Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Думки, про які ніхто не питав
Añadido 14 jul. 2024

Думки, про які ніхто не питав

@youneverasked
Número de suscriptores: 10 103
Fotos: 278
Videos: 26
Enlaces: 493
Descripción:
Мої думки, про які ніхто не питав Авторський канал Діми Малєєва YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC20M3T-H-Pv0FPOEfeQJtNQ По питанням - @rude_d
Fuente

Думки, про які ніхто не питав | Чесно, я вже троха в шоці які гроші вкидаються в acquihire ( купівля к...

Logotipo de la comunidad de telegram - Думки, про які ніхто не питав Думки, про які ніхто не питав @youneverasked
7 700 Vistas/Alcance 2025-06-20 10:50 Mensaje №645
Чесно, я вже троха в шоці які гроші вкидаються в acquihire ( купівля компанії заради найму її працівників ) в AI. Тиждень тому, Meta заплатила 14,9 мільярдів доларів для купівлі стартапу ScaleAI, в основному для того, щоб найняти 28 річного CEO Alexander Wang. А ще, зовсім недавно Meta хотіли купити компанію Safe Superintelligence Ільї Суцкевера оцінка якої - 32!!! мільярди доларів. Компанію, якій тільки рік, і вони взагалі ще нічого не представили :) Ясне діло, що ці гроші як раз йшли для того, щоб найняти людей з цієї компанії. Тоді нічого не вийшло. Зараз Meta старається найняти Деніела Гроса ( CEO Safe SuperIntelligence ) та Нета Фрідмана ( CEO GitHub ) в першу чергу через їх фонд інвестицій - NFDG. По-перше заради їх таланту в AI, а по-друге тому що вони прям одні з самих зразкових інвесторів. Чесно, я не знаю як дивитись на інвестиції Meta наразі - чи то в захваті від того, як вони стартегічно мислять, чи як на панікуючу компанію, яка може втратити місце на лаві інноваторів, тому що поки не має ніякого "ох ніхуя собі AI" проєкту. Ви як думаєте? Стратегія чи паніка?