Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 431
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin

👥 Número de suscriptores

598
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: +1

👁️ Vistas promedio por mensaje

120
Promedio/Día:: 139
Promedio/Tiempo:: 104
ERR: 20.07%

📊 Mensajes por Día

1.8
Último día: 2
Promedio semanal: 1.9
Promedio por día: 1.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (11 квітня)Російські ЗМІ розповсюджують таку інформацію:"Украинцы - это "коллективные трансгендеры", заявил в статье для РИА Новости Александр Дугин.Русские, поменявшие свой пол, свой этнос, на абстрактную выдуманную абсурдную альтернативу. Мужчина-трансгендер женщиной не становится. Становится уродом. Так и русский, возомнивший себя украинцем".Цього Дугіна сприймають на Росії як одного з ідеологів національного розвитку Росії. Це він просуває "Русский мир" і він є на Росії тим, на кого рівняються інші.Його теза про «колективних трансгендерів», звісно, — нісенітниця. Швидше за все, це звичайне інформаційно-психологічне вкидання (ІПСО). Під час війни такі методи — норма, і дивуватися тут нема чого.Особливість в цій заяві від головного ідеолога в іншому.Всім відомо, що весь час Кремль пропагував, що росіяни, українці та білоруси - це братні народи. Майже триєдиний народ. Ця пропаганда виявилась досить успішною. Навіть і зараз в Україні багато людей, хто виріс на цій ідеології і зараз її підтримує. Ще є у нас ті, хто продовжує так думати, незважаючи на агресію "братнього" народу.Так от, концепція "братнього народу" яка весь час просувалася на Росії повністю виключається іншою концепцію про "колективний трансгендер", яку щойно озвучив Дугін. Бо його теза означає, що не існує ніякого братнього українського народу. А замість нього є якийсь мутований, але все-таки російський народ. Це означає, що наратив про "три братніх народи" перестав на Росії працювати. І потрібно щось із цим робити. Потрібно відмовлятись від цієї формули. А замість неї що? От і вводять тезу, що Українці - це звичайні росіяни, які підпали під ворожу пропаганду. Тобто вони тепер знищують те, що напрацьовували протягом багатьох десятирічь і хочуть замість цього ввести іншу ідеологію. Результатом цього має стати, що попередня ідеологія зникне, як така, що повністю себе дискредитувала. А для введення нової ідеологеми потрібно також багато десятирічь пропагандистської роботи. Тобто це означає, що практично неможливо в сучасних умовах. Ця невелика інформація засвідчила про те, що Кремль зрозумів, що український народ розійшовся із російським назавжди. І тепер вони не знають, що із цим робити. Бо завершення війни не виправить ситуацію. Своєю агресією проти України вони знищили свої трьохсотрічні напрацювання по зрощенню українців із різними етносами, які проживають на території сучасної Росії. І цей зрощений конгломерат вони якраз і називали спочатку великоросами, а потім росіянами. Головне те, що змінити тут вже ніхто нічого не зможе.Переможемо!ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (10 квітня)В Європі прийшло прозріння та почався геополітичний рух.Що стало причиною того, що Європа прокинулась?Причина 1. США дали чітко зрозуміти, що вони не збираються захищати Європу за власний кошт. Воно й логічно. Пів мільярда жителів небідної Європи здатні самі себе захистити, тим більше маючи ядерну зброю.Причина 2. Війна Росії проти України. Також є загроза майбутньої війни проти Польщі, країн Балтії, можливо ще Фінляндії та Норвегії.Що відбувається? Перезапустили весь європейський ВПК, будуються нові заводи, модернізуються існуючі виробництва, нарощуються обсяги продукції, збільшується військовий бюджет, починається рекрутинг до армії та поновлюються військові навчання. Почав створюватись новий військовий європейський блок, куди включають і Британію, і Україну. Обговорюють уніфікацію зброї європейськими виробниками, тобто, наприклад, випускати треба не 10 різновидів БМП, а один найкращий тип тощо.