Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 431
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(26 листопада 2025 р.)Ось такі подібні меседжі по...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
148 Vistas/Alcance 2025-11-26 05:49 Mensaje №2105
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(26 листопада 2025 р.)Ось такі подібні меседжі почали видавати різні представники різних політичних сил у Верховній Раді:"Потрібно покінчити з моновладою й нарешті створити коаліційний уряд єдності, аби здійснювати якісне і професійне управління в інтересах України та українців".Як до цього відноситись?Що заважало здійснювати якісне і професійне управління в інтересах України та Українців, коли в Парламенті не було моновлади?Незалежно від того, моновлада чи не моновлада, це ніяк не повинно впливати на проведення реформ в країні. А вони не робилися і не робляться. Це головний злочин перед Українським народом всієї владної верхівки за останні десятиріччя. За цей злочин вони всі мають відповісти.До тих пір, поки в Україні панує олігархія (поєднання влади й бізнесу), то немає значення, хто у владі і яка там конфігурація. Бо влада думає виключно про власні бізнес-інтереси.І ще. Навіщо такі заяви говорять публічно?Такі заяви роблять, мабуть, тоді, коли бачать, що влада стала слабшою. І що можна спробувати туди пролізти. Мається на увазі, що через моно більшість "Слуг народу" ніхто крім "слуг" не міг керувати процесами управління країною. І ця монополія на владу призвела до таких катастрофічних наслідків. От і розповідають, що якщо допустити до влади ще когось, крім "слуг", то справи в країні підуть краще.Але це повна маячня. Розігнати потрібно всіх! Всю олігархію!Питання: поки править олігархія, то з погляду інтересів країни, що краще щоб була олігархічна моно більшість у владі чи коаліція різних олігархічних кланів?Принципового значення це немає. Але при першому варіант принаймні ясно — хто конкретно відповідальний за всю цю "хрінь", що відбувається.Щоб прибрати олігархію — потрібно прибрати демократичну систему влади. Яка діє за формулою: гроші — вибори — влада — гроші з прибутком.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"