Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 431
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (27 листопада 2025р.)Ми отримали коментар:"Демок...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
152 Vistas/Alcance 2025-11-27 08:05 Mensaje №2107
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (27 листопада 2025р.)Ми отримали коментар:"Демократію геть!Даєш охлократію!?Так в Громадянській республіці як будуть прийматися рішення, більшістю чи як?".Це черговий приклад, коли людина не розібралась в сутності Громадянської республіки.Охлократія. Що це?Інтернет дає таке пояснення:Охлократія — це вироджена форма демократії, що означає владу натовпу, засновану на примхах і емоціях неорганізованої маси людей. Цей термін, що походить від грецьких слів "ochlos" (натовп) та "kratos" (влада), часто асоціюється з демагогією та популізмом, коли політичні сили маніпулюють натовпом, ігноруючи при цьому закон і правові норми. Охлократія характеризується як тимчасовий або кризовий період, який може призвести до хаосу, беззаконня та встановлення диктатури.Тобто охлократія, це період хаосу, безвладдя. Такі періоди трапляються під час соціальних потрясінь і продовжуються недовго. Бо безвладдя довго не може бути. Це природа суспільства.В Громадянській республіці рішення будуть прийматись більшістю. Більшістю повноважень. Кожний делегат буде мати різну кількість повноважень. Скільки громадян йому делегують повноважень, стільки він їх і буде мати під час голосування при прийнятті рішень.Наприклад, в сьогоднішній Верховній Раді України всі депутати мають однакову кількість повноважень – по одному. І кожен голосує одним своїм повноваженням.А при Громадянській республіці у всіх делегатів кількість повноважень буде різною. Приблизно так, як кількість акцій може бути різною у акціонерів в акціонерному товаристві.Кількість повноважень буде реально відображати ступень довіри і підтримки делегата з боку громадян. Якщо громадяни будуть бачити, що делегат триндун. Ні на що не здатний, то будуть у нього забирати свої повноваження і передавати іншим. Або собі залишати. І такий недолугий делегат буде втрачати свої повноваження, а значить і владу.І навпаки, якщо громадяни будуть бачити, що делегат поводиться прогресивно, відстоює інтереси народу, то будуть йому передавати повноважень все більше і більше. Тобто більша кількість громадян буде його підтримувати. Теоретично може бути так, що кількість повноважень у такого делегата стане більше, ніж половина всіх повноважень в країні. Це якщо більшість громадян країни делегують йому свої повноваження. Тоді насправді виникне одноособове прийняття рішення в країні. Фактично - монархія. Але це буде тривати до тих пір, поки громадяни свої повноваження не почнуть забирати у такого делегата та передавати іншими. Насправді одноособове правління при Громадянській республіці малоймовірно. Але якщо і буде, то також нічого поганого не буде, якщо буде така консолідація суспільства навколо одного лідера. Процес постійного перетікання повноважень від одних делегатів до інших буде стимулювати їх діяти так, щоб боротись за підтримку громадян. Не на словах, а на ділі. Бо як тільки громадяни побачать, що за словами більше нічого немає, то свої повноваження будуть передавати іншим.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"