Начебто все зрозуміло. Ворог – Росія. Починаємо повним ходом готуватись до відсічі можливої агресії ворога.Паралельно з цим відбуваються цікаві, але нелогічні інші процеси. Європа споживає російські енергоносії, веде торгівлю, а значить фінансує ворога. Європейський бізнес частково продовжує працювати на Росії, а значить фінансує ворога. Все більше йде розмов про повернення на Росію європейського бізнесу, що припинив там свою діяльність у 2022 році. Тобто, гроші таки не пахнуть. Поки одні почали боятись, в цей час інші заробляють гроші собі та ворогу, посилюючи ворога. Нелогічно, правда?А що ж Україна?Грошей в України немає і найближчим часом не буде, щоб повністю фінансувати себе та загальноєвропейську оборону. Проте у нас є армія, досвідчена і загартована. Виходячи з цього, нам вготована доля східного форпосту цивілізованої Європи.Погано це чи добре? Погано, бо навряд в таких умовах ми зможемо спати спокійно вночі, бо ми частково втрачаємо самостійність. Добре, бо нас не кинуть напризволяще, будуть допомагати, будуть фінансувати.Чи є в України майбутнє власне? Так, є. Але за однієї умови. Ми маємо побудувати ВЕЛИКУ УКРАЇНУ, з потужною економікою, з міцною армією, з ядерною зброєю стримування, із багатими та щасливими людьми готовими розвивати й захищати власну державу. Ми маємо стати сильними. Не нападають лише на сильних. Слабких завжди принижують та знищують.Робіть вибір свій. "Поступ" вже його зробив, ми рухаємось до побудови ВЕЛИКОЇ УКРАЇНИ. Приєднуйтесь до нас.Переможемо!ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (09 квітня)Все більше Українців дізнаються, що Українська історія була спотворена, перекручена Москвою.Дізнаються, що насправді Москва привласнила історію Русі, до якої не мала ніякого відношення.Але не всі розуміють технологію, як такі крадіжки були зроблені. І продовжує це відбуватись прямо зараз, на наших очах! Ось приклад цьому. Читаємо поточне повідомлення одного з російських ЗМІ:"5 апреля 1242 года на льду Чудского озера новгородское войско под командованием князя Александра Ярославича Невского разгромило рыцарей Ливонского ордена.Это сражение вошло в историю как Ледовое побоище - одно из самых известных сражений средневековой Руси.Победа остановила продвижение Ливонского ордена на восток, укрепила авторитет Александра Невского как полководца и защитника Руси, помогла сохранить самобытность и религиозную независимость северо-западных русских земель".Це все брехня.А ось - правда. "Олександр, так званий Невський, народився близько 1230–1232 року. В 1238 році хан Батий забрав хлопчика в аманати, тобто в заручники, і він виховувався в сім’ї хана до 1252 року. Ми говорили, що Олександр у 1246 році, як засвідчив Плано Карпіні, був наближеною до хана Батия людиною... Навіть московські академіки Б. Д. Греков і А. Ю. Якубовський змушені були визнати цю істину.Становлення Олександра Невського як людини відбувалося під особистим впливом хана Батия та його оточення. Тут, у сім’ї Батия, він одружився, тому що до 1252 року йому виповнилося 20 або 22 роки. Не викликає сумніву, що дружину для «свого названого сина» Олександра вибирав особисто Батий". (Володимир Білінський - історичний дослідник)Тобто бачимо, що на момент так званого "Ледового побоища" Олександру Невському було 10-12 років. А також виявляється , він не просто не міг фізично, через малий вік, бути учасником цих подій, а взагалі був названим сином хана Батия - одного з засновників Золотої Орди. А сама Золота орда не мала ніякого відношення до Русі (сучасної України). Даючи брехню про Невського, росіяни, таким чином, примазують його саме до історії Русі, до якої він не мав відношення. Це лише один епізод. А таких епізодів не просто багато. Вся "історія" сучасної Росії саме і складається з таких епізодів. Бо іншу історію вони не можуть оприлюднювати, бо інша історія – це історія Золотої Орди.