Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Задуха
Añadido 06 dic. 2025

Задуха

@zaduha
Número de suscriptores: 1 299
Fotos: 4,010
Videos: 600
Enlaces: 4,420
Descripción:
Вітаю, я Богдан, Deep learning інженер. Роблю всякі кастомні штуки з трансформерами. Прибічник ідеї трансгуманізму, мрію зробити внесок в збільшення тривалості життя людини. В каналі: авторський контент, етика, естетика, спілкування і срачі в коментарях.

👥 Número de suscriptores

1 299
Promedio/Día:: +5
Promedio/Tiempo:: +17
Promedio/Mes:: +80

👁️ Vistas promedio por mensaje

734
Promedio/Día:: 836
Promedio/Tiempo:: 594
ERR: 56.51%

📊 Mensajes por Día

3.2
Último día: 4
Promedio semanal: 3.1
Promedio por día: 3.2

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 519 25-12-26 18:04
#RunAndLearn Дивився подкаст з Dmitry SOFYNA, про те, чого в нашому комьюніті не дуже вистачає, а саме - комерційного бачення)https://www.youtube.com/watch?v=gIhQrvsYV8MВи скажете - так це ж добре, і я погоджусь, але в тому і проблема) Мислити коштами і ресурсами, це мислити в термінах реальності, а ми любимо більше фантазувати)Крута доросла розмова, дуже зацікавили ініціативи та інфраструктура що розбудовується в Україні, потрібно більше спілкуватися з ІТ кластерами, та пов'язаними з ними сутностями. Щє порадував згаданий фокус мінцифри на біотех напрямок в контексті подальшого розвитку АІ, хотілось би краще зрозуміти що планується, та якось долучитися (ну куди ж без мене, не розберуться😁)Хочеться подякувати команді подкасту за рік цікавих гостей і відео. Я подивився та зробив мініогляди мабуть на всі випуски, тож можна і мені грамоту якусь, ахах) Чекаємо на наступні сезони.Доречі я сьогодні придумав офігенний формат для АІ-шоу, прям передовий.. і такий що, щє півроку тому, він би був не можливий, але от саме зараз з урахуванням прогресу деяких технологій це реально. Не знаю чи казати на загал, чи лише комусь тихенько на вушко)
👁 290 25-12-23 12:09
💫 Представляємо лідерборд LLM для обробки українських текстів!Він містить результати бенчмарків, які ми показували при релізі та код як відтворити їх у себе. Загалом він у себе включає як наші бенчі (Lapa LLM), так і бенчі MamayLM (топова колаба 🤜🤛).💪 Лідерборд: https://huggingface.co/spaces/lang-uk/ukrainian-llm-leaderboard👩‍💻 Код: https://github.com/lang-uk/ukrainian-llm-leaderboardПопереду ще довгий шлях щоб зробити це золотим стандартом для оцінки LLM для роботи з української, але давайте спробуєм.Які апдейти чекають далі:- Завантажити всі логи бенчмарків (для кожної моделі повний лог зараз займає 2 ГБ, треба пофіксати логування)- Додати MMZNO для оцінки візуальних задач- Додати UAlign для оцінювання етичного елайнменту- Додати порівняння ефективності токенізаторів- Додати кількість параметрів- Додати провайдерів API (OpenAI, Anthropic, Google)- Додати оцінювання квантованих моделейНу і ваш фідбек! Залишайте його у Issues на GitHub: https://github.com/lang-uk/ukrainian-llm-leaderboard
👁 381 25-12-21 11:58
Вже є відео всієї конференціїhttps://www.youtube.com/watch?v=TNbEGH-kvqAЯ там виступаю першим спікером, але дивіться все. Там CTO Somatic розповідає про роботів, Andrii Boichuk про автоматизацію проведення таких процедур як After-action review за допомогою AI в бойових підрозділах. Також відбувалась панельна дискусія за участю https://t.me/pehade_blog.Так що рекомендую.Я в своїй лекції використав деякі формулювання, які.. може кращє б було трохи інакше подати) але вже стільки там наговорив..) а про деякі речі, уявлення формував на основі переказаної мені інформації) Бути точним в такій кількості тейків складно) Сподіваюсь глядачі зчитають мотивацію, якою безумовно є активізація студентів та дослідників ШІ напрямків, і ширше їх залучення до складних та амбітних проектів по створенню конкурентного ШІ в Україні. Прошу не ображатися на мене)Дуже вдячний Мар'яні Романишин, за діп дайв в історію українського НЛП, завдяки цій тяглості ми бачимо картину більш цілісно.Слайди, там на відео їх майже не видноТакож, як і обіцяв, люди що були долучені до організації заходу. Я законектив усіх)Nataliia Melnykova | Liliana Mirchuk | Anastasiia Veretilnyk | Vita Mostova | Yevhenii Orza | Bohdan Pavlyk | Andrii Tarasov | Volodymyr Iatsyshyn | Ania Savchuk
