Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Думки, про які ніхто не питав
Añadido 14 jul. 2024

Думки, про які ніхто не питав

@youneverasked
Número de suscriptores: 10 103
Fotos: 278
Videos: 26
Enlaces: 493
Descripción:
Мої думки, про які ніхто не питав Авторський канал Діми Малєєва YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC20M3T-H-Pv0FPOEfeQJtNQ По питанням - @rude_d
Fuente

Думки, про які ніхто не питав | Пані та панове,Я ось це кожен раз, коли пишу про нові використання AI,...

Logotipo de la comunidad de telegram - Думки, про які ніхто не питав Думки, про які ніхто не питав @youneverasked
7 140 Vistas/Alcance 2025-06-23 10:52 Mensaje №648
Пані та панове,Я ось це кожен раз, коли пишу про нові використання AI, чи стартапи які піднімають гроші навколо AI, чи якась AI орієнтована штука - завжди набігаєте ви. Ті хто починають казати магічне слово "бульбашка", або кричати про "крах доткомів".І я вот хочу один раз написати, і більше до цієї теми не повертатись. 1. Давайте візьмемо ваш любимий "бум і крах доткомів". Ну розкидувались люди спочатку тими грошима, ну багато прогоріло. Наступив крах. Але чи це щось змінило? Багаті люди завжду шукають новий вид азартних розваг - краще вже вкладати в стартапи, ніж грати в рулетку. В стартапів більше шансів принести більше виграша. Зазвичай воно так в житті - іноді ти виграєш, іноді треба і влітати. Але суть в тому, що після краху - нічого не змінилось. Інвестицій стало менше, але нові компанії виникають і зараз.2. Концепт технологічної бульбашки живий вже дестяки років. Я коли починав в IT ( а це було майже 20 років назад ) - всі говорили про бульбашку. І чекали коли вона бахне. Особливо ті, хто не в IT. І вона певно бахнула, просто ми цього дуже не помітили. IT нормальізувалось, стало звичайною роботою, і поки що ми насолоджуємось високими зарплатами. 3. Чи це бульбашка зі штучим інтелектом, чи не бульбашка - в більшості нас не зачепить. Вот взагалі ніяк. Ми не вихідці OpenAI, я не впевнений чи в нас усіх в тому чаті в суммі на всіх буде навіть мільярд доларів. Бульбашка чи не бульбашка - це взагалі ніяк не змінить життя. Це не має сенсу. Єдине, що ми можемо з цього взяти - навіть якщо ця бульбашка бахне. Навіть не так - навіть, якщо ця бульбашка ЙОБНЕ - ми вже живемо в світі де AI - це майбутнє програмного забезпечення. Через пару років AI експерти також будуть втрачати роботу і в них буде менше зарплата, бо придумають який небудь біологічний комп'ютер, і твоя подруга яка постійно говорить з котом стане "заклинателем біо AI".Те, що ви чекаєте поки бульбашка бахне - не зупиняє прогрес. Світ взагалі мало що зупиняє. Ви можете собі видумати ще мільйон причин, щоб не дивитись на нові технології, і чекати поки буде новий крах, і ви скажете - "добре що не подивився якогось простого курсу по AI". Але цього не станеться. Професія в нас така. Краще сісти в поїзд нової технології, і повернутись назад коли він зупиниться, ніж ... ніж бути тим тіпом який сидить на старій технології, яка нікому не потрібна ( і добре, якщо ця технологія - це COBOL, а не який небудь jQuery Mobile )