Переможемо!ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ИНФОРМАЦИОННОЕ СОПРОТИВЛЕНИЕ (08 апреля)Россия - абсолютное зло!РИА Новости: Высокоточный удар ракетой в фугасном снаряжении нанесен по месту проведения совещания с командирами соединений ВСУ и западными инструкторами в одном из ресторанов города Кривой Рог.Такую новость сообщили российские СМИ.А вот результат "высокоточного" удара:сразу убито 18 гражданских лиц. Среди них 9 (!!) детей прямо на детской площадке! Более 70 пострадали, многие в тяжелом состоянии.В Кривом Роге 7, 8 и 9 апреля объявлен траур.Сразу после этого преступления по сетям распространился текст поддержки от израильтян.Это не просто текст. Это совершенно чётка характеристика россиян.Этот текст выражает отношение к россиянам большинства цивилизованного мира, которое умеет думать, анализировать, понимать. Теперь важно, чтобы такое же отношение к недонации недочеловеков, мразей, убийц и мародеров было у остального цивилизованного и не очень мира. Тогда, надеемся, Россия быстрее развалится и перестанет существовать.А ее народ должен уйти с исторической сцены, но память о нем останется. Вот такая память: ****Дорогие украинцы, обнимаю каждого и каждую, держитесь.Но, русские, к вам есть пара слов — вы пиз*ец, мразотные твари.Сложно описать, насколько.Люди — это, в целом, дрянное племя.Люди слабы, алчны, завистливы и мелочны.А также — беспросветно тупы.Но вы — пена этой тупости, вы вызываете только отвращение.Все гнусное в человечестве, самое подлое и гадостное — вы возводите в абсолют.В то время как другие цивилизации тоже несут боль и страдания, но они также приносят и прогресс, и радость открытия.Не говоря уже о том, что многие проходят через искупление.Но вы ничего не даете миру — ни науки, ни новых знаний, ни новых открытий.Вы даете только горе и боль.При этом — ноль рефлексии, ноль ответственности, ноль понимания.От вашего акфафреша, главконюхов, покорного племени черноты, булькающей в алкоголе, от вашей рыхлой породы — хочется блевать.Самое лучшее, что может делать совестливый и честный с самим собой русский — это выдавливать из себя русского.Ежедневно.Да, по капле, с болью и отрицанием, но выдавливать.В иных, других агрегатных состояниях вы — сброд детоубийц, насильников, мародеров, алкоголиков и тупиц.С тупицами и алкоголиками, в целом, проблем нет.Беда, что у вашего сброда в руках — ядерное оружие, а также — бесконечная спесь, с какого-то перепугу уверенность в своей уникальности.Мол, умом не понять, аршином не измерить.Все верно — алкашню, детоубийц и мародеров никто никогда не старается понимать.От них или отгораживаются, или с ними борются.К вашему племени — ноль уважения, только ненависть и презрение. ****Россия - абсолютное зло! А россияне — это основа абсолютного зла! И это должно войти в сознание каждого жителя нашей планеты. НАВСЕГДА!Если где-то или кто-то заведет речь о россиянах – покажите им этот текст!Переможемо!ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (06 квітня)Україна та Росія на порозі повного припинення вогню терміном на 30 днів. Так вважає спецпредставник Кіт Келлог. І не лише він про це останнім часом говорить. А, як відомо, диму без вогню не буває.Дійсно, можливо, все до цього йде.