Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 431
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin

👥 Número de suscriptores

598
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: +1

👁️ Vistas promedio por mensaje

120
Promedio/Día:: 139
Promedio/Tiempo:: 104
ERR: 20.07%

📊 Mensajes por Día

1.8
Último día: 2
Promedio semanal: 1.9
Promedio por día: 1.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 5 Важливим є завдання - досягнути щоб всі поступівці (і непоступівці також) розуміли, що єдиний шлях до побудови Великої України полягає в створенні потужної Громадянської сили. І могли б пояснювати це іншим. Бо тільки така сила здатна рухати вперед країну. Створення такої сили досягається тільки одним - масовою і довготривалою пропагандою. Інструмент - велика кількість Провідників (індивідуальних пропагандистів, як поступівців, так і непоступівців). Не тільки всі члени "Поступу" мають такими стати, але до цього мотивувати і непоступівців. Провідник (індивідуальний пропагандист) - це коли людина ДОБРОВІЛЬНО, самостійно, без нагадувань і прохань викладає у себе в профілі будь-який матеріал "Поступу" або про "Поступ". Хоча б раз на тиждень. А сам свій профіль робить більш популярним і цілеспрямовано НАПОВНЮЄ його підписниками (друзями).Принциповим є саме добровільність. Людина має хотіти побудувати нову країну і в цьому приймати участь. Саме це хотіння і є головним мотивом. Тоді пропаганда працює. І тоді інші заражаються таким самим хотінням. Це механізм дії пропаганди. Принциповим є також розуміння людиною, що вона поширює. Саме "диванна робота", через інтернет в соцмережах, і є шлях до досягнення мети. Бо тільки так можна формувати підтримку широких мас. Підтримка широких мас забезпечує владу політичним ресурсом для проведення реформ. Тобто "диванна робота" - це шлях до зміни країни! Це і є ті "конкретні справи", про які багато хто любить говорити. ДИВАННА РОБОТА!
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 13 Багато людей продовжують мислити стереотипно, шаблонно. Вважають, що для досягнення НАШОЇ мети потрібні гроші. І, відповідно, без грошей мету досягнути неможливо. Таке бачення свідчить, що людина взагалі не розуміє ані того, що ми робимо, ані того, як принципово наша мета може бути досягнута. Або не здатна це зрозуміти. Бо давлять стереотипи. Чи рівень розвитку недостатній.Спочатку запам'ятаємо! Наша мета за гроші НЕ ДОСЯГАЄТЬСЯ! І ніколи не досягалась. Ніде, ні в якій країні і ні з яким народом, і ні в які історичні часи! Бо досягнення нашої мети пов'язане із вкладанням в суспільство громадянської ідеології. Вкладання ідеології в маси досягається лише як розповсюдження віри. Тобто методом зараження. Заразити може лише "заражена" людина. За гроші цього ефекту досягнути не можна.За гроші можна і треба робити політпроекти (передвиборчі кампанії).Багато хто плутає політпроекти (агітацію) і пропаганду. Пропаганда ідеології не діє через рекламу. Тільки методом зараження одних людей іншими. Саме це ми і робимо. Ще раз: "заразити" за гроші неможливо! За гроші неможливо зробити, щоб людина повірила в Бога. Але віра в Бога - це також результат дії пропаганди! Із прикладом Бога розуміння майже у всіх , а вже з громадянськими процесами чомусь цього розуміння не вистачає.Можна сказати і іншим чином: на політпроекти потрібні гроші, а пропаганда ідеології, навпаки, сама приносить гроші. Це сказано грубо, схематично, але відповідає дійсності.P.S.Тут можна сказати, що в такому разі нам гроші взагалі не потрібні зараз, тобто до моменту агітації, тобто коли потрібно буде до влади рулити шляхом виборів. Ні, тут також помилка. Гроші не потрібні для реклами нашої ідеології. Бо має передаватись вона від людини до людини. Але гроші потрібні для створення медійних продуктів, які потім люди і будуть розповсюджувати. Наприклад, для створення якісного і професійного ролику гроші потрібні. А от для його розповсюдження - ні. Можна, звичайно, витрачати бюджет на це. Але це так само, як гріти воду в океані. Ролики мають розповсюджуватись не за гроші через рекламу, а через людей, які САМІ будуть хотіти їх передавати іншим. І не тому, що сподобались (через їх популярність, вірусність), а тому що це ПОТРІБНО РОБИТИ для справи! Ось це діє.
