Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 431
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (11 жовтня 2025 р.)Система Громадянської республ...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
157 Vistas/Alcance 2025-10-11 07:02 Mensaje №2029
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (11 жовтня 2025 р.)Система Громадянської республіки, яку ми пропонуємо запровадити замість діючої демократичної, передбачає можливість участі громадян в управлінні країною.Для цього не потрібно перемагати в виборах. Кожен пересічний громадянин може стати делегатом. Навіть, якщо буде мати одне повноваження. Це передбачає, що громадяни повинні мати певну відповідальність за свої дії.От і виникає питання, як швидко громадяни усвідомлять свою відповідальність?Нешвидко!Щодо того, як швидко громадяни усвідомлять свою відповідальність, то тут є песимізм. Буде, мабуть, довго. Бо відповідальність громадян - це певна культура народу. На рівному місці вона не виникає. ЇЇ потрібно культивувати. Це довгий процес. Це якщо брати за мету підвищувати рівень відповідальності всіх громадян.Але ми говоримо про інше. Ми не кажемо про виховання громадян. Також ми не кажемо дурні, що система Громадянської республіки буде виховувати громадян. Буде прививати їм усвідомлення відповідальності. Ніяка система на це нездатна. Бо система влади – це лише правила формування і зміни влади. І більше нічого.Тут мова йде про інше. Мова про тих, хто вже має таку відповідальність. Таких в суспільстві досить багато. Система Громадянської республіки якраз і дає можливість цим людям приходити до владних повноважень.Тобто ми говоримо не про зміну свідомості громадян, бо це довго. А про те, щоб ті, хто найбільш є ефективним і найбільш зацікавленим в розвитку країни почав отримувати владу. При демократичній системі влади це неможливо. Бо владу отримують за схемою: гроші - вибори - прихід до влади - повернення грошей із прибутком. В результаті править олігархія - поєднання влади і бізнесу. Громадянська республіка дозволяє нівелювати олігархію. І встановити владу Громадянської сили. Тобто сили, яка походить від громадян, а не від капіталу.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"