Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Zavertailo
Añadido 06 ene. 2025

Zavertailo

@zavertailo_stanislav
Número de suscriptores: 3 102
Fotos: 483
Videos: 129
Enlaces: 66
Descripción:
Про українські солодкі справи та підприємництво - українською…

👥 Número de suscriptores

3 102
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +48
Promedio/Mes:: +103

📊 Mensajes por Día

1.4
Último día: 3
Promedio semanal: 2.6
Promedio por día: 1.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,970 26-04-26 14:54
З цікавого, у нас на дегустації цього року була велика кількість пасок, серед них навіть паска з монастиря, приготована дуже олдскульним способом, на багаторівневій теплій заквасці, з таким справжнім, специфічним, “як раніше” смаком.І от що цікаво, багато хто в голові хоче “ту саму бабусину паску”, але коли поруч стоїть справді стара, традиційна паска і сучасні паски від хороших кондитерських, люди часто обирають не стару традицію, вони обирають сучасний смак, більш мʼякий, більш вологий, більш ароматний, більш зрозумілий сьогоднішньому досвіду.І в цьому, на мою хлопську думку, немає зради традиції.Навпаки, мені здається, що це і є жива традиція, не музейна, не законсервована, не “робимо так, бо бабуся так робила”, а така, що розвивається.Паска в Україні зараз проходить дуже цікавий етап, вона перестає бути просто обовʼязковим святковим хлібом і стає окремою гастрономічною категорією. Зі своїми стилями, школами, технологіями, естетикою, ціною, пакуванням, конкуренцією і навіть власною драмою.⬇️
👁 2,800 26-01-23 11:11
Філософське…Я завжди намагаюсь в житті, звільнити простір навколо себе і в мене прям маніакальна поведінка все зайве викидати або віддавати і більш менш наче здавалось що виходить. Але це до тих пір, поки я не поїду на склад де зберігаються літні меблі, обладнання зламане😳, і всяка інша усіляка хрінь яку доводилось купувати для діяльності бізнесу. І коли я там, я прям відчуваю як з мене йде сила, бо там така скажена кількість хєрні яка колись КУПУВАЛАСЬ, а тепер просто лежіть і чекає того священного моменту «а раптом знадобиться», це щось на рівні баночок вдома які тупо займають всі полиці. З мого досвіду, за 20 років підприємства я жодного разу не використав щось зі старого знову, мораль така - позбуватись або просто віддавати і не жлобити.Наразі, я спробую чисто зі спортивного інтересу збудувати свій маленький пекарський цех з «магазінчіком» з того що є на складі. Принципово. Але не точно))Бо туалет купив вже новий, бо хочу щоби в магазині був туалет для людей які користуються кріслом колісним.
👁 1,400 25-05-30 12:32
↕️↕️↕️🌀 Victoria Arduino Mythos 2 GravimetricКласна машина, стабільна і тиха, з чудовим інтерфейсом.Останні кавомолки я свідомо обираю тільки з 85 мм ножами — в надії на швидкість змолу, класну фракцію і головне — стабільний обʼєм.Думаю, що це найвдаліша модель виробника, яка виправдовує співвідношення ціна/якість.Мелить швидко, без збоїв, але дорого в ремонті, плюс техобслуговування вимагає уваги.Антистатик все одно — зло.У парі з темпером PUQpress — просто лінійка для бойового бару.🌀 Victoria Arduino Mythos MYG85 GravimetricСвіжа модель, найновіша з гравіметричною системою.Працює точно, швидко, виглядає серйозно. 85 мм ножі — це вже не жарт.Добре тягне на великому потоці, працює в парі з PUQpress, як на дріжджах.Але відверто — тягне увагу і технічних професорів за баром, які кожну секунду мають дивитись на кавомолку.Гравіметрик наснився не один раз старшому бариста.На мою думку — не виправдовує коштів. Більше не візьму.⚙️ Mahlkönig E80 W GbWНова в арсеналі, досвіду ще небагато.Але попередній досвід використання перших Mahlkönig дуже непоганий, тому вирішив повернутись до «колишньої».Очевидно — це інша ліга, інша вага гри.Фракція — просто як під лінійку: одна до одної, помел — ідеальний.Реально відчувається клас. Поставити таку вдома — гріх, це як їздити по Подолу на Ferrari F80 і ніколи не виїжджати на Печерськ.Є нюанс: кожні 3–4 дні обов’язково обслуговувати, бо точність і потужність вимагають регулярної уваги.Зате у швидкому флоу дає стабільність і смак, який видно у чашці.Залишилось тільки зрозуміти, як себе поведе антистатик.))Нехай вам стане ця інформація до нагоди.Складіть своє враження або скористайтесь моїми помилками.))P.S.Ще є така штука — Mahlkönig EK Omnia, яка мала б розірвати ринок, але по першій моделі супер багато зауважень.Кажуть, вже є покращення — маю спробувати її потестити за тиждень і відпишу, що як.Ставте вогника 🔥 якщо трє!
👁 1,700 25-04-09 15:49
Ось чесний розбір з МОГО ДОСВІДУ, з фокусом на паску-панетоне.⸻ ЗЕЛЕНА ФЕРМА (Україна)солодковершкове масло 82%Смак: доволі нейтральний, м’який, з ледь помітним молочним ароматомТекстура: густа, іноді трохи “крейдяна”, але стабільнаФункціональність:- нормально працює в тісті- не дає виразного смаку маслаПлюси:- доступне й зрозуміле- нормальної якості- локальний продуктМінуси:- немає глибини смаку, не ферментоване- у деяких партіях трапляється легкий кормовий післясмак- різний колір;- при нагріванні доволі часто відшаровується. ⸻ PRÉSIDENT (Франція)солодковершкове або ферментоване (є обидві лінійки) 82–84%Смак: чистий, вершковий, іноді з легкою кислинкою (у ферментованій версії)Текстура: шовковиста, пластична, добре емульгуєтьсяФункціональність:- ідеальне для кремів, мусів, емульсій- у тісті — стабільнеПлюси:- багатший смак, чистий профіль- ароматне- передбачувана якість- добрий баланс між жирністю й вологістю — особливо в кремахМінуси:- дорожче- іноді з зеленими фігнями всередині, не знаю що це