Сергій ПогребецькийЗа 7 років прокачування Україною нафти через нафтопровід Дружба росія змогла за зароблені гроші найняти понад 500 000 контрактників та відправити їх убивати українців.Я пам'ятаю, як у грудні 2019 року продовження договору на транзит російської нафти до 2030 року пояснювалося нашим керівництвом країною "необхідністю забезпечення стабільних доходів для "Укртранснафти"". За 7 років Україна "заробила" близько 1 млрд. доларів, росія заробила близько 35 млрд. (в середньому близько 5 млрд. дол. на рік).Україні ні хто не заважав не продовжувати договір, а якщо вже підписали, то розірвати його 2022 року, пославшись на форс-мажор. І Європа погодилася б з цим, не дивлячись на сморід від Угорщини та Словаччини. Чехія сама відмовилася від постачання російської нафти через Дружбу, за що їм велике спасибі.Що то було? Дурниця? Бажання заробити? Бажання прогнутися перед росією? Недалекоглядність? Чи все одразу? Не знаю! Але, маю підозру, що за цим Договором стоять конкретні прізвища, які дуже непогано на ньому заробили.Повна заборона на постачання російських енергоресурсів до ЄС набирає чинності з 2027 року, що зробить функціонування трубопроводу неактуальним і нарешті Україна припинить допомагати агресору у війні з Україною.Всі дані та цифри у відкритому доступі.
Сергій Погребецький:Поки ви займаєтеся дурницями, Зеленський зібрав велику та цінну колекцію найвищих нагород країн Європи.🐸 Z.V.O. нагороджений:🎖️Командор Великого хреста ордена Вієстура, Латвія🎖️Найвищий ступінь відзнаки ордена Вітаутаса Великого із золотим ланцюгом, Литва🎖️Кавалер Великого Хреста ордену Почесного легіону, Франція 🎖️Кавалер Великого Хреста ордену Білого лева, ЧехіяОрден Білого орла, Польща🎖️Кавалер Великого ланцюга португальського ордена Свободи🎖️Кавалер ордену Подвійного білого хреста 1 класу, Словаччина🎖️Великий хрест ордену Білої троянди, Фінляндія🎖️Хрест За заслуги І ступеня, ЕстоніяІ для самозахисту: іменний пістолет CZ 75 від президента Чехії 🔫 Йому далеко до дорогого Леоніда Ілліча, але які роки у Зеленського, відносно молодий ще - наздожене і пережене Брежнєва!Цікаво, Зе усі ці зірки, хрести одягає перед сном помилуватися перед дзеркалом, чи просто одержав і забув про них?У Януковича політичної біжутерії більше, ніж у Зе. Вони сильно допомогли Януковичу у 2014?
23 квітня 2020 року виник скандал через те, що Зеленський особисто зустрічав літак «Мрія» з медичним вантажем із Китаю. Подія подавалася як державна операція з доставки критично важливої гуманітарної допомоги для лікарень.З'ясувалося, що вантаж, заявлений Зеленським та його офісом, як гуманітарна допомога, був комерційним і призначався для продажу в мережі «Епіцентр» (власники — родина Герег).«Епіцентр» заявив, що вони повністю оплатили авіарейс і закупівлю товарів власним коштом, держава не витратила на цей рейс а ні копійки, а привезений товар призначався для продажу, хоча на початку ОП заявлял про гуманітарну місію.Офіс швидко змінив свідчення і заявив, що "держава не могла самостійно наповнити літак, тому користувалася допомогою бізнесу", і заперечили, що це був виключно «гуманітарний» рейс.Скандал посилився після оприлюднення листів Олександра Гереги до мера Києва з пропозицією купувати ці маски.Влада пояснювала це «спільною роботою» бізнесу та держави в умовах дефіциту засобів захисту. Загалом, Зеленський пропіарився на чужих заслугах.Нагадаю, дефіцит медичних масок, захисних костюмів, окулярів виник після того, як Офіс президента продав ВСІ запаси з держрезерву за кордон, у тому числі і в Росію.Сергій Погребецький