Причини, як мінімум дві.1. Трамп обіцяв завершити війну то за день, то за місяць. А він же не балабол. Йому хочеться задовольнити своє его і отримати «Нобелівську премію миру» і всьому Світу довести, що саме він господар на планеті Земля, і саме від його волі все залежить. Хоча тут слід зауважити, що поки Світ і Володимир Путін з ним не згодні. А сто днів президентства минають, а результату немає. Тому Трампу за будь-яку ціну треба результат по миру.2. Наближається сакральна для Путіна дата – 9 ТРАВНЯ ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ 80. А як ми всі знаємо, ще в минулому столітті на території недоімперії завелось помпезно відзначати певні дати. То покласти в могили мільйон солдат для взяття Києва до дня революції. То провести грандіозний парад в Москві на честь ювілею перемоги. Путіну треба цей парад бо гості запрошені і стерлядь вже маринується. А тепер уявіть, стоять на трибуні мавзолею Путін, дідусь Сі, пупсик Кім, червоний дипломат Токаєв, батько Олександр Григорович, інші гості. А тут раптом сирена, план «ковьор» і вибухи. Невідомі безпілотники зіпсували свято. А СБУ та ГУР явно приготують сюрприз. Що скаже Світ про Путіна? Це ж ганьба на всю околицю. Путін не може цього допустити. Йому треба перемир’я.Скажете, що це все фантазії?Чекати недовго. Це все лише версії, але вони досить логічні. Перемир’я – це не значить кінець війни. Це може бути навіть кроком до ще більшої ескалації. Питання лише в тому, як кожна сторона перемир’я використає його у своїх цілях. Це може бути наш шанс для перемоги, а може бути крок до повної поразки.Лише побудова ВЕЛИКОЇ УКРАЇНИ дасть нам остаточну перемогу назавжди над ворогом.Переможемо!ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (05 квітня)Наша мета - Велика Україна!Велика Україна - це потужна країна. Із розвинутою економікою, високими соціальними стандартами життя. Країна, яка здатна сама себе захистити. Це лідер Східної Європи.Ідеолог українського націоналізму Дмитро Донцов чітко вказав, як національна ідея досягається.Донцов: національна ідея, це ідея, яка керується гаслом: “АБО-АБО” … Тобто має бути або Велика Україна, або ніякої! Народ, який не здатен побудувати свою власну потужну країну, не вартий, щоб існувати! Це так світ побудований.Досягнути мети, Великої України, можливо лише через напружену роботу всіх Українців. Спочатку потрібно об'єднати тих Українців, які цього бажають. А потім на їх базі створити потужну громадянську силу. Ця сила має розвиватись. Зростати. Стати дороговказом для всього народу.Рух до потужної України - це постійна експансія.Той же Донцов сказав, що "експансія – не тільки самоутвердження власної волі до життя, але й заперечення її в інших". Якщо перекласти це на мову пересічного громадянина, то Велика Україна має бути побудована на запереченні існування когось іншого. Кого? Відповідь очевидна - Росії. Кожний крок вперед, кожний успіх України в своєму розвитку - це цвях в труну того, що зараз зветься Росією. Такий радикалізм створила сама Росія своєю безглуздою агресією. Колись, майбутні покоління Українців мають подякувати Путіну і його опричникам за те, що проявили агресію до України. Бо ця агресія і є тим чарівним пенделем, який має підняти всіх Українців до розбудови нової реальності - Великої України!Або Велика Україна - або нічого!Переможемо!ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (04 квітня)Отримали такий коментар:"Що сенсу в Поступі, якщо про нього не знає ніхто? З ким не спілкуюся, ніхто не знає. Якби знали, то, може і частково ці батьки не вивозили б дітей, а приєднувалися [до Поступу]. І багато хто прийшов би. Але ж ні.... індивідуальні пропагандисти... Я от що скажу - поки про Поступ не буде знати хоча б кілька мільйонів українців, ніякі пропагандисти не допоможуть. А от потім - то вже інша справа".Проблема в Україні в тому, що панує олігархія. Тобто поєднання бізнесу і влади. Олігархія є наслідком демократичної системи влади. Тому треба не владу змінювати, а змінити систему, яка породжує олігархію.