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"Онлайн-конференції відбуваються в Телеграмі. В аудіоформаті.ПОРЯДОК ДЕННИЙ.Щотижневий моніторинг практичної роботи по основним завданням: 2 (по кадрам) + 3 (по пропаганді). - ОБОВ'ЯЗКОВЕ ПИТАННЯ: проведення "Потужності", відпрацьовуємо ТРЕТЮ частину - Дмитро Т.- Актуалізація поступівського сайту. Виділяємо 15-20 хвилин.(Починаємо з розділу "Членство" - Сенс членських внесків). Потрібно не тільки сформувати команду модераторів, а й сформувати стратегію формування тематики Спротивів, враховуючи потреби поступівської пропаганди- Що означає "потужна" організація, якщо говоримо про досягнення нашої мети? (пояснення, в разі наявності часу)Питання розглядаються в будь-якому порядку. Порядок визначає модератор наради. Модератор визначається перед початком обговорення. Можуть бути різні модератори по різних питаннях.хххххххГОСТІ запрошуються.Наші конференції носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні всіх поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Якщо у гостей будуть питання, то виділяємо для цього до 30 хв. часу. Але бажано попередити. Увага, мова йде про гостей, які мають питання до нашої роботи, а не тих, хто хоче використовувати нашу платформу в якості просуванням власних позицій. Якщо в когось будуть такі питання (просування), то ми готові з ними спілкуватись, але поза межами Громадянських серед.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Конференція проводиться на базі спеціально створеного для цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")".Приєднатись до цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")" можна за посиланням: https://t.me/gsPostup
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 28ПОСТУП займається виключно балаканиною!Все вірно. Так і є! Це і є пропаганда і агітація. Саме балаканина є те, що управляє людьми. Це те, що створює потужні сили, які здатні управляти країнами. Здатні змінювати владу. Здатні утримувати владу. Здатні зробити все!Балаканина - це єдине, що створює силу. Бо балаканина є мотивація людей до дій. Балаканина перетворює натовп в силу! Якою можна керувати знов-таки через балаканину!І є дві категорії людей. Перші - це ті, які не здатні зрозуміти цього. Друга - ті, які користується балаканиною (агітацією і пропагандою) і управляють першими. "Поступу" потрібні не просто ті, хто це все розуміє. А й ті, які ще вміють або хочуть вміти і хочуть робити якісну балаканину. Які хочуть не просто впливати на події в Україні, а самі встановлювати правила життя. Які стануть абсолютною владою. І надовго! Щоб разом побудувати Велику Україну!Пропаганда править всім. Пропаганда править світом. Хто в пропаганді сильніший, той і перемагає. Балаканина і є пропаганда. Так побудоване людство.
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(20 січня 2026 р.)Якщо в усьому і завжди винна влада, то що, народ безневинна овечка? А владу Бог посилає, ось він у всьому і винен?!Тобто народ ніколи й ні в чому не винний за те, що країна робить чи з країною робиться?Це вірно?Візьмемо два приклади, коли народ несе колективну відповідальність за дії влади.Перший, діяння нацистської Німеччини. Майже сто років пройшло. Але німці продовжують вважатись винними за діяння нацистського режиму.Другий - сьогодні. Дії рашистської Росії. Всі ж знають, що російський народ підтримав і продовжує підтримувати агресію проти України. Це дозволяє путінському режиму продовжувати робити злочини. І за це росіяни будуть нести колективну відповідальність дуже довго. Не менше, ніж німці.Питання: за що конкретно відповідальні і німці, і росіяни? Не народ же правив і править. А Гітлер з друзями в Німеччині та Путін із друзями в Росії. Тобто править влада.Значить вина народу в тому, що підтримували ці режими. Це безспірно. Якби не підтримували, то і режимів би таких не було б.Але ж всі знають, що підтримка народу - це завжди результат пропаганди.Це означає, що будь-який народ завжди несе відповідальність за те, піддавався він пропаганді і якій самі, в якому ступені. Пам'ятаємо, що буває й прогресивна пропаганда і потрібно вміти її розрізняти.Народ повинен вміти розбиратись в тому, які ідеї йому нав'язують. Бо ці ідеї стають рушійною силою. От якраз невміння з цим розібратись і є головною провиною народу.В чому винний народ України, що країна опинилася в такому стані?В тому, що в Україні весь час панувала і продовжує панувати психологія соціального дрона. Це коли - "політика не цікавить". Коли - "політика – брудна справа". Коли довбні кажуть щось на кшталт "я сплачую податки і все, більше я нічого нікому не винен".За все це тепер розплачується весь Український народ. І ті, хто піддався такій ідеології, і ті, хто її просував, і ті, які намагались протистояти, але робили це недостатньо. Не буває покарання без вини.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (18 січня 2026 р.)Отримали коментар щодо нашої діяльності:"Якби послідовники бажали побудувати Велику Україну, вони б в даний час першим ділом боролися б з корупцією, несправедливістю, за виконання Конституції всіма гілками влади, пропонували та вимагали прийняття законів, що змінюють життя пересічних українців на краще..."."