Кабмін знову виділить ₴638 млн на єдиний телемарафон. Якщо врахувати, що попередні 4 роки війни на рупор режиму з бюджету витратили: у 2022 р. - 400 млн, 2023 - 1,94 млрд, 2024 - 840 млн, 2025 - 847 млн, то загальна сума зросла до 5 млрд.П'ятий рік мільярди з кишень простих громадян йдуть не на військових, оборону, а на телеканали ОЛІГАРХІВ (!) заради піару нелегітимної влади Зеленського.Зазначу: вимкнувши від цифрового ефіру проукраїнські патріотичні телеканали, ЗЕрежим залишив в пулі марафону виключно канали проросійських олігархів (яких знищив Зеленський, за його ж словами), які навіть під час війни були рупором кремлівських наративів і російського контенту. Таким чином, за рахунок платників податків (які по гривні збирають на ЗСУ) режим Зеленського оплачує: 1) лояльність до себе олігархів,2) роз'єднання суспільства (адже ефір телемарафону для опозиційних діячів, інакомислячих, воїнів та активістів, які не лижуть дупи владі, зачинено),3) розбазарювання казни, щоб на ЗСУ залишалось менше грошей.
Для ТЦК хочуть ввести обов’язкові жетони для ідентифікації груп "оповіщення".Для цього у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт № 15176 про внесення змін до статті 7 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» щодо забезпечення візуальної ідентифікації військовослужбовців ТЦК та СП та підтвердження їх повноважень.А де поділися 4500 бодікамери, які закон зобов'язує носити військовослужбовців ТЦК під час "оповіщення" громадян? Лідери за кількістю та витратами:Миколаївський обласний ТЦК: закупив найбільшу кількість пристроїв — 459 одиниць на суму 957 тис. грн.Запорізький обласний ТЦК: витратив найбільшу суму — 1,64 млн грн на 225 камер (ціна за одиницю варіювалася від 5,55 тис. до 6,49 тис. грн).Харківський обласний ТЦК: придбав 114 пристроїв на суму 617 тис. грн.протягом 2025-го та на початку 2026 року ТЦК закупили 799 нагрудних відеореєстраторів (бодікамер) на загальну суму 3,26 млн грн. У період 2023-2024 рр. було закуплено близько 3700 камер.Законопроєктом пропонується внести зміни до Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу», якими передбачається:доповнити частину 4 статті 7 нормою, яка встановлює обов’язок військовослужбовців, які проходять службу в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки, розміщувати на форменому одязі спеціальний нагрудний жетон з індивідуальним номером, а також встановлює заборону його зняття, приховування чи будь-якого іншого перешкоджання прочитанню інформації, що на ньому міститься, або її фіксації за допомогою технічних засобів;доповнити статтю 7 новою частиною дев’ятою, якою передбачається обов’язок військовослужбовця під час звернення до особи назвати своє прізвище, посаду та пред’явити на її вимогу службове посвідчення, надавши можливість ознайомитися з інформацією, що в ньому міститься, без передачі його з рук.Сергій Погребецький
Перемога Мадяра і "Тиси" в Угорщині, передусім,нищівна поразка кремлівських технологів, Орбана, Трампа, путіна і... Зеленського, який підігрував на цих виборах експрем'єру мадярів.З Трампом, взагалі, вималювалась пікантна ситуація:рудий лузер перейняв на себе колишні ознаки і помилки путіна.Згадайте, як після підтримки путіним українських політиків у них різко падав рейтинг. Так само підтримка людьми Трампа правих путіністів у Німеччині і орбанців-путіністів в Угорщині увінчалася їхньою поразкою. Для Зеленського це теж поразка - в Європі майже не залишилось політиків, на яких він може списувати свою імпотентність і вульгарно жартувати про брюхо. Стосовно Мадяра я не маю ілюзій: він висловлювався проти постачання зброї ЗСУ і вступу України в ЄС, Мадяр не проти конструктивної співпраці з рф тощо.Зважаючи на потужну спроможність Зеленського хамити і сваритися із союзниками України, новий серіал з охолодженням відносин з сусідом не забариться. Нам би зараз віртуозність дипломатії Порошенка, але "маємо, те що маємо".Олег Леусенко
