Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 431
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(19 жовтня 2025 р.)Останніх пару років активно в ...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
150 Vistas/Alcance 2025-10-19 09:03 Mensaje №2041
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(19 жовтня 2025 р.)Останніх пару років активно в медіа просувається думка, що, мовляв, українці масово виїхали за кордон і навряд чи повернуться. Тому буде гостра нестача робочих рук, особливо робітничих професій. Щоб перекрити дефіцит кадрів доведеться залучити близько 10 мільйонів іммігрантів. Цю думку періодично просувають як українські ЗМІ, посилаючись на наших експертів (Київська школа економіки, різні всеукраїнські асоціації економістів тощо.), так і закордонні, посилаючись на своїх закордонних "експертів по Україні". Мовляв, цього нам не уникнути.Дійсно, така велика проблема назрівала вже давно, бо чисельність населення скорочується, а війна різко прискорила ці негативні процеси. Це розуміють всі, і експертом бути не потрібно.А що ж наша влада? А нічого. Ну створили міністерство національної єдності. Ну додали трохи виплат при народженні дитини. Але це все не вирішує проблеми, особливо "нове" міністерство.Влада, як завжди, йде простим шляхом. Дозволимо заїзд до нас всім гастарбайтерам з бідних країн, і хай вони працюють як коні. А ми, влада, будемо просто далі дерибанити бюджет і заробляти бабки.Це і є поведінка типової олігархії. Їх не цікавить доля українців, майбутнє України та української нації взагалі. Їх цікавить одне - гроші.А для вирішення глобальної проблеми треба терміново вживати радикальні дії:1. В рази суттєвіша допомога всім, хто народжує маленьких українців.2. Покращення медицини, освіти.3. Забезпечення справедливості та захисту громадян.4. Наявність перспективи жити тут в Україні, потужній та процвітаючій державі, майбутнього лідера Східної Європи.Всього цього не роблять і не збираються робити. Ну звісно, війна винна, а ще винні попередники.Досить чекати чесних та порядних. Треба створювати потужну Громадянську силу, яка наведе лад в Україні та змінить систему управління на Громадянську республіку.А війна? Саме під час війни треба прискорюватись в створенні Громадянської сили. Бо потім, колись після війни, може бути вже пізно.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"