку. Це – теж частина війни Росії проти України. Тому, довіряємо тільки інформації з офіційних джерел! І будь ласка, не поширюйте інформацію про пересування наших військових та авіації. Також звертаюся до всіх, хто готовий захищати своє місто і свої сім’ї! Вступайте до лав територіальної оборони! Зараз ця процедура максимально спрощена. Телефони на ресурсах, в тому числі, і в соцмережах, Тероборони та Департаменту муніципальної безпеки. Приходьте і долучайтеся. Будемо разом захищати своє місто! Я хочу подякувати партнерам, які сьогодні підтримують Україну. Запроваджують санкції проти Росії, надають Україні зброю та іншу допомогу. Тільки спільними і сильними зусиллями можна зупинити величезну загрозу, що нависла над Європою і всім демократичним світом! Дякую за увагу! Зберігаємо витримку! Дотримуємося правил, які диктує ситуація. Ми повинні вистояти! Слава Україні!
Українці мусять зрозуміти, зо у них влада не є їхньою, українською.Хоча й носить синьо-жовтий прапор.Влада в Україна –– влада жорстоких, цинічних, безпринципних, аморальних бандитів, різноманітних шахраїв, грабіжників, жорстоких вбивць і гвалтівників.Ніхто інший карʼєри в цій державі зробити не може.Жодна порядна, чесна людина не пройде фільтр бандитів і у владу не попаде.А якщо попаде – її куплять або підставлять і посадять. Або просто вбʼють.Так, так, оці зеленські, порошенки, оці всі гарно вдягнуті чоловіки й жінки –– садисти, холоднокровні вбивці.Вони прикриються "загрозою державі" і вбʼють усіх, кого захочуть.Вони вирізуватимуть немовлят з животів матерів. Не вірите?Вся історія цієї держави каже вам, що таке не просто можливе, таке тут було часто.Різали народ тут не іноземці, а свої, рідні. Так, іноземці часто були присутні, але дивились на цю різанину, як на концерт.Чому воно не може бути знову?..Єдиний засіб протистояти цим страшним бандитам – зрозуміти, що боротьба з ними не на життя, а на смерть.І не мати жодних компромісів з бандою.Не вестись на жодну їхню "патріотичну" облуду.Банду –– геть!
Поки в Україні діятиме воєнний стан, відповідно до ухваленого закону, народні обранці будуть без відпусток, перерв і канікул, - завил Федір Веніславський 5 грудня 2023 року...Стоп! Читаємо новину від 9 лютого 2026 року:У січні-лютому 2026 року реєстр НАЗК поповнився десятками повідомлень від народних депутатів про чималенькі виплати. Цього разу йдеться не про зарплати, а про компенсації за місяці відпусток, які назбиралися у політиків.Станом на 9 лютого, 20 нардепів, написавши відповідні заяви, отримали компенсації. Серед них:«слуга» і голова парламентського комітету з питань транспорту та інфраструктури Юрій Кісєль (віднедавна ще й фігурант НАБУ) – 403,9 тис. грн;«слуга» Андрій Клочко (має статус обвинуваченого у справі НАБУ) – 547,8 тис. грн;Олександр Фельдман (депутатська група «Відновлення України») – 429,5 тис. грн;«слуга» Валерій Божик – 527,7 тис. грн;Михайло Папієв (депгрупа «Платформа за життя та мир») – 487,6 тис. грн;«слуга» Ігор Негулевський (фігурує у справі НАБУ про «конверти») – 400 тис. грн;колишній актор студії «Квартал 95», а нині нардеп-«слуга» Юрій Корявченков –371,1 тис. грн.Ось і все, що нам треба знати про "наших" депутатів...Ось і все, що нам треба знати про "наших" депутатів... Згадайте про їхні відпустки, коли бачите порожню залу ВР під час засідань...Сергій Погребецький
