Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 431
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (27 вересня 2025 р.)"У Росії не повинно бути жод...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
173 Vistas/Alcance 2025-09-27 03:29 Mensaje №2006
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (27 вересня 2025 р.)"У Росії не повинно бути жодних сумнівів: НАТО та союзники використовуватимуть всі необхідні військові та невійськові засоби для самозахисту", — заява НАТО.В Альянсі також зазначили, що РФ несе відповідальність за "ескалаційні дії" після порушення повітряного простору Польщі, Фінляндії, Латвії, Литви, Норвегії та Румунії. "Наша відданість статті 5 є непохитною", — йдеться у заяві.Якщо робляться такі заяви, то це веде до того, що у РФ точно не буде ніяких сумнівів, що ніхто ніякі літаки збивати російські не буде.Відсутністю миттєвої реакції по збиттю порушників свідчить про абсолютну недієздатність НАТО.Україна потрібна для країн НАТО виключно як інструмент захисту від Росії, а для України НАТО взагалі не потрібне.Є думка, що Україна потрібна для країн НАТО виключно як геополітична пастка для Росії. Тому і кордон закритий, і диктатуру будують. Бо у демократії або з виборами Україна швидко вийде з війни.Наша влада має думати наперед. Потрібно скористатися неспроможністю НАТО, щоб почати створювати союзи з тими, з ким Українська держава дійсно має спільні інтереси в боротьбі з Росією. Але ж влада у нас олігархічна. Може думати лише про власний бізнес.Проте з іншого боку, бажаємо ми чи ні, але на цьому етапі НАТО нам потрібно. Бо взяти озброєння більш нема де. Самі ми не спроможні випускати зброю по ряду факторів. Але ж ми не в НАТО. Ніхто ж не говорить, що потрібно посваритися з Альянсом чи послати їх куди подалі. Вони роблять вигляд, що чекають на нас. А ми маємо робити вигляд, що хочемо приєднатися до НАТО.Обставини складаються так, що Україна отримує шанс почати розбудовувати Велику Україну. Але влада потрібна для цього бути інша - не олігархічна.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"