Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 431
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (20 вересня 2025 р.)Ми стверджуємо, що робити ре...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
151 Vistas/Alcance 2025-09-20 05:27 Mensaje №1995
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ (20 вересня 2025 р.)Ми стверджуємо, що робити реформи під час війни простіше, ніж в мирний час. Бо надзвичайні обставини створюють і надзвичайні можливості.Але іноді ми зустрічаємо телепнів які кажуть приблизно таке, це один з коментарів, який ми отримали:"Мені цікаво, а які реформи можна робити під час такої тяжкої війни? А якщо робити то с ким? З ухилянтами і пенсіонерами? Історія показує що під час великих воїн в країнах запроваджувались продуктові карточки, то це ви про ці реформи? Як на мене, то якщо ви не допомагаєте нашій армії перемогти ворога, то сидіть мовчки. Не підривайте країну із середини, піарившись на біді, прокладаючи собі дорогу до корита.Я голосував за Зеленського свідомо. І на наступних виборах після перемоги буду знову голосувати за нього. Дякуючи йому, такі як ви можуть спокійно тролити владу без наслідків. Не даром говорять що в Україні більше демократії чим у тій же Європі".Те, що тупі люди - основа правління олігархії - це не новина. Саме на таких телепнях олігархія і тримається. Але питання не в тому, як зробити так, щоб дурні порозумнішали. Це неможливо зробити. Питання в тому, щоб об'єднати адекватних та розумних. Цим і займаємось.А щодо реформ, то і дурням, і розумним пропонуємо ознайомитись із цією інформацією:"Данія проігнорує понад 20 юридичних норм, щоб побудувати паливний завод для ракет «Фламінго».Після ухвалення нового закону данський уряд отримав широкі повноваження скасовувати інші закони, нормативні акти і право громадян подавати скарги — якщо необхідно швидко реалізувати будівельні та операційні проекти, важливі для національної оборони, чи під час надзвичайного стану".Тобто якщо влада хоче змін, то не триндить, що зараз "не на часі", а навпаки, користується ситуацією і продавлює майже всі необхідні питання.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"