Fuente
За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (24 листопада 2025р.)Даний Спротив може образити...
138 Vistas/Alcance
2025-11-24 11:00
Mensaje №2102
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (24 листопада 2025р.)Даний Спротив може образити занадто вразливі категорії громадян.Але нехай вони краще знають правду ніж будуть продовжувати жити у світі ілюзій.Багато народу скаржиться і пише гнівні пости в соцмережах, мовляв, от влада така-сяка, хабарники, крадії і т.д. А що власне вас дивує? Ця влада вклала власні мільйони доларів у вибори, щоб вам навішати локшини на голову, наобіцяти вам манни небесної, і тепер вона має їх повернути. Та не просто повернути, а ще і заробити на вас, простих українцях, від яких нічого не залежить, які вважають політику не їх справою, які вважають політику брудною і тому не хочуть типу мастити руки. Ви, українці, чомусь думаєте, що прийшовши один раз на вибори, ви вже завершили свої громадянські справи. І тепер хай хтось піклується про вас, оберігає вас, дає вам можливість збагатитись. Ви дуже сильно помиляєтесь. Ви потрібні владі просто як ресурс, який треба вижати по максимуму. Ви маєте прокинутись. Ви маєте перестати чекати у владі чесних та порядних. Ви повинні перестати покладати відповідальність за вашу Україну на когось. Ви маєте, нарешті, підняти свої тіла з диванів, відкласти всі ваші термінові справи, і почати розбиратись. А розбиратись ви маєте з політикою, адже саме ваше життя залежить від політики. Саме політика вирішує як вам жити і чи жити вам взагалі.Ви маєте почати вивчати ідеологію ГРОМАДЯНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ, яку пропонує організація «ПОСТУП». І хай вам «Поступ» не подобається, то беріть і створюйте свій «ПОСТУП». Починайте займатись політикою. Включайтесь в створення нового Громадянського руху, який розуміє головну проблему України, і чітко знає шлях її вирішення.Війна з Росією, є наслідком слабкості України, а це є наслідком пасивності громадян, неосвіченості громадян, вашої віри в «телевізор».Щоб все змінилось, громадяни мають зрозуміти, що проблема саме в демократичній формі правління. Яка всюди в Світі і завжди працює по формулі ГРОШІ – ВИБОРИ – ПРИХІД ДО ВЛАДИ – ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ З ПРИБУТКОМ. І щоб розірвати цей ланцюг, ми маємо ліквідувати демократію, і перейти еволюційно до іншої форми правління – до ГРОМАДЯНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ. Де не буде виборів, і - відповідно, не треба буде грошей вкладати, щоб потім їх повертати. Де кожний громадянин зможе реально почати брати участь в управлінні країною. Де змінити недолугу владу можна буде практично миттєво. Всього цього НІКОЛИ не буде при застарілій демократії.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"