Зазначений коментар говорить саме про прихід до влади. Для цього і пропонується щоб про Поступ "знали мільйони". Але думка, що якщо про Поступ будуть знати мільйони, і тоді буде щастя - хибна. Не про Поступ люди мають знати. А про необхідність ліквідації демократичної форми правління і заміну її на республікансько-громадянську форму (Громадянську республіку).Чому треба, щоб люди усвідомили саме сутність Громадянської республіки, а не "знали мільйони про Поступ"? Чому прихід до влади Поступу НЕ ВИРІШУЄ питання повністю?Якщо Поступ прийде до влади в теперішніх умовах, то так, може провести радикальні реформи. Це тільки в разі, якщо сам Поступ не скурвиться після отримання влади.Але система олігархічна залишиться. В таких умовах потрібно буде вводити диктатуру. Рано чи пізно авторитарна сила піде зі сцени. І олігархія повернеться. І знову буде продовжувати свій безлад. Тому потрібно змінювати систему влади. Зміна системи влади потребує довгої пропаганди. Для цього потрібна не влада, а усвідомлення громадянами сутності нової системи влади. Ніяка, навіть абсолютна, влада це не здатна зробити. Для цього потрібна пропаганда і досить довгий час, щоб вона діяла. Коли критична маса громадян буде хотіти встановлення Громадянської республіки і буде розуміти, що це таке, тоді неможливо буде її не встановити. Тому і потрібно не "щоби знали про Поступ". І навіть не "щоби знали про Громадянську республіку". А добитись того, щоб громадяни хотіли жити тільки в Громадянській республіці. Це за допомогою масової реклами не досягається. А досягається лише методом зараження від людини до людини. Приблизно так, як розповсюджувалась християнська релігія або іслам, або всі інші релігії. Тому ми і використовуємо схему індивідуальних пропагандистів для ЗАРАЖЕННЯ нашою ідеологією. Аналогів багато: це всі релігійні організації. Або всі мережеві комерційні проекти. А якщо комусь не подобаються слова "індивідуальний пропагандист", то може використовувати синоніми: прихильники, адепти, послідовники тощо. Але найбільш точніше вживати термін саме "індивідуальний пропагандист". От їх має бути велика кількість. Чим більше - тим скоріше буде досягнуто мету.Переможемо!ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (03 квітня)Це відео (6 хвилин) з ютуб-каналу "Бутусов Плюс", яке нещодавно там розміщене. https://youtu.be/f735xgUjUUc?si=tTCLCEmhizYDxm2h А це коментар одного бойового офіцера. Який має великий бойовий досвід в найвідоміших бойових бригадах:"Мені не дуже подобається цей пітон, але тут по факту.Така дич всюди, де я був.Ну, тепер, нібито-то, роблять по-іншому.Цю дич робили, а навіщо? Незрозуміло.Ніякої користі.Зараз у таких укриттях у рф арта стоїть. Ну або КСП (командно-спостережний пункт).Але навіть їхня піхота це не займає.Я це помітив, коли ми готувалися до оборони в Харківській області".Хтось бачив, щоб покарали винних за ці злочини? Адже халтурні укріплення це є саботаж, злочин, допомога ворогу. За таке треба карати найсуворіше. Де це?Верховній владі України байдуже, скільки загине Українців, а значить і місцевій владі також байдуже. Адже їх сини не воюють. Відсутність жорсткої відповідальності завжди породжує безвідповідальне ставлення до виконання завдань. Особливо під час війни. Поки одні гроші заробляють на дерибані бюджету, інші в цей час гинуть за Україну. З таким підходом ми не переможемо ворога. А може і не стоїть завдання перемогти? А може війна вирішує інші питання?Це наші реалії. І такі реалії ми маємо змінити і всіх винних покарати! Незалежно від терміну часу.Переможемо!ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (02 квітня)На один з наших Спротивів ми отримали такий коментар: "Патріоти України, єднайтеся та робіть спільну програму та гурт із привабливою для виборців-трудящих назвою та мудрим головою, ідіть у владу та ведіть народ шляхом справедливості, перемог і прогресу". Що не так із цим закликом?Нібито він і вірний але щось в ньому не так. Що? Якщо більш, ніж за 30 років патріоти не об'єдналися, то з якого дива вони зараз повинні це робити? Що заважало патріотам за 30 років зробити спільну програму дій?Такі гасла ні на що не впливають! Якщо хтось скаже, що це не так, то нехай він розкаже, в якому об'єднанні він діє, і розповість про програму дій свого об'єднання. А заодно і про результати нехай розповість.Такі заклики ми підтримуємо, але при умові, що вони йдуть одночасно із діями того, хто ці заклики робить. Інакше - ні.В будь-якому разі краще хоч говорити про об'єднання громадян і нічого не робити, ніж навіть не говорити про це.І ще треба знати, що громадяни самі не об'єднуються. Їх потрібно об'єднувати. Це складна і довготривала робота. Але починається вона завжди з бажання. Бажання змінити країну. Після бажання мають бути дії. Якщо дії відсутні, то будь-які такі заклики до об'єднання громадян - просто пустопорожня балаканина.Переможемо!ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (01 квітня)Зеленський заявив, що обговорюватиме з суспільством ризики нової угоди щодо корисних копалин.Питання тут не в угоді, а в тому, що Зеленський зібрався щось обговорювати із суспільством.Колись Янукович засмітив країну бігбордами із гаслом "почую кожного". Тепер от теперішній Президент збирається спілкуватись із суспільством. Яким чином взагалі можна щось обговорювати із суспільством? І що це означає?І чи потрібно владі щось обговорювати із суспільством? Реально, технічно обговорювати можливо. Класична схема народних обговорювань була в Радянському Союзі.Ось приклад обговорення сталінської Конституції 1936 р.Це було ретельно організованою кампанією, спрямованою на створення видимості широкої народної підтримки нового основного закону. Обговорення проводилися на зборах і мітингах, організованих на підприємствах, у колгоспах, навчальних закладах та інших установах. Ці збори проходили під пильним контролем партійних органів, що забезпечувало потрібний результат.Проект Конституції був опублікований у центральних та місцевих газетах, а також у спеціальних брошурах.Преса активно висвітлювала процес обговорення, публікуючи схвальні відгуки та «пропозиції» трудящих.Під час обговорення було внесено мільйони «поправок» та «доповнень».Однак, більшість цих пропозицій носили формальний характер і не змінювали суті проекту.На зборах та в пресі постійно підкреслювалася «найдемократичніша» сутність нового основного закону.Це приклад реального народного обговорення. Коли дійсно, народ затягують в такий процес.І цей же приклад свідчить, що чим більше громадян будуть задіяні в подібних "обговореннях" тим більше буде діяти на них пропаганда.Ми спеціально взяли приклад саме СРСР часів Сталіна. Бо це класика маніпуляції. Цікаво, що сталінську конституцію і зараз вважають однією з найдемократичніших за всі часи людства. Однак це ніяк не завадило встановити диктатуру. Проте люди, які жили в той час, чесно вірили, що живуть саме за цією конституцією. І в першу чергу цей ефект було досягнуто завдяки масштабному шоу по "народному обговоренню."Насправді ніяких і ніколи обговорень з народом не буває. Бувають лише шоу. В сучасних умовах навіть і такі шоу не роблять. Що знижує їх ефективність.Будь-які розмови про "народне обговорення" - це завжди брехня. Ніхто і ніколи ніяких обговорень з народом ніколи не вів і вести не буде. Всі подібні кампанії мають лише одну мету - пропаганда.Переможемо!ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"