Fuente
Думки, про які ніхто не питав | Сьогодні почув історію, якою хотів би з вами поділитись.Пам'ятаєте Pok...
6 700 Vistas/Alcance
2025-01-25 07:07
Mensaje №414
Сьогодні почув історію, якою хотів би з вами поділитись.Пам'ятаєте PokemonGo? Ця гра все ще існує. Я доси пам'ятаю, як PokemonGo зупиняв роботи цілих IT компаній, бо всі в курилці воювали за зали, або лапали покемонів. Потім перший раз я побачив в Азії, що її ще грають, коли знімав квартиру, і виявлялось що квартири біля покемон залів здаються дорожче, ніж ті що не біля. Так ось, її грають досі. І суть в тому, що деяких покемонів можна спіймати тільки в спецефічних локаціях: привидів на кладовищі, морських покемонів на пляжі, і так далі. Буває так, що якийсь покемон доступний в десятках, а то і сотнях кілометрів від місця проживання мисливця за покемонами. Гравці в PokemonGo зрозуміли, що локації компанія Niantec берез з OpenStreetMaps, філософія якої - дати користувачам можливість добавляти локації на карти, щоб вони завжди були оновлені. Кароче як в Wikipedia. Ви розумієте до чого це веде? Геймери, які зрозуміли, що можна створити який небудь пляж, а то і кладовище в центрі свого міста, щоб отримати доступ до бажаного покемона. Ну і якщо адміністартори OpenStreet прошляпали, то багато людей дивувались де ж вони живуть :)Але OpenStreetMap не почали блокувати гравців, а просто почали звертатись до гравців, до пояснювали, що Niantec забирає версії карт не часто, і те, що вони додають локації - може і не попасти в гру. Але гравці можуть додавати локації, які дійсно існують, і покемони можуть з'являтись там. І це - спраюцвало. Тепер ловці покемонів в своїх рідних містах, слідкують за тим, щоб якщо вже щось з'явилось - то най буде на OpenStreet. Може там зал для покемонів Niantec збудують, або який небудь Пікачу з'явиться. Класно же!