Трохи інформації від Т.Чорновола про те, як брешуть та обкрадають українців зелені гниди-зрадники на чолі з наркоманом.Чорновіл."Запровадження платних доріг в Україні неминуче" (от при всіх президентах і урядах не було неминуче, а при цьому вироку стало неминучим!)Голова Держагентства відновлення Сергій Сухомлин заявив, що це лише питання часу. Як приклад — у Німеччині та Австрії фури платять близько 200 євро за поїздку."- А вони на всі посади таких ідіотів набирають??? У Німеччині автобани БЕЗКОШТОВНІ, а перевізники сплачують відповідні податки, а не плату за поїздку. В Австрії є автобан-віньєти на різні терміни від 4 днів. Для фур трохи коштує, але не за поїздку й не 200 євро, а десь пару десятків на тиждень.Хоча, ця zе-влада має українців за таких ідіотів, що вже й не париться з якимись аргументами. Мені цікаво, наскільки виросте рейтинг їхнього Zєлєчки, коли він для українчиків запровадить збір по пів метра шкіри з кожного на обшивку меблів йому та його слугам? Напевно, за 90% зашкалить... Ще.У світі ціни на пальне поповзли вниз, а загального цінового шоку вдалося уникнути - зростання порівняно незначні. Багато що починають компенсувати електроенергією.І тільки "мудра" політика укрсучвлади не залишає сподівань на вирівнювання ситуації. Від фермерських асоціацій іде повідомлення, що весняного значного зниження цін на сільгосппродукцію може не відбутися, а до осені очікується ціновий стрибок. Електрика дорожчає і з об'єктивних причин (удари ворога), але й з чисто корупційних та від дикої некомпетентності — про це недавно розповідав Кудрицький. Нинішні відключення — наслідки абсолютно диких рішень урядовців.Пальне у нас різко подорожчало після ганебного й злочинного, але такого популістського рішення про є-бак. Це приклад того, як ніколи не можна робити. Втрачений на таку рекламу Zейла ресурс міг би цілком компенсувати зниження податків на пальне. А вишенька на тортик — уже виключно дії власних "мудраголових" у сфері забезпечення ринку міндобривами... Ціна на них зросла вже на 50%.
Сергій ПогребецькийЗначить простому українцю – податок на продаж речей через онлайн-платформи, податок на здачу квартир у найм. А де податки на розкіш? На дорогі подарунки? Чому бабуся чиновника, яка подарувала йому машину за 150 тис доларів чи дідусь-пенсіонер все життя, який пропрацював у селі, дарує сину-прокурору квартиру в центрі Києва не платять податок?! Чому наші чиновники показують мільйонні подарунки від бідних родичів? Хочеш подарувати такий подарунок – поясни, де ти його взяв, отримав дорогий подарунок – сплачуй податок! Не можеш пояснити - суд, конфіскація, в'язниця і тому, хто дарував і тому, хто прийняв подарунок!У деклараціях українських держслужбовців за останні роки суми подарунків у грошовій формі залишаються стабільно високими. Згідно з аналізом Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), загальна сума задекларованих грошових подарунків щорічно перевищує 3,4 млрд грн.Динаміка декларування подарунків за роками:2021 рік: 24,2 тис. декларацій на загальну суму 3,48 млрд. грн.2022 рік: 20,3 тис. декларацій на суму 3,92 млрд. грн.2023: 24,2 тис. декларацій на суму 3,52 млрд грн.2024: 25,4 тис. декларацій на суму 4,39 млрд грн.