👁 403 25-12-15 22:29
Щє з приводу естетикиЯ щиро вірю, що краса це вагома компонента в будь якій успішній справі. Я писав великі пости про власні спростереження за явищами, та спроби розібратися, чому одні мають резонанс і трасформативну силу, а інші - ні. Звичайно, тема дискусійна, але я цілком послідовно намагаюсь наполягати на важливій ролі естетичного, як в інженерії так і в житті.Спроба свідомо включати цей підхід додатковим шаром в проекти, в яких беру участь, вимагає проактивності, бо виникають цікаві поєднання: ідеї які ніхто до цього ймовірно навіть не пробував втілювати. Але я бачу в них додаткові можливості.Завдання на наш хакатон, принаймні те що мені наразі відомо - будуть максимально серйозними, з прицілом на те щоб робити речі кращими. Як ви могли здогадатися по одному з партнерів, це буде стосуватися покращення навчального досвіду українських дітей.Тішить, що команда організаторів хакатону, розділила зі мною цю емоцію та відчуття місії, також вдячний Mariana Romanyshyn, завдяки ній ця колаба стала можливою.Але, всі ми розуміємо, що хакатон - це не лише про роботу над задачею, а і про емоції. Це подія, яка об'єднує творчих, креативних і активних людей. Тому, для балансу між серйозністю тасків, та фановим форматом хакатону як івенту, учасникам буде ОПЦІОНАЛЬНО запропоновано взяти участь у додатковому міні-конкурсі на дотримання дрес-коду заходу. Який це буде дрескод? ) Відповідь дійсно трохи на поверхні - "Суперагенти").Згадуйте всі улюблені фільми/серіали/мультфільми в цьому жанрі, добре що різноманітності тут вистачає) До тих, хто захоче взяти участь, буде одна вимога - під час хакатону надіслати командне фото і потім, проведемо голсування за кращій косплей.Дивіться, це чесно, експеремент. Якщо він пройди успішно, то, думаю, це вплине на популярність такого формату як дев хакатон. Буде більше бажаючих як брати участь так і організовувати. Я б хотів, щоб ставало більше подій, які поєднують і конструктивне - створення високотехнологічних продуктів в інтересах людей і країни, і те що ми всі любимо - естетику та позитив!Якщо ця частина не вийде, то, ну.. швидше за все, ніхто такого робити більше не стане)) Так що, все залежить від нас..друзі, прошу підтримати))
👁 430 25-12-06 22:26
#RunAndLearnДивлюсь про побудову фазових портретів для нелінійних систем.https://www.youtube.com/watch?v=vBwyD4JJlSsТрохи провалив дедлайн по сдачі лаб в універі( Але добре що присутня в програмі дисципліна "Методи аналізу і оптимізації складних систем".Колись, коли тільки починав занурюватися в deep learning, вважаю мені пощастило, Kyrylo Sydorchuk намагався розвинути мою інтуіцію з приводу процесів в нейронках, саме з точки зору нелінійної динаміки.Зараз, оскільки доводиться працювати з великими моделями, відчув потребу поглибити своє розуміння, бо наявна чуйка, при перетені певних розмірів ЛЛМок, перестає працювати. Бачите яка цікава неочікуваність, коли складні системи стають занадто складними, вони починають демонструвати, чи не знаю як то назвати, поведінку простих систем. Тобто, над ними можна будувати якусь.. алгебру, і воно працює.. всі ці мерджинги, віднімання та додавання вагів великих моделей, для мене часом взагалі контрінтуітивні. Тож, не можу просто швидко поробити ті лаби і все, намагаюсь дійсно розібратися. І вже це має вплив, думаємо над цікавими експерментами з використанням фазового аналізу для ЛЛМ. Програма максимум - зробити здорову альтернативу дифузійним текстовим моделям, від яких я не дуже в захваті, якраз через відсутність авторегресії)