Ті, хто здивовані фактом, що Зеленський передав москві список критичних енергооб'єктів України (сам про це пробовтався), напевно, забули, що цей же Зеленський літав на таємну зустріч в Оман до Патрушева літаками медведчука і патрушева, здав спецоперацію Авеню (по вагнерівцям) особисто Лукашенко (і про це сам пробовтався), привів у владу рекордну кількість колаборантів, держзрадників і мародерів, отримував мільйони награбованих Коломойським у України на свій офшор,призначив свого друга дитинства некомпетентного Ваню Баканова в СБУ, який скрізь розставив агентів кремля і продав за кеш московитам наш південь і ЗАЕС, згорнув ракетні програми і знищив потенціал ОПК,відвів війська з вигідних висот і розмінував для окупантів Чонгар, брехав про шашлики, а в цей час евакуював за кордон свою сім'ю, призначив людей героя рф деркача в енергетику, відпустив Резнікова, який пограбував ЗСУ на мільярди,заборонив стріляти по Кримському мосту і бити по москві, щоб там не було блекауту,довірив виробництво ракет своїм друзям міндічам, і ті з мільярдами укотили в Ізраїль,довірив мільярди на трирівневий захист енергооб'єктів пуштуну-шахраю,сотні мільйонів на антидронові програми федорову і мамедову. Ці факти я назбирав у велику книгу. Але кому це потрібно? Московський проєкт Буратіно працює і далі.Олег Леусенко
(не) Підготовка до ВЕЛИКОЇ ВІЙНИ 💥Зеленський за місяць (січень 2022) до широкомасштабного вторгнення рф в Україну відпочиває в Буковелі.Зеленський знав про майбутній напад. Він сам про це обмовився.Його десятки разів попереджали розвідки Західних країн, в т.ч. особисто директор ЦРУ Вільям Бернс.Про неминучий напад рф йому казали в ГУР, і опозиція.Але Зеленський скоїв державний злочин - він брехав всій країні, що нападу ніякого не буде, що його влада нібито до вторгнення рф готова на 100%, обіцяв шашлики, забороняв (!) разом із секретарем РНБОУ Даніловим створення Тероборони, нещадно критикував за це В. Кличка та місцеві влади на півночі та півдні (чиї території Зеленський здав за дві доби), розмінував Чонгар та акваторію Азовського моря, відмовлявся витрачати гроші на оборону і ЗСУ. ЗЕ навіть не дав наказ замінувати підходи для окупантів і будувати фортифікації. Зеленський своїми наказами розформував оборону летовища в Гостомелі,танкову бригаду в Овручі і накоїв багато інших злочинів.Олег Леусенко
Ірина Геращенко:Будь які кадрові зміни під час гарячої фази війни мають посилювати обороноздатність країни і внутрішню єдність. Будь які перетесовки уряду - не дадуть жодного позитивного результату без переформатування коаліції і створення уряду порятунку, програма якого - це посилення ЗСУ. Один несубʼєктний уряд замінити на аналогічний, без програми, з тими самими людьми, але на інших посадах- це лише продовжити агонію. Будь які зміни в силових структурах не повинні їх послаблювати, зривати спецоперації, що в розробці і давати ворогу привід радіти.Будь - які призначення в ОП - це внутрішня справа Зеленського. Значення мають не прізвища, а їх повноваження. Їх принципи. Чи готові вони грати за правилами і будувати демократію, чи їх задача - закручувати гайки і цементувати автократію. Кадрова політика, яка базується на інтиграх, а не логіці і потребах держави, рано чи пізно приречена. Катастрофа, що країну щодня хитають на інформаційних гойдалках, то обговорюючи нереалістичні плани миру, то алогічні кадрові призначення, замість - серйозної розмови, як нам переграти ворога, що робити з мобілізацією, економікою, демографією, як реально наблизити мир, як перейти на інноваційну модель в ВПК. Імітація замість реальності.