Аналіз у актора приймав медпрацівник Владислав Кирякулов, який сам грав у серіалі "Свати", що продюсується Зеленським. Фельдшер також брав участь у кулінарному шоу "Майстер-шеф".Зараз Кірякулов працює масажистом та лікарем із загальної гігієни у клініці "Євролаб".Результати швидкого тесту аналізів Порошенка показали, що у його організмі відсутні психоактивні речовини, заявив головний лікар Київської міської наркологічної клінічної лікарні "Соціотерапія" Володимир Ярий.Згодом результати аналізів опублікував Зеленський."У досліджуваній пробі периферичної крові наркотичних речовин не виявлено. Підтверджено повторним дослідженням", - йдеться у довідці. При цьому дату аналізів спочатку було написано з помилкою: було вказано 2 квітня замість 5-го.Пройти лабораторне обстеження учасникам другого туру запропонував Зеленський.У своєму зверненні до Порошенка, в якому він запрошував президента на дебати на стадіон "Олімпійський", він додав, що кандидати мають обов'язково пройти медичну експертизу та "довести народу, що серед них немає ані алкоголіків, ані наркоманів".У відповідь на це представник штабу Порошенка Олег Медведєв сказав, що президент "завтра, о 9 годині ранку чекає на Володимира Зеленського в медичному пункті стадіону "Олімпійський" для здачі всіх необхідних аналізів, у тому числі на предмет вживання алкоголю та наркотиків".Проте вранці наступного дня Зеленський вирушив до клініки "Євролаб", заявивши, що медпункт "Олімпійського" належить до міністерства охорони здоров'я, яке "досить непогано", на думку актора, підтримує Порошенко.У відповідь президент звинуватив його в ухиленні від незалежного обстеження та заявив, що власник лабораторії Андрій Пальчевський "відкрито висловлює симпатії" його опоненту. "Я просто його знаю", - відповів Зеленський.Пальчевський, за даними деяких ЗМІ, має російське громадянство. В ефірах телеканалів "Наш" та "112 канали" він не раз заявляв, що "Зеленський має стати наступним президентом України".Медичний центр «Eurolab» заснований Пальчевським 2004 року. Компанію зареєстровано в житловому будинку в Ілфорді поблизу Лондона, у британських реєстрах за тією ж адресою зареєстровано 25 компаній. Кінцевим бенефеціаром є Пальчевський через компанії, зареєстровані в офшорі. Співвласник клініки — громадянин Росії Олексій Кириллов.У період з лютого 2019 по березень 2020 Пальчевський 6 разів брав участь в ефірі російського державного телеканалу Россия 1 у ток-шоу пропагандистки Ольги Скабєєвої «60 минут». Сам Пальчевський вважає свою участь у програмі виправданою, — за його словами, він робив це, щоб «показати, що в Україні новий президент Зеленський йде на заміну. З яким можна знаходити спільну мову і припинити кровопролиття». На одному з ефірів Пальчевський сказав фразу «Що більше ви будете нас лаяти, то далі ми будем від нашого щасливого дня возз'єднання»
рф каже, що Україна має 2 місяці на "вихід" з Донбасу, інакше будуть "інші умови", - Зеленський. Буратіно вже не соромиться особисто озвучувати накази кураторів. Спочатку Зеленський відвів війська на Донбасі і розмінував Азовське море, щоб легше здати мій рідний Донбас; потім делегація Зеленського (Арахамія, Подоляк, Резніков, Умєров тощо) пропонувала агресору віддати Крим і Донбас на 15 років - врятував путін, бо не схотів; всі роки ОПа через телемарафон і ручні ЗМІ пхала ідею фікс ЗЕ про здачу Донбасу (ЗЕ і так поступово здавав Донбас - Вугледар, Бахмут, Соледар, Авдіївку тощо, і попередньо селфівся перед вивісками цих міст);днями Зеленський набрехав, що то США вимагають віддати Донбас, тепер вже сам озвучує путіна і залякує населення. Порошенко з "поганими" Мінськими угодами звільнив 2/3 Донбасу, Зеленський в угоду путіну відмовився від Мінську і здає Україну 24/7. ОЦЕ не президент, не гарант Конституції, і не верховний головнокомандувач, а нелегітимний імітатор та шкідник України.Олег Леусенко