Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 431
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(18 жовтня 2025 р.)"Ми очікуємо проблеми з електр...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
152 Vistas/Alcance 2025-10-18 06:08 Mensaje №2040
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(18 жовтня 2025 р.)"Ми очікуємо проблеми з електрикою. Нам, можливо, через одну-дві атаки потрібно буде імпортувати електроенергію", — Зеленський."Зараз газ — не проблема. Проблема — мати достатньо грошей, щоб його купувати", — додав Президент.Тобто бачимо проблему - гроші!Гроші в такому випадку можна добути двома шляхами, або стимулювати власну економіку, або взяти в борг ззовні. Під стимулюванням мається на увазі постійне проведення реформ.Але влада завжди вибирає другий варіант. При цьому створює шалене податкове навантаження на населення. Та заганяє державу в ще більшу залежність від іноземних кредиторів.Відомо, що йде тенденція збільшувати витрати бюджету на 10-15 відсотків на рік більше, ніж у минулому. Це ще до війни почалося. То куди все це йде, якщо при цьому економіка не розвивається, тобто не збільшується реальний сектор виробництва та послуг? Веде до того, що країна більше набирає борги. А потім попадає в залежність від кредиторів. Які потім починають диктувати, що робити. Це вже зараз так відбувається.Потрібні реформи.Якщо влада за перші сто днів володарювання не зробила жодної реформи - це значить що реформ при цій владі НЕ БУДЕ ніколи.Теперішню владу потрібно було прибирати вже від керівництва ще восени 2019 року. Але демократична система цього не дозволяла і не дозволяє. Крім того, влада, користуючись війною, навіть і демократичні процедури, які й так недолугі - відкинула.Але навіть якби і відбулися вибори, то знову б до влади прийшла б олігархія (поєднання влади і бізнесу). При демократичній системі олігархію можна прибрати двома засобами: встановити диктатуру або змінити систему влади.Диктатура в більшості випадків ні до чого гарного не приводить. Це вже досвід історії каже. Потрібно змінювати систему влади. Потрібно зробити так, що якщо влада не розвиває країну, як це зараз, бо владі це вигідно, то її можна було б миттєво прибирати. Без жодних майданів. Має працювати принцип: або роби реформи - або йди геть НЕГАЙНО!Чим більше громадян почнуть розуміти ці нескладні речі, тим швидше почне одужання України!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"