Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 431
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(10 жовтня 2025 р.)Отримали чергове запитання щод...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
163 Vistas/Alcance 2025-10-10 03:37 Mensaje №2028
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(10 жовтня 2025 р.)Отримали чергове запитання щодо системи Громадянської республіки. Не зовсім розумне запитання. Але все одно відповідаємо.ЗАПИТАННЯ:Так, система Громадянської Республіки дає можливість "миттєво" змінювати владу. А це значить що буде постійний перетік владних повноважень з одних рук в інші. А значить буде і постійна чехарда з указів і розпоряджень влади. Чи не призведе така ситуація до хаосу в управлінні? Тобто мається на увазі чи не приведе нова система до повного хаосу в управлінні? Бо теоретично кожен день може бути нова влада яка буде щось приймати. Відміняти рішення попередників...ПОЯСНЕННЯ:Насправді навіть технологічно ніякої миттєвої зміни влади не буде. Бо чисто технічно, щоб людина, наприклад поїхала до нотаріуса, або відізвала повноваження через якийсь аналог Дії, потрібен час. А далі це потрібно викласти в реєстр. Потрібен час, щоб це було зафіксовано.Але це і не головне. Наприклад, у делегата є 2000 повноважень. Бачить, що починається відтік. Забирають 500 повноважень. Але ж цей делегат не перестає бути делегатом. Просто повноважень буде менше. Що буде робити такий делегат? Почне терміново вживати заходів. Розбиратись, чому це так сталося. Пояснювати свою позицію, якщо люди його якось невірно зрозуміли і почали забирати повноваження.Звичайно, теоретично нестабільність, криза управління може виникнути. Практично - малоймовірно. Але такі ситуації можуть виникати при будь-якій системі влади. І виникають регулярно. Але нічого страшного не відбувається. Чому? Бо по інерції працює бюрократичний апарат. Він перестає працює лише якщо його фізично розігнати. А якщо не розганяти, то може ще довго функціонувати, при цьому зменшуючи свою ефективність, також поступово.І ще питання, з якого дива громадяни ломануться в один момент забирати свої повноваження і передавати іншим? Що з ними таке може трапитись? Груповий психоз? Так ці психози швидко вщухають і все заспокоюється.Для чіткішого розуміння ми пропонуємо такий психологічний приклад.Уявімо собі, що людина будує собі будинок. Наймає для цього бригаду. Узгоджує план робіт. Почався процес будівництва. Аж раптом через тиждень ця людина звільняє бригаду без будь-яких на те причин. Авансові гроші втрачаються. Час втрачається. Будинок не будується. Людина шукає іншу бригаду. Знаходить. Знову наймає людей на роботу. І знову так само. Через тиждень звільняє вже наступну бригаду без будь-яких причин.Питання: ми таке часто бачили? Таке взагалі варто очікувати при будівництві будинків? Ні! То тоді чому аналогічна дурня може приходити в голову, коли розглядається приклад із Громадянською республікою? Просто уявіть собі, що мільйони громадян починають займатись хрінню, кожен тиждень прибирають повноваження у одних і передають іншим. Їм що, більше нема чим в житті зайнятись?Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"