Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну!
Añadido 14 jul. 2024

За Велику Україну!

@zavelykuukrainu
Número de suscriptores: 598
Fotos: 110
Enlaces: 431
Descripción:
Канал «За Велику Україну!» є громадянсько-політичним інструментом організації «ПОСТУП». Наша мета – побудувати Велику Україну! Розвиваємо громадянський рух, щоб разом досягнути мети. Зворотній зв'язок @moderationadmin
Fuente

За Велику Україну! | ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(16 вересня 2025 р.)Ми отримали запитання щодо ці...

Logotipo de la comunidad de telegram - За Велику Україну! За Велику Україну! @zavelykuukrainu
139 Vistas/Alcance 2025-09-16 11:09 Mensaje №1988
ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ(16 вересня 2025 р.)Ми отримали запитання щодо цілей Росії у війні.Головна версія говорить, що головна мета Росії це Крим. Закріпити Крим за собою. Є і інші цілі, але це головнаЗапитання: якщо це Крим, то невже він такий цінний, щоб заради нього вести стільки років мегадорогу війну?Так. Він для РФ коштує набагато більше, ніж хтось може собі уявити.Весь комплекс всіх переваг, які отримує Росія від війни, на погляд Кремля, переважує ту головну втрату, яку РФ отримує - втрату України. Але вони, скоріш за все вважають, що років через 20 після завершення війни зможуть почати нормалізувати відносини з Україною. Україні не можна буде ні в якому разі на це йти.Чому такий цінний Крим для РФ?Бо це військовий вплив на Близькому Сході. Якщо Росія Крим втрачає, то і втрачає свої позиції в цілому регіоні. А там і так йде боротьба за гегемонію між різними країнами. Також стратегічне розташування Криму дозволяє Росії впливати й на країни Південної Європи. І на Туреччину. Через Крим можна погрожувати Туреччині й цим впливати на неї. До будь-якої точки Туреччини російська ракета долітає за пару хвилин. Тобто це означає, що потенційно удар може відбутись у будь-який момент. Сховатись часу не вистачить.Але російський Крим потрібен не тільки самій Росії.Це також потрібно і США. Схема проста. Чим більше буде погрожувати різним країнам Росія - тим більше потрібні США для їх захисту. Поки є РФ, яка загрожує - є потреба у США в якості захисника.Найкращий спосіб управління світом - на двох. У військовому плані саме до цього США та РФ і рухаються. Вірніше, хочуть поновити те, що було до розвалу СРСР у 1991 році. І намагаються це зробити так, що до їх дуету не приєднався хтось третій, в першу чергу Китай.Переможемо.ЗА ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!"Поступ"