Послідовниками" нас людина назвала, бо давала комент щодо Спротиву по Степану Бандері, який ми випустили на його день народження – 1 січня. Але "Поступ" не є і ніколи не був ніяким послідовником ані Бандери, ані українського націоналізму. Тут типове, як в прислів'ї: чув дзвін, але не знаю, де він.Проте мова зараз не про Бандеру і не про націоналізм.Мова про боротьбу із корупцією та про те, щоб намагатись добиватися виконання Конституції владою. Вимагати від влади прийняття законів, що змінюють життя пересічних українців на краще...Перше.Прибрати корупцію може тільки влада. "Знизу" вона не прибирається. Тобто потрібно ставати владою. Якщо ти не є владою, то будь-яка боротьба із корупцією - це лише допомога в керуванні корупційними потоками тим, хто її підтримує.Друге.Для боротьби із несправедливістю потрібно, щоб працювала правоохоронна система. Вона зараз не працює. І ніколи не працювала в незалежній Україні. Потрібно робити реформу. Але знову, це може робити виключно влада.І третє.Вимагати виконання Конституції всіма гілками влади - це взагалі ні про що. Влада олігархічна. І діє відповідно до олігархічної Конституції. Тому потрібно, щоб не Конституція виконувалась, яка і так виконується, а робились реальні реформи. А для цього потрібно прибрати олігархію (поєднання влади і бізнесу), яка править якраз завдяки діючій олігархічній Конституції. Бо саме вона встановлює систему влади: гроші - вибори - влада - повернення грошей із прибутком.Потрібно не вимагати у олігархії "прийняття законів, що змінюють життя пересічних українців на краще", а створювати Громадянську силу, яка прибере олігархію і все змінить. А вимагають (або просять) тільки раби у своїх хазяїв. Як тільки ви чуєте, що хтось каже що треба щось просити чи вимагати від влади, то перед вами людина із рабською психологією. Яка ні на що не здатна, крім того, щоб старанно працювати на олігархію і чекати якихось подачок. Можна ще й пенсію чекати. Громадянин не має нічого ані просити, ані вимагати від влади. Він має сам правити. А для цього має створювати власну Громадянську політичну силу. Олігархія ж створює свої політичні сили, от і громадяни також мають це робити. Як тільки таку силу буде створено, то вона все візьме під свій контроль. Проведе необхідні зміни. Прибере олігархію і побудує Велику Україну.Приєднуйтесь до нашої роботи!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (17  січня 2026 р.)Отримали такий комент на один з наших Спротивів щодо енергетики:"Задовбали своїми нападами на законно обраного киянами мера! Тут же не всі голосували за постійно обдовбаного Членограя Оманського - є і адекватні люди...".А що, якщо якийсь мер законно обраний, то він отримав право доводити місто до катастрофи? Потурати розкраданню міського бюджету, дерибанити ресурси міста?Тут можна продовжити. А якщо НЕЗАКОННО прийшов до влади, але править вдало, в інтересах громадян, то тут що? Гнати треба, бо "незаконний"?Нам можуть сказати, що в Києві не один Кличко керує. Ще є районі адміністрації, голів яких призначає Президент, військова адміністрація, теж від Зеленського. І що взагалі в Києві сама система керування геть невдала. Багато що можна ще сказати.Але ми всі маємо чітко усвідомлювати, що ПРАВИТЬ ОЛІГАРХІЯ! І не має значення, які прізвища вона носить. І не має значення, де ця олігархія править  - в Києві, Харкові чи Львові. Всюди діє один принцип: гроші - вибори - прихід до влади - повернення грошей із прибутком.Тому ми і звертаємо увагу, що як тільки починають говорити про "кличка", "зеленського", "порошенка" тощо, то зразу попадають в пастку демократичної системи влади. Будь-які обговорення про хто краще, а хто гірше в олігархії - це вже перемога олігархії! Всю олігархію потрібно гнати! Вся олігархія - ворог Українського народу.Громадяни мають нарешті второпати, що не треба витрачати час на обговорення конкретних персонажів з олігархії чи якісь різні олігархічні проекти, які називають себе партіями. Це все бізнес у владі, який потрібно гнати. Тому і говорити потрібно саме про те, як всіх вичавити з влади. А для цього є два способи:а) диктатура;б) зміна системи влади.Ми йдемо по другому шляху. І в дискусії ні з ким щодо того, хто краще чи гірше з олігархії не вступаємо.Пропонуємо приєднуватись до нас, щоб разом прибрати олігархію і побудувати Велику Україну!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 43Є соціологічні дані, що об'єднання громадян, формальні чи неформальні, починають набувати необхідної якості після відсіювання трьох з чотирьох учасників. Це мінімально, Якщо більше, то якість краща.Тобто, якщо ми ставимо за мету сформувати групу "За Велику Україну!" з необхідними даними в кількості 1000 людей, то відсіятись мають 3000. На даний момент наш канал має 588 підписників. І на даний момент відсіялось вже 556. Тобто для відсіювання у нас ще багато роботи.Є ще момент. Залучати потрібно не через автоматичні інструменти, які всіх підряд гребуть і всім підряд пропонують долучатись до різних каналів, а вибірково. Тобто при запрошенні також вже діє відсіювання. Якщо всі підряд, то показник відсіву потрібно збільшувати. Тобто більше, ніж один до трьох.Звертаємо увагу, ця наша робота тут, в каналі - кадрова. Досить проста по розумінню. Але дає ефект, якщо працює ціла команда. Саме за такими схемами створюються сили, які потім керують процесами в світі. Ми так і працюємо. Але це працює виключно тоді, коли є ідеологія. У нас є. Громадянська ідеологія.
