Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 431
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (26 вересня 2025 р.)Нам можуть поставити питання...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
169 Vistas/Alcance 2025-09-26 07:02 Mensaje №2005
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (26 вересня 2025 р.)Нам можуть поставити питання: чому олігархічні групи борються між собою до самознищення і цим створюють багато проблем і народу, і країні, і собі також? Можливо тому, що тут діє сукупність факторів? Від банальної жадібності до небажання взяти відповідальність за державу на себе?Олігархія це поєднання бізнесу і влади. Чим більше влади, тим більше прибуток бізнесу. Тому усе логічно. Вони борються за те, щоб бути єдиним хто отримує все.Йде постійна боротьба між різними бізнес угрупуваннями. В процесі цієї боротьби йде поглинання слабкіших сильнішими. В результаті залишаються найсильніші. При демократичній системі влади вони створюють партії. І борються вже за владу. Щоб за допомогою влади продовжувати боротьбу за домінування в бізнесі. Через концентрацію, зростання потужності олігархічних груп, кількість сторін, які борються, зменшується. Одночасно посилюється політична боротьба за владу. За монопольну владу. Що може мати наслідки у вигляді соціальних заворушень. Бо сторони починають підтягувати народні маси, щоб їх використати для своїх олігархічних інтересів. Народним масам розповідають різні байки, про різні цінності, високі ідеали та іншу лабуду. Бо інакше ці народні маси не можна буде використати. І вже на цьому етапі бізнесова конкуренція переходить до знищення одних олігархічних кланів іншими. Саме це і відбувалось в Україні. І продовжує відбуватись зараз. В крайніх варіантах починається громадянська війна. В результаті все може завершитись самоліквідацією держави. Та народною катастрофою.Для того щоб мінімізувати ці ризики, необхідно будувати потужну громадянську силу яка буде розвивати економіку по градієнтному принципу. Тобто чим вищий рівень капіталу - тим більший контроль має бути з боку держави. Олігархія повинна бути знищена як явище!Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"