Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 431
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (23 листопада 2025 р.)Дивимось новини:"Досягненн...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
137 Vistas/Alcance 2025-11-23 10:56 Mensaje №2101
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (23 листопада 2025 р.)Дивимось новини:"Досягнення міцного миру вимагатиме згоди на важкі, але необхідні компроміси, — Марко Рубіо про можливий мирний план між Україною та РФ.Держсекретар США заявив, що Вашингтон формує перелік ідей для припинення війни, ґрунтуючись на пропозиціях обох сторін".Ось такими подібними повідомленнями переповнене інтернет-середовище.Громадянам варто ігнорувати такі інформаційні вкиди. Нікого не потрібно слухати зараз. Бо ніхто реальні речі не каже. Йде суцільна інформаційна пропаганда.Весь час війни йде жорстка інформаційна маніпуляція. Яка не мала і не має ніякого відношення до реальності.Розмови про різні "плани миру" йдуть з самого початку війни. Це означає, всі розмови є просто ширмою, щоб війна продовжувалась як процес. Тобто мета війни - саме процес. Який відкриває вікно можливостей для кожної зацікавленої сторони вирішувати свої геополітичні завдання. Йде зміна світового порядку. Заручником в цьому є Україна. Така ситуація виникла б у будь-якому варіанті, але з іншою країною, якби Україна була сильнішою. Слабкою Україну зробила олігархія, яка безперервно править вже три десятиріччя.Обставини завершення війни, на жаль, не знаходиться на території України. Але українська влада має можливість вплинути на її завершення. Якщо, звичайно, буде зацікавлена в цьому. Весь час після початку агресії влада демонструвала і продовжує демонструвати протилежне. Зрозуміло, чому. Бо це утримує владу у владі. Все дуже просто і виглядає дуже антинародним і антиукраїнським. І за це рано чи пізно потрібно буде відповісти перед історією та українським народом.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"