"ЗВІРЯННЯ ГОДИННИКІВ" (вектори, повідомлення, для службового використання) :Вектор № 38Як ми відносимось до критики?Якщо критикує не поступівець - то повний ігнор.Якщо він критикує з метою нам допомогти, то чому не долучається до нас і разом не працює по покращенню нашої роботи?Якщо критикує, бо хоче нашкодити нам або так самостверджується, то навіщо нам на таку критику реагувати?Якщо критикує поступівець, то тут є два варіанти.Критика може бути конструктивною і неконструктивною.Конструктивна критика завжди конкретна.Чітко пояснюються позиції, які, на думку критика, невірно робляться.Одночасно даються пропозиції які потрібно змінити, що потрібно зробити. Але навіть якщо критика і конструктивна, проте поступівець не працює по напрямку роботи, яку він критикує, то чому його ми маємо слухати? Якщо людина не приймає участі в процесі, який критикує, то це в більшості випадків свідчить про небажання щось робити. І критикою така людина формує надуману причину, яка виправдовує відсутність своїх дій.Якщо ж все-таки не працює саме через те, що не згоден, а не тому, що просто не хоче працювати, то є простий шлях вийти з ситуації. Такому критику пропонується взяти і все самому організувати. Організувати роботу, яка буде альтернативною тій, яку він критикує. Висновок: ми сприймаємо лише конструктивну критику і тільки від поступівців. І в разі, якщо вони приймають участь в процесі, який критикують. Абсолютна демократія. 😊
АНОНС СЬОГОДНІ ПЛАНОВА ГРОМАДЯНСЬКА СЕРЕДА ОРГАНІЗАЦІЇ "ПОСТУП"Онлайн-конференції відбуваються в Телеграмі. В аудіоформаті.ПОРЯДОК ДЕННИЙ.Щотижневий моніторинг практичної роботи по основним завданням: 2 (по кадрам) + 3 (по пропаганді). - ОБОВ'ЯЗКОВЕ ПИТАННЯ: проведення "Потужності", відпрацьовуємо ТРЕТЮ частину по другому разу.- По Завданню 1:Конкретизуємо методи роботи по тлг-каналу.Обговорюємо питання плану знайомства з "Поступом", який пропонуємо людям для опрацювання. План є, робимо актуалізацію. - Актуалізація поступівського сайту. Виділяємо 15-20 хвилин.(Починаємо з розділу "Членство" - Сенс членських внесків). Потрібно не тільки сформувати команду модераторів, а й сформувати стратегію формування тематики Спротивів, враховуючи потреби поступівської пропаганди- Що означає "потужна" організація, якщо говоримо про досягнення нашої мети? (пояснення, в разі наявності часу)Питання розглядаються в будь-якому порядку. Порядок визначає модератор наради. Модератор визначається перед початком обговорення. Можуть бути різні модератори по різних питаннях.хххххххГОСТІ запрошуються.Наші конференції носять робочий характер. Гості можуть приймати участь в обговоренні всіх поступівських питань. Для гостей попередніх реєстрацій чи попереджень не потрібно.Якщо гості мовчать і просто слухають (на екскурсії), то можуть не представлятись.Якщо у гостей будуть питання, то виділяємо для цього до 30 хв. часу. Але бажано попередити. Увага, мова йде про гостей, які мають питання до нашої роботи, а не тих, хто хоче використовувати нашу платформу в якості просуванням власних позицій. Якщо в когось будуть такі питання (просування), то ми готові з ними спілкуватись, але поза межами Громадянських серед.Початок - о 19:00. Завершення - о 20:30. Конференція проводиться на базі спеціально створеного для цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")".Приєднатись до цього технологічного каналу "Громадянська середа (ГО "Поступ")" можна за посиланням: https